کرونا و جهان – حتما ببینید

اول نکته: دیگه در مرود کرونا مطلب در سایت قرار نمیدم مگر اینکه خیلی مهم باشه چون:

در خانه اگر کس است، یک حرف بس است.

کرونا در ترکمنستان:

رئیس جمهوری ترکمنستان: تاکنون هیچ موردی از ابتلا به کرونا نداشته‌ایم. 

حالا حیله کثیف سفیر انگلیس در ترکمنستان: خبر زده یورو نیوز که سفیر بریتانیا در کشوری «عاری از کرونا» به «کووید ۱۹» مبتلا شد.(لینک خبر)

حالا رادیو فردای کثیف تر از سفیر انگلیس تیتر زده:شیوع کرونا در ترکمنستان (از کنترل خارج شده است)

آیا هنوز خودتون به خواب زدید. پس گزارش شهرداری تهران و  کلیپ های زیر رو ببنید.

گزارش شهرداری تهران درباره منبع انتشار بوی بد در دی ۱۳۹۷ و آذر و دی ۱۳۹۸ در سطح شهر:

⬅️ در بخشی از گزارش آمده است: چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷ حدود ساعت ۱۵ بوی نامطبوعی در بخش‌هایی از شهر تهران همچون زعفرانیه، میدان آرژانتین، میدان فاطمی، خیابان ظفر، عبدل‌آباد، خیابان بهشتی، میدان گمرک، نارمک، خیابان فلسطین، میدان هفت تیر و سیدخندان، میرزای شیرازی، چهارراه ولیعصر، سهروردی، آزادی، میدان ولیعصر، بلوار کشاورز و شیخ فضل‌ا… نوری استشمام شد که تا پایان شب ادامه داشته و توسط بسیاری از شهروندان به سامانه ۱۳۷و سازمان آتش‌نشانی تحت عناوین مختلف مانند بوی لاشه حیوانات مرده، بوی سوزاندن زباله، بوی فاضلاب و…اطلاع‌رسانی شد.

🔹 یافته‌های این بررسی حاکی از این است که به احتمال زیاد علت این پدیده ترکیبات حاوی گوگرد بوده است و به واسطه افزایش ناگهانی در غلظت SO2 و تعداد ذرات معلق هوا شاید بتوان گفت که انتشار (عمدی/سهوی) ترکیبات حاوی گوگرد در یک منطقه شهر تهران علت اصلی آن باشد.

دانلود گزارش

لازم به ذکر در مشهد هم گزارش شده که در ساعاتی خواست بوی بدی در هوا بوده که باعث سوزش گلو میشده.

المپیک بارسلون در سال ۱۹۹۲ رو ببینید

ببینید چطور از ٣٠ سال پیش ، داستان امروز ما رو نوشتن.
در این کلیپ از برنامه افتتاحیه المپیک بارسلونا ١٩٩٢ ، سمبل هابی از ویروس کوید ١٩ با اسپایک پروتیین هاش و گرفین اکسید و واکسن و مرک و میر بِه نمایش گذاشته شده.

تا حالا فکر کردین چرا کرونا ورژن جدیداش از انگلیس شروع میشه؟؟

 

المپیک شیطانی ۲۰۱۲ ، افتتاحیه ویروس کرونا.‌.

‼️جدیدأ جناب آقای علی اکبر رائفی پور ( مدیر محترم مؤسسه مصاف ) هم در توئیت خود به شیطانی بودن و مناسک رونمایی کرونا در این المپیک ۲۰۱۲ اشاره کردند.

✅ تقریبا ۲ سال قبل، جناب آقای ایمان اکبرآبادی در ویدیو کلیپ ( افتتاحیه ویروس کرونا در المپیک ۲۰۱۲ ) دست به تحلیل مو‌ به موی این مناسک شیطانی مرتبط با کرونا زدند اما رسانه های زرد هوچی گر، پس از آنکه متوجه انتشار وسیع ویدیو کلیپ تحلیلی آقای اکبرآبادی شدند، در سایت ها و کانال هایشان شلوع به تخریب رسانه ای ایشان کردند و انگ و اتهام توهم توطئه را تا میتوانستند به جنبش فرهنگی و‌ سیاسی منادی زمان و شخص جناب آقای اکبرآبادی وارد کردند.

☑️  تحلیل دو سال قبل مناسک شیطانی المپیک ۲۰۱۲ را در زیر مشاهده کنید :

رسوایی بزرگ واکسن ها…

♻️ ویژگی اومیکرون وجود پروتئین اسپایک است

چرا مخفی میکنند که پروتئین اسپایک همان است که در تزریق های مختلف و دوزهای تقویتی واکسن کرونا موجود است.
گوش کنید به این اعتراف هولناک درباره اسپایک که در تزریق ها بوده و امروز سویه اومیکرون برپایه آن است.

سمی به نام پروتئین اسپایک که از طریق واکسن وارد بدن میشود:

➖پروتئین اسپایک یک پریون است و بیماری اصلی کرونا و سایر عوارض را ایجاد می‌کند و نامش را می‌گذاریم کرونا‌پریون. پریون یعنی پروتئین بیماری‌زایی که در بدن تکثیر شود و خودش موجود زنده‌ است در ردیف ویروس‌ها که معروف‌ترین پریون‌ها عامل جنون گاوی هستند اما این پریون عامل بیماری کرونا (درگیری ریوی…). لذا پروتئین اسپایک پریون است نه فقط یک سایتوکین (رسواگری دکتر ملون سازنده واکسن ژنی) چون در بدن عده‌ای تکثیر می‌شود و طبعاً نمی‌تواند به‌عنوان واکسن بکار رود.این پریون با کمک کروناویروس یا با تزریق واکسن یا با واکسن ژنی وارد می‌شود پس واکسن‌ها کشته نیستند و حاوی یک موجود زنده هستند به‌نام کروناپریون یا پروتئین اسپایک یا حاوی ژن آن. به‌عبارت دیگر بخشی از بدن کروناویروس کذایی (SARS-CoV2) خودش موجود زنده‌ است که به‌نام واکسن تزریق می‌شود!
➖ماکروپریون؛ اگر بپذیریم پروتئین اسپایک با تزریق واکسن‌نمای سینوفارم قابلیت‌ تکثیر دارد و به‌عنوان پروتئین قابل‌تکثیر (موجود زنده) نام‌گذاری کنیم کروناپریون یک ماکروپریون است چون پریون‌های اصلی خیلی‌ریز و لذا میکروپریون هستند. از قضا ثابت‌شده است که میکروپریون‌های مولد جنون‌گاوی هم در این ماکروپریون تعبیه‌شده‌اند. میکروپریون‌ها از واکنش سیستم‌ایمنی فرار می‌کنند اما پروتئین اسپایک سیستم ایمنی را تحریک می‌کند‌. پادتن ضد این پریون با واکسن یا با آلودگی طبیعی در بدن عده‌ای پدید میاد اما ایمنی‌زا نیست به‌طوری‌که با ورود مجدد بدن ممکن است واکنش ایمنی شدید اطراف عروق نشون‌بدهد که منجر به ایجاد لخته و حوادث قلبی‌عروقی می‌شود. این پریون به مولکول آهن در خون و میوگلوبین عضلات و ایجاد رسوب فنرمانند و یک در هزار موجب کاردیومیوپاتی (نابودی عضله قلب گرایش خوبی دارد و نیز موجب انواع فلج می‌شود. ممکن است امواج۵G به‌ویژه در حضور اکسید گرافین مغناطیسی و حتی بدون وجود این ماده فعالیت مخرب کروناپریون علیه مولکول‌های آهن‌دار بدن را (هموگلوبین و میوگلوبین به‌ترتیب در خون و عضلات) تشدید کنند.
➖شواهد خبری (اسناد سایبرنتیک) ساخت پروتئین اسپایک (واکسن‌نما) پیش‌از ویروس یعنی کروناویروس برای واکسن‌نمای موجود ساخته‌شده نه واکسن برای ویروس.!!!! ✍️دکتر علیرضا اصلانی؛فوق دکترای نانو دارو

آنتونیو فائوچی (بیوتروریست معروف آمریکا) گفت ماده عفونی معیوبی ساخته‌شده (پروتئین اسپایک، عفونی یعنی زنده و مسری) که ژن‌اش وارد سلول شود یا به‌شکل کروناویروس وارد بدن گردد. به محققان دانشگاه کارولینا شمالی در چپتر هیل پول داد بسازند!

رسوایی دیگر برای سازمان بهداشت

فریب:

🛑 فروش کیت تست کرونا در دو ورژن مختلف مثبت و منفی
🛑 تقدیم به همه آنهایی که به مذهب کرونا اعتقاد داشته و در مقابل هر سند و مدرکی جبهه میگیرند

ماسک عامل گرفتگی های ریه و کروناست !!!

تست و داروی مسئولین با مردم عادی فرق دارد…

پخش زنده شبکه یک که غیر منتظره و یکباره پخش شد و صدا و سیما نتوانست سانسورش کنه ،مردم را بخاطر منفعت مافیا به کشتن میدن….

حالا از این بنده خدا شاکی شدن

 

چون حق گفته شاکی شدن

روش صحیح تزریق واکسن بزرگان جهان❗️
یهودیان چگونه واکسن زدند!!؟
و اینچنین نخبگان ایران را فریب دادند
ای خفتگان بیدار شید.

پرتوزایی واکسینه شده ها!

Dr. Kary Mullis Tried to Expose Fauci and the AIDS Controversy for 30 Years .

Dr. Mullis was hired to measure HIV in people’s blood samples with his PCR. He was working under the premise that HIV was the probable cause of AIDS. But when he went looking for the proof, there was none. They just made it up. ‘This whole thing is a big sham’ -Dr. Mullis”

🔸دکتر کری مولیس،برنده جایزه نوبل،برای اندازه گیری HIV در نمونه خون بیماران، استخدام شد، اما هیچوقت ارتباطی بین HIV و ایدز نیافت…

بدون آنکه متوجه بشین با آزمایش pcr واکسینه میشوید!!!

همان طور که گفتیم هدف رسانه ای کردن سویه امیکرون، تزریق دز سوم است والسلام

👈 معاون بهداشت یک روز پس از وارد شدن امیکرون به کشور :

❌ فراخوان سنین بالا ۱۸ سال برای تزریق دز سوم

⁉️ حال هنوز چیزی مخفی است تا برای عزیزان آشکار کنیم؟؟؟
مردم بیدار شید وقت بیداریست.

حال عدم تاثیر واکسن بر امیکرن:

گوش کنید به دکتر مالون (Malon) مخترعmRNA در مورد امیکرون در تلویزیون کانال فاکس- “ اگر خدا را باور دارید امیکران بهترین کادوی کریسمس بوده.” این ویروس بسیار مسری است ولی خبر خوش این است که بیماری رده پایین است اماری که داریم نشان میدهد ۱۰ تلفات داشته.
۳ واکسن ۴ تا واکسن هیچ واکسنی روی امیکران کار نمیکند.
رسانه ها نادرست ترس و وحشت به جان مردم میاندازند در صورتی که در واقع “ امیکران نتیجه خوبی دارد ..”
اضافه میکند از نظر متخصص واکسن بنظر می‌رسد امیکران ویروس ضعیف شده ناشی از واکسن است.

ایشان با زبان بی زبانی میگوید این بهترین شکلی بود که می توان بساط کرونا را جمع کرد.

منبع: t.me/shomareshmakooszohor  و   t.me/www_irismed_ir   و   t.me/coronaplan و  t.me/Andaki_Tafakkor  و  https://t.me/monadizaman و  سایر منابع

این مطلب را نیز بخوانید

اگر دجال را درک را کند‌‌.‌‌‌..

اگر دجال را درک را کند‌‌.‌‌‌.. سن، [المحاسن] عَنْ مُحَمَّدِ بْنِ عَلِیٍّ عَنِ الْمُفَضَّلِ بْنِ …

۳ دیدگاه

  1. بخور گوگرد در احضارات برای جلب شیاطین استفاده میشه اباید تحقیق بشه که ایا این بو در تمام جهان بوده یا نه

  2. بعد همه پزشکان جهان متخصصین کسایی که تحصیلات پزشکی دارن حالیشون نشده ولی شماها که هیچی از پزشکی نمیدونین کل سوادتون از توهمات که در اثر مصرف شبشه حاصل شده خوندن چهارتا کتاب و قاطی کردن همه چیز فهمیدین کرونا ساخته دست انسانه یعنی تو کل جهان همه پزشکان ماسون هستن توشون ده نفر آدم سالم نیست که راجب کرونا و واکسن هشدار بدن اصولا تا زمانی که امثال شما ادعای دانشمندی دارین اونم تو همه زمینه ها وضع همینه مدیریت کشور دست امثال شماس که سرتاسر دزدی اختلاس قتل جنایت کشتار هست میدونم چرات نداری این پیام بزارین تر زدین به ایران با این توهمات توطئه

    • بله. حق با شماست. ما همه بیسواد هستیم و متخصصین ما هم حالیشیون شده ولی شست و شوی مغذی شستن. در کل نظر هر کس برای خودت قابل قبوله. درک هر مطلبی بستگی به ذهن روشن خود فرد داره. موفق باشید عزیز دل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *