کرونا و کیمیاگری ۱

کرونا و کیمیاگری ۱

هنگامی که شما تاریخ علم در غرب (اروپا) و تاریخ مجامع مخفی را مطالعه می نمایید متوجه این نکته می شوید که یکی از علوم خفیه ای که اروپاییان در قرون وسطی بدان علاقه بسیاری نشان می دادند و بر روی آن تحقیقات علمی و عملی انجام می دادند علم کیمیاگری بوده است. از بین مجامع مخفی غربی دیرصهیون ها و صلیب رزیکروشن (صلیب گل سرخ) دو انجمن مخفی ای هستند که بزرگان آن با کیمیاگری آشنایی کامل داشته و تا جایی که بنده تحقیق نموده ام حتی رزیکروشن ها دانشگاه کیمیاگری نیز دارند که طبیعتا عمومی نیست.
بررسی علوم خفیه کهن در آزمایشگاه های سری مجامع مخفی همچنین سنجش این علوم با یافته های علوم جدید و حتی تطبیق و تلفیقش با علوم جدیده از جمله اموری است که مجامع مخفی غربی در تمام این سالها در حال تحقیق بر رویش بوده اند. به نظر بنده نظام علوم جدید در دانشگاه ها و منسوخ اعلام کردن علوم قدیمه اعم از طب و طبیعیات و کیمیا و تنجیم و علوم خفیه و… طرحی هوشمندانه بوده است که علوم قدیم علی الخصوص علوم خفیه توسط دانشگاه ها با علوم جدید به روز رسانی نشوند و این به روز رسانی تنها توسط مجامع مخفی و به صورت سری انجام شود.

می دانیم که آدم صفی الله بر اساس روایت ادیان ابراهیمی و حتی آداپا (معادل آدم ادیان) در اساطیر میان رودان از خاک خلق شده است. ما امروزه میزان نسبتا دقیق تمام عناصر تشکیل دهنده بدن را به کمک تحقیقات علمی می دانیم. حال سوال اینجاست که آیا جنیان که لطیف و غیر قابل رویت هستند نیز با نظام عنصری جدید ارتباطی دارند؟ می دانیم که جن موجودی مادی و دارای جسم لطیف است که از نظر ها پنهان است و بدین خاطر جن نامیده می شود زیرا کلمه جن در لغت به معنای پوشیده است. همچنین می دانیم که جنیان از منظر کیهان شناسی و جهان بینی کهن از آتش خلق شده اند. اما از منظر علوم جدید یا به اصطلاح شیمی جدید چطور ؟ آیا جنیان را می توانیم از منظر علم فیظیک با حالت چهارم ماده یعنی پلاسما مرتبط بدانیم؟ آیا جنیان نیز با عنصر یا عناصر خاصی در جدول مندلیف ارتباط دارند؟!
آنچه مسلم است می دانیم که این موجودات کاملا توانایی متراکم نمودن جسم خویش را دارند. یک جن می تواند به فردی که حجابش با عالم این موجودات برداشته شده است ضربه بزند. چنگ بزند می تواند وسایل شخصی شما را پاره نماید. (نمونه ای از تصاویر پاره نمودن وسایل را در کانال قرار داده ام) البته مدت زمان این متراکم شدن بر حسب نوع و نژاد و قدرتشان متفاوت است و می تواند از چند ثانیه تا چند ساعت به طول بینجامد. پریان بدلیل آبی بودن نزدیک ترین موجودات به ما آدمیان هستند و قابلیت متراکم شدنشان بسیار بیشتر از جنیان است اما بنا به دلایل نامعلومی که شاید ضربه خوردن از انسان ها در برهه ای از تاریخ باشد خیلی کمتر با انسان ها ارتباط برقرار می کنند.
یک شخص می تواند برخلاف بعضی ادعاها با جنیان دخول جنسی نماید. دخول با جنیان همان عمل دخول است و یک عمل خیالی به مانند محتلم شدن در خواب نیست. شی ای در داخل شی ای وارد می شود. منتهی فرج جنیان به مانند فرج انسان ها نیست. بنابراین همان لذتی که فرد از دخول با همجنس می برد را نباید انتظار داشته باشد که از دخول با این موجودات بدست بیاورد.
جنیان چون می سوزند خاکستر می شوند. خاکستری مادی در حد سرسوزن ایجاد می شود. اگر فردی جنی را بسوزاند ممکن است این خاکستر را تنفس کند و آنگاه چون وارد ریه بشود باید اقدام به خارج نمودن آن کرد.

پ ن: استاد شیخ علاالدین دستور نوشتن سُور حوامیم را با زغال در یک مجلس بر روی کاغذ سفید بی خط توصیه می نمودند. زمان انجام این عمل از غروب آفتاب تا قبل از اذان صبح است. سپس شخص باید اقدام به حل کردن کاغذ در آب و غسل کردن با آن آب بنماید. در نهایت پس از این عمل ظرف ۲۴ ساعت شخص ممکن است دچار گوش درد خفیف شود و خاکستر از راه گوش از بدن خارج شود.

علی ای حال هدف این بود که بگوییم این موجودات مادی اما لطیفند. به نظر بنده اگر بخواهیم عناصری که جنیان احتمالا با آن مرتبطند را ذکر نماییم احتمالا به عناصری مثل کربن و جیوه و گوگرد و اکسیژن و هیدروژن و … برسیم.
در قرآن مجید و عزیز در آیه ۲۷ سوره مبارکه حجر در مورد جان که بعضی ها به مانند ابن عباس وی را جد اعلای جنیان می دانند اینگونه آمده است: 👇

{وَالْجَانَّ خَلَقْنَاهُ مِنْ قَبْلُ مِنْ نَارِ السَّمُومِ (۲۷سوره الحجر)=و پیش از آن جان را از آتشى سوزان و بى ‏دود خلق کردیم (۲۷)}(ترجمه فولادوند)

در کتاب مفردات راغب اصفهانی در باب کلمه سموم اینگونه آمده: {سموم: باد داغی که تاثیر سم دارد. خداوند می فرماید:《فَمَنَّ اللَّهُ عَلَیْنَا وَوَقَانَا عَذَابَ السَّمُومِ 》(۲۷طور) و 《فِی سَمُومٍ وَحَمِیمٍ 》(واقعه/۴۲) و《وَالْجَانَّ خَلَقْنَاهُ مِنْ قَبْلُ مِنْ نَارِ السَّمُومِ》(حجر/۲۷)}

 

منبع: eitaa.com/soltannasir

این مطلب را نیز بخوانید

نواهنگ برای آرتین و زن زندگی آگاهی – دو آهنگ زیبا

برای آرتین می‌نویسم امشب برای زخمای رسیده برلب برای دردی که نوشته با عشق به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 − چهار =