یک داستان تلخ از شبکه الیت و شاهنشاه آریامهر!

یک داستان تلخ از شبکه الیت و شاهنشاه آریامهر!

📍 اول:

دهه ۱۳۵۰ شمسی، محمد رضا پهلوی ساخت شش ناوشکن به نام شاهان ایرانی را به آمریکا سفارش داد: ناوهای کوروش، داریوش، نادر، انوشیروان اردشیر و شاهپور. پول این ناوها پیشاپیش پرداخت شد. چهار ناو از آنها تا سال پنجاه و هشت ساخته و آماده تحویل شد:

کوروش، داریوش، نادر و انوشیروان. اما دولت موقت بازرگان و مهمترین مهره آن یعنی دکتر ابراهیم یزدی (بازوی راست شبکه نفوذ الیت در ایران) با ادعای صلح‌طلبی از دریافت آنها سرباز زد که البته پس از انقلاب هم جنگ شد و اگر این ناوها میبود، وضعیت ایران متفاوت میشد! خیانت پشت خیانت…

آمریکا در سال شصت و یک نام فرماندهان دریایی خود را بر این ناوهای ایرانی نهاد و آنها را به کار گرفت: کوروش شد کید۹۹۳، داریوش شد کالاگان۹۹۴، نادر شد اسکات۹۹۵ و ناو انوشیروان شد چندلر۹۹۶.

دوم:

چند ماه پس از تسخیر شهر فاو توسط رزمندگان ایران و قطع ارتباط عراق با خلیج فارس، آمریکا در سال شصت و پنج برای حمایت از صدام و شکستن روحیه رزمندگان دریایی ایران، این ناوها را وارد خلیج فارس کرد.

ناو کید یا همان کوروش ، در عملیات ضدایرانی اسکورت بریجتون توسط آمریکا نقش مهمی داشت. اما گروه نادر مهدوی در مرداد شصت و شش در مقابل چشم ناو کید۹۹۳ نفت‌کش بریجتون را منهدم کرد. همین ناوی که در تصویر بالا میبینید.

ناو چندلر۹۹۶  یا USS Chandler DDG-996 یا همان انوشیروان در مهر شصت و شش به ناو گروه نادر مهدوی حمله کرد و پس از انهدام یک هلی کوپتر ناو چندلر، قایق ایرانی را منهدم و نادر و سه تن از همرزمانش را اسیر نمود. نادر و بیژن گرد بر روی ناو انوشیروان، زیر شکنجه آمریکایی‌ها به شهادت رسیدند.

سوم و پایان:

در سال هزار و سیصد و هشتاد و چهار، آمریکا ناوهای ایرانی را به تایوان فروخت. تایوان نام ناوها را تغییر داد: کوروش شد تسو یینگ، داریوش شد سو آاو، نادر شد کی لونگ، و انوشیروان شد ما کونگ. و حالا قصه ناوهای ایرانی که شاهنشاه آریامهر به آمریکایی‌های خائن سفارش داد و توسط مهره‌های شبکه نهضت آزادی در ایران با ادعای صلح‌طلبی!!! تحویل گرفته نشد، امروز به یک رمان بلند تبدیل شده که این خیانت میتواند به یک فیلم بلند سینمایی هم تبدیل شود تا مردم بدانند چه بلاهایی طی ۴۰ سال گذشته توسط شبکه الیت بر سر آنها آمده و بی‌خبرند…..

👈 و حالا بخوانید مزخرفاتی که BBC فارسی، بازوی الیت‌ها به مردم در مورد لغو این سفارشات تحویل میدهد! تلفیقی از اطلاعات درست و غلط با اسناد واقعی و صحبت های غلط، بدون اینکه اسمی از شبکه الیت و عوامل پشت پرده ببرد و نتیجه ای که میگیرد:

لینک مطلب

این هم یک نمونه مخالف BBC فارسی (مشرق نیوز):

لینک مطلب

یا از آن سر بام میفتند یا از این سر! هر دو تندرو و مدل گفتمان به گونه‌ای است که بخشی از حقیقت گفته میشود بخش دیگر خیر – هیچ کدام به نقش مهم الیت در این بین اشاره نمیکنند.

منبع: t.me/high_dominion1

این مطلب را نیز بخوانید

اگر دجال را درک را کند‌‌.‌‌‌..

اگر دجال را درک را کند‌‌.‌‌‌.. سن، [المحاسن] عَنْ مُحَمَّدِ بْنِ عَلِیٍّ عَنِ الْمُفَضَّلِ بْنِ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *