برنامه حسابداری اخوان محاسب جنوب

حسابداری اخوان محاسب جنوب:

جهت دانلود آموزش به انتهای مطلب مراجعه کنید

خلاصه ای درباره برنامه:

 • دمو دارد
 • ماژولی نمی باشد
 • استفاده از دیتابیس SQL
 • نصب ساده
 • محیط کاربری ساده و سبک
 • قابلیت شبکه دارد
 • پشتیبانی دارد
 • آدرس : اهواز، امانیه ، خیابان دز شرقی ، روبروی سازمان مدیریت و برنامه ریزی ، پلاک ۱۰۱ — تهران ، میدان رسالت ، ضلع جنوبی اتوبان رسالت ، نرسیده به چهارراه سرسبز ، پلاک ۴۸ ، طبقه ۵ ، واحد ۹
 • تلفن: ۰۶۱۳۳۳۳۲۴۳۹—۰۲۱۷۷۲۴۷۷۵۲

ویژگی ها این برنامه:

 • سیستم های مالی
 • سیستم های بازرگانی 
 • سیستم های اداری 
 • سایر سیستم ها 

انواع سیستم های مالی:

 • نرم افزار حسابداری رایگان
 • نرم افزار حسابداری
 • نرم افزار خزانه داری – نرم افزار نقدینگی
 • نرم افزار دارائی ثابت (نرم افزار اموال)

 

نرم افزار حسابداری رایگان
نرم افزار حسابداری رایگان اخوان دارای قفل سخت افزاری نبوده و برای همیشه رایگان خواهد بود و پشتیبانی آن نیز رایگان می باشد. نرم افزار حسابداری رایگان اخوان جهت استفاده دانشجویان حسابداری ، مدیریت ، اقتصاد ، صنایع و کلیه فراگیران حسابداری ارائه شده است. ضمنا متقاضیان خرید نرم افزار حسابداری اخوان نیز می توانند قبل از خرید ، نرم افزار حسابداری رایگان را نصب نموده و پس از اطمینان از عملکرد آن اقدام به خرید نمایند.

و سایر امکانات …..

نرم افزار حسابداری
نرم افزار حسابداری اخوان هسته مرکزی نرم افزار یکپارچه جامع مالی اخوان می باشد .در این نرم افزار می توان اسناد حسابداری را بصورت دستی و با تشخیص آرتیکل های مربوطه ثبت ، ویرایش و مشاهده نمود و همچنین اسناد حسابداری منتج از عملیات سایر نرم افزارهای موجود در نرم افزار یکپارچه جامع مالی اخوان (مانند نرم افزار حقوق و دستمزد ، نرم افزار انبارداری ، نرم افزار فروش ، نرم افزار اموال ، نرم افزار خزانه داری و …) نیز قابل مشاهده می باشند. …

و سایر امکانات …..

نرم افزار خزانه داری – نرم افزار نقدینگی
نرم افزار خزانه داری – نرم افزار نقدینگی اخوان یکی از زیر سیستمهای مهم نرم افزار یکپارچه جامع مالی اخوان می باشد که با توجه به ارتباط این نرم افزار با نرم افزار حسابداری اخوان حجم بسیار زیادی از اسناد حسابداری در نرم افزار حسابداری اخوان توسط این نرم افزار تولید می شود. از نرم افزار خزانه داری اخوان برای ثبت انواع دریافت ها چه به صورت نقد، چک ، دریافت از حساب و… و همچنین انواع پرداخت ها بصورت نقد، چک، پرداخت از حساب و … که در شرکت صورت می پذیرد استفاده می شود.

و سایر امکانات …..

نرم افزار دارائی ثابت (نرم افزار اموال)
جهت ثبت کلیه وسایل، اموال و دارایی های یک شرکت یا سازمان و دسترسی به لیست آن ها در هر لحظه و همچنین اطلاع از وضعیت هر وسیله، کسب اطمینان از پوشش بیمه‌ای مناسب، کنترل نقل و انتقال، محاسبه استهلاک و … نیاز به نرم افزار دارایی ثابت اخوان می‌باشد. در نرم افزار دارایی ثابت اخوان کلیه دارایی‌ها اعم از مشهود و نامشهود با استفاده از یک پلاک یا سریال ثبت گردیده و آن سریال به صورت برچسب روی وسیله الصاق می‌گردد، بنابراین در هر زمان می توان فهمید که یک وسیله در کجای سازمان واقع شده ، چه وضعیتی دارد و در چه تاریخی خریداری شده تا بر این اساس نظارت صحیح بر وضعیت این گونه دارایی‌ها به منظور جایگزینی به موقع، محاسبه استهلاک و ….. مقدور گردد. در نرم افزار دارایی ثابت اخوان امکان ارتباط و تبادل اطلاعات با نرم افزار حسابداری اخوان شامل ثبت سند حسابداری خرید، فروش و استهلاک دارایی، کناره گذاری دائم و … وجود دارد.

و سایر امکانات …..

انواع سیستم های بازرگانی:

 • نرم افزار انبارداری
 • نرم افزار فروش

نرم افزار انبارداری
از دیرباز موضوع نگهداری کالاها و امکان ثبت و شمارش آنها به عنوان یکی از دغدغه‌های مهم در تمامی اصناف بوده و مدیران سعی در کنترل آن با روش‌های مختلفی داشته‌اند. با توجه به اهمیت این موضوع، نرم افزار انبار و حسابداری انبار اخوان کاربرد ویژه ای در این زمینه دارد. این نرم افزار ضمن ثبت ، نگهداری و کنترل عملیات ورود و خروج کالا در انبار و مدیریت کالا وگزارشات متنوع ازجمله نمایش موجودی کالاها در انبارهای مختلف و یا کاردکس کالا وگزارشات مربوط به نقل وانتقالات فیزیکی و ریالی کالاها، کلیه نیازهای اصناف مختلف را تامین می نماید.

و سایر امکانات …..

نرم افزار فروش
داشتن اطلاعات کافی از سوابق مشتری، ارائه به موقع صورتحساب، مدیریت درخواست‌ها و سفارش‌ها و برآورده نمودن به‌موقع آنها و اعمال سیاست‌های تشویقی و تخفیفی همراه با داشتن اطلاعات کافی در مورد موجودی محصولات و غیره، ضرورت وجود یک سیستم نرم افزاری منسجم و پویا را بیش از پیش طلب می نماید. نرم افزار فروش اخوان بر اساس واقعیت‌های فرآیند کسب و کار و ارتباطات حسابداری، طراحی و تحلیل گردیده است. با استفاده نرم افزار فروش اخوان بسیاری از نیاز های مجموعه در تعامل با مشتریان قابل بررسی است و کمک ویژه ای در اجرای برنامه‌های فروش و بازرگانی به کاربرانی می‌نماید که از برنامه استفاده می نمایند.

و سایر امکانات …..

 

انواع سیستم های اداری:

 • نرم افزار حقوق و دستمزد
 • نرم افزار پرسنلی
 • نرم افزار مراخصی
 • نرم افزار دبیرخانه

نرم افزار حقوق و دستمزد
محاسبه حقوق و دستمزد کارکنان یکی از مهمترین محاسباتی است که به دقت بالایی نیازمند بوده و به طور مستمر مدیران مربوطه را درگیر خود کرده است لذا برای از بین بردن خطای محاسباتی ، افزایش سرعت محاسبه ، صرفه جویی در وقت و کاهش هزینه های مربوط به محاسبات حقوق و دستمزد پرسنل از زمان استخدام تا هنگام تسویه حساب آنها و همچنین مکانیزه شدن ارائه لیست و دیسکت بیمه و مالیات مربوط به هر کارگاه که نیاز هر شخصیت حقوقی را بدون توجه به گستردگی و تعداد پرسنل آن به نرم افزار حقوق و دستمزد ضروری نمود ، نرم افزار حقوق و دستمزد اخوان به بازار ارائه گردید. این نرم افزاریکی از زیرسیستم های مهم نرم افزار یکپارچه جامع مالی اخوان می باشد که با توجه به قوانین حقوق و دستمزد و مالیات حقوق (مالیات بر درآمد حقوق) و نیز با توجه به قوانین بیمه کارگران و کارمندان با استفاده از تکنولوژی روز صاحبان شرکتها، موسسات، کارخانجات، کارگاههــا، فروشگاهها، هتلها، رستورانها، بیمارستانها، شرکتهای خدماتی و به ویژه شرکتهای پیمانکار تامین نیرو را جهت استفاده از یک سیستم هوشمند و قدرتمند برای محاسبات پیچیده حقوق و دستمزد و مزایای کارمندان و کارگران خود یاری می نماید. …

و سایر امکانات …..

نرم افزار پرسنلی
نرم افزار پرسنلی اخوان با هدف متمرکزسازی اطلاعات پرسنل و انجام کلیه امور مربوط به احکام و پرونده‌های پرسنلی در شرکتهای خصوصی و سازمان‌های دولتی طراحی شده است. این سیستم، با در اختیار داشتن امکانات متعدد، نظارت و کنترل فرآیندهای مرتبط با مدیریت پرسنل را مکانیزه می‌نماید. در نرم افزار پرسنلی اخوان امکان صدور احکام به سه روش وجود دارد . ( ۱- روش سنتی ، به صورتی که مبالغ احکام به صورت دستی توسط کاربر ثبت می گردد ۲- روش محاسبه بر اساس گروه ، پایه و رتیه که در این روش مبالغ احکام پرسنلی به صورت اتوماتیک و با توجه به اطلاعات مربوط به گروه ، رتبه و پایه فرد شاغل محاسبه می گردد. ۳- روش طبقه بندی مشاغل اداره کار و تامین اجتماعی ). نرم افزار پرسنلی اخوان با نرم افزار حقوق و دستمزد اخوان مرتبط بوده و احکام صادره در نرم افزار پرسنلی اخوان در نرم افزار حقوق و دستمزد اخوان قابل مشاهده می باشد. به دلیل یکپارچگی موجود در نرم افزارهای اخوان کلیه اطلاعات پایه مشترک بین نرم افزارهای پرسنلی اخوان و حقوق و دستمزد اخوان فقط یکبار می بایست ثبت گردد ( مانند انواع استخدام ، بیمه ، مالیات ، چارت سازمانی ، تحصیلات و … ) و نیازی به ورود اطلاعات در هر دو سیستم نمی باشد .

و سایر امکانات …..

نرم افزار مرخصی
نرم افزار مرخصی اخوان جهت ثبت مرخصی و محاسبه میزان مانده مرخصی های هر یک از پرسنل و تعریف انواع مرخصی های ساعتی، روزانه، استعلاجی، و … می باشد. در این سیستم امکان تعریف انواع مرخصی نیز قرار داده شده تا در صورت تغییر قوانین براحتی بتوان مرخصی های دیگری را نیز در سیستم اضافه نمود.

و سایر امکانات …..

نرم افزار دبیرخانه
دبیرخانه را می توان به عنوان سیستم مکانیزه گردش مکاتبات و امور اداری سازمانها تعریف نمود. بهره‌گیری از نرم افزار دبیرخانه اخوان علاوه بر آنکه با اطلاع رسانی دائمی به ارباب رجوع این امکان را به ایشان می‌دهد که بدون صرف وقت و هزینه، کارهای خود را پیگیری کنند، به کارکنان نیز این امکان را می دهد که به جای صرف وقت برای پاسخگویی حضوری به مراجعان، کارشان را سریعتر و دقیق‌تر انجام دهند. نرم افزار دبیرخانه اخوان به منظور کاهش هزینه های مربوط به بایگانی اسناد و نامه ها ،مشکلات ناشی از اختصاص فضای کافی برای نگهداری این اسناد و همچنین جهت رفع مشکلات ناشی از جستجواز میان انبوهی از نامه ها تهیه گردیده است.

و سایر امکانات …..

 

انواع سایر سیستم ها:

 • نرم افزار داروخانه
 • نرم افزار املاک
 • نرم افزار املاک
 • وب سایت آرامستان
 • مدیریت فیش حقوق تحت وب

نرم افزار داروخانه
نرم افزار داروخانه اخوان چرخه کامل فروش یک داروخانه را با عملکردی ساده در اختیار استفاده کنندگان قرار می دهد. شما میتوانید فعالیت داروخانه خود را از زمان قرار گرفتن دارو در انبار تا فروش، دریافت مبلغ و رسیدگی به وضعیت تراکنش ها مدیریت کنید.توسط این نرم افزار کاربران می توانند با عملکردی ساده و سریع مواردی مانند خرید و فروش دارو، صندوق ، محاسبه درصد و قیمت تعهد تمامی شرکتهای بیمه و در کل تمامی محاسبات مربوط به نسخه پیچی داروخانه… را مدیریت نمایند.

و سایر امکانات ……
نرم افزار املاک
نرم افزار املاک اخوان، نرم افزاری کاربردی، ویـژه استفـاده صنف مشاورین املاک (مشــاوران، مدیران آژانس هـا و دست انـدرکاران معاملات املاک) است که بـه صورت تک کاربره و چند کاربـــره تهیـــه شــده است. بنـابرایـن کلیه ی کاربران حاضر در شبکـه همزمـان می تواننــد از ایــن نرم افــزار استفاده کننـد. مشاورین املاک توسط نرم افزار املاک اخوان می توانند به صورت حرفه ای شغل خود را مدیریت نمایند. این نرم افزار به سادگی و در کوتاه ترین زمان، عملیات ثبت و مدیریت اطلاعات فایل های املاک، صدور انواع مبایعه نامه، اجاره نامه و… ، و تهیه گزارشات مربوط به بنگاه املاک را انجام می دهد.

و سایر امکانات ……
نرم افزار آرامستان
سازمان آرامستانها (بهشت آباد ، بهشت رضا و …) به عنوان یکی از سازمانهای مهم شهرداری ها، اداره تمامی امور مربوط به متوفیان، از زمان حمل جسد تا زمان به خاکسپاری و حتی مدیریت مراسمات و امور پس از دفن را بر عهده دارد. با توجه به تنوع خدمات و بخش های مرتبط با این سازمان ، اداره امور مربوط به آن به صورت سنتی ، دشوار و در برخی موارد پیچیده است. لذا جهت رفاه حال مراجعه کنندگان و همچنین مدیریت متمرکز و یکپارچه بر تمامی اطلاعات ، نرم افزار آرامستان اخوان ، طراحی و پیاده سازی گردید . این نرم افزار جهت انجام کلیه امور مربوط به دفن متوفیان طراحی شده که شامل عملیات مربوط به حمل و انتقال متوفی (آمبولانس) ، استقرار در سردخانه ، غسل ، تخصیص قبر یا آرامگاه ، رزرو مسجد و … می باشد.

و سایر امکانات ……
وب سایت آرامستان
با توجه به ماهیت سازمان آرامستانها (بهشت آباد ، بهشت رضا و …) ، آسان سازی خدمات رسانی به شهروندان، از دغدغه های اساسی مدیران آن می باشد. لذا با توجه به قابلیت های موجود در محیط های تحت وب جهت پاسخگویی به این نیاز ، پورتال جامع آرامستانها تحت وب اخوان طراحی و تولید شده است. این پورتال دارای قابلیت جستجوی متوفیان و نمایش اطلاعات متنوع در مورد متوفی می باشد. نمونه ای از این پرتال در آدرس www.orujian-ahwaz.com در دسترس می باشد.

و سایر امکانات ……
مدیریت فیش حقوق تحت وب
نرم افزار مدیریت فیش حقوق تحت وب اخوان، نرم افزار تحت وبی می باشد که به وسیله آن کارمندان یا کاربران یک سازمان می توانند به اطلاعات حال و آرشیو گذشته فیش های حقوقی خود دسترسی داشته باشند.این نرم افزار در جهت اصلاح الگوی مصرف از چاپ بی مورد فیش حقوقی توسط ادارات و موسسات می کاهد و قابلیت تبدیل و ارسال داده ها از نرم افزارهای ادارات و موسسات را به سیستم تحت وب دارا می باشد که این امر تکرار عملیات دستی را کاهش داده و باعث سرعت و دقت بیشتری در انجام امور می گردد .

و سایر امکانات ……

جهت دانلود این برنامه بر روی دانلود زیر کلیک کنید

دمو حسابداری اخوان محاسب جنوب(تمام نسحه ها)

(نام کاربر و رمزعبور عدد یک (۱) می باشند)

حجم: ۲ گیگابایت

نوع فایل:RAR

دانلود

راهنمای نصب برنامه

حجم: ۲ مگابایت

نوع فایل: XPS

راهنمای کار با  برنامه

حجم: ۴۰ مگابایت

نوع فایل: CHM

سایر برنامه های جهت نصب …

این مطلب را نیز بخوانید

برنامه حسابداری سپینود

برنامه حسابداری سپینود:   خلاصه ای درباره برنامه: دمو ندارد ماژولی نمی باشد استفاده از …

۳ دیدگاه

 1. لینکش خرابه

 2. روی ویندوز ۱۰ اجرا نمیشود

  لطفا لینک دانلود نسخه آزمایشی اخوان مخصوص ویندوز ۱۰ را بفرستید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 3 =