corona 2

{وحشی دیگر از زمین
و دیدم وحش دیگری را که از زمین بالا می آید و دو شاخ مثل شاخهای بره داشت و مانند اژدها تکلم می نمود؛ ۱۲ و با تمام قدرت وحش نخست، در حضور وی عمل می کند و زمین و سکنه آن را بر این وامی دارد که وحش نخست را که از زخم مهلک شفا یافت، بپرستند. ۱۳ و معجزات عظیمه بعمل می آورد تا آتش را نیز از آسمان در حضور مردم به زمین فرود آورد. ۱۴ و ساکنان زمین را گمراه می کند، به آن معجزاتی که به وی داده شد که آنها را در حضور وحش بنماید. و به ساکنان زمین می گوید که صورتی را از آن وحش که بعد از خوردن زخم شمشیر زیست نمود، بسازند. ۱۵ و به وی داده شد که آن صورت وحش را روح بخشد تا که صورت وحش سخن گوید و و چنان کند که هر که صورت وحش را پرستش نکند، کشته گردد. ۱۶ و همه را از کبیر وصغیر و دولتمند و فقیر و غلام و آزاد بر این وامی دارد که بر دست راست یا بر پیشانی خود نشانی گذارند. ۱۷ و اینکه هیچ کس خرید و فروش نتواند کرد، جز کسی که او را نشان یعنی اسم یا عدد اسم وحش را داشته باشد. ۱۸ در اینجا حکمت است. پس هر که فهم دارد، عدد وحش را بشمارد، زیرا که عدد انسان است و عددش ششصد و شصت و شش است. } (مکاشفه یوحنا ترجمه کتاب مقدس نشر ایلام صص ۱۴۳۷ و ۱۴۳۸)

🔹گروهی از نظریه پردازان تئوری توطئه در کشورهای غربی، قائل به این هستند که بیماری کووید ۱۹ و واکسیناسیون اجباری ناشی از آن همان نشان گذاری اجباری بر دست راست افراد است. اینان حتی بر طبق محاسبه ای که بر اساس عدد وضعی حروف کلمه corona در الفبای انگلیسی نموده اند. به عدد ۶۶ رسیده اند. و این ۶۶ را در کنار ۶ حرف کلمه کرونا گذاشته اند و به عدد ۶۶۶ رسیده اند. از نظر این نظریه پردازان انجیلی واکسیناسیون کرونا همان نشان اسم وحش بر بازو است.

پ ن: بعضی نظریه پردازان توطئه در غرب در پاسخ به این اشکال که در کتاب مکاشفه یوحنا نشان بر پیشانی نیز وجود دارد اینگونه پاسخ داده اند که کرونا تاثیرات مخرب و نسبتا پایداری بر مغز از جمله لب پیشانی می گذارد و این را نوعی امضای وحش می دانند. آنان اینگونه تفسیر می نمایند که واکسیناسیون نشان بر بازو است و مبتلا شدن به کرونا نشان بر پیشانی است.

تاثیر مخرب کرونا بر بخش های مختلف مغز از جمله لب پیشانی : 👇

لینک مطلب

 

نویسنده مقاله زیر مدعی است که نظریه ارتباط واکسن های کرونا با وحش در کتاب مکاشفه یوحنا که توسط نظریه پردازان توطئه در آمریکا ترویج می شود اشتباه است.
نکته قابل توجه مقاله اشاره نویسنده به این مطلب است که این باور که واکسن های کرونا همان نشان وحش در مکاشفه یوحنا است آنچنان در بین مردم شهر مینیاپولیس هنپین در ایالت مینه‌ سوتای آمریکا قوی بوده که اداره بهداشت و سلامت در این شهر در برگه اطلاعات ثبت نام آنلاین الکترونیکی واکسن، این عبارت را درج کرده است که واکسن ها حاوی نشان وحش یا جانور نیست. 😊 این مسئله نشان می دهد که اعتقاد به مسائل آخرالزمانی انجیلی تا چه میزان در بخش هایی از جامعه آمریکا پررنگ است.

لینک مطلب

کلیپ محاسبه عدد کلمه corona در الفبای انگلیسی

 

🔹عدد کلمه corona بر اساس این روش ۶۶ محاسبه شده است. و در کنار ۶ حرف کلمه corona عدد ۶۶۶ بدست می آید.

نکته: بر همین اساس بنده کلمه covid را محاسبه نمودم
C=3
O:15
V:22
I: 9
D:4

و به عدد ۵۳ رسیدم. ۵۳ در سیستم علم الحروف اسلامی معادل عددی کلمه جن است. و در سیستم قبالایی انگلیسی ظاهرا معادل hell دوزخ می شود.

در لینک زیر می توانید کلمات معنا دار هم عدد ۵۳ را در سیستم قبالایی غربی و یهودی ملاحظه نمایید: 👇

لینک مطلب

در این لینک می توانید شیوه محاسبه کلمه hell جهنم را به طرق مختلف ملاحظه نمایید:👇

لینک مطلب

پ ن: شاید عدد نوزده در بیماری کووید ۱۹ به ۱۹ خازن جهنم اشاره داشته باشد. 😊

منبع: eitaa.com/soltannasir

این مطلب را نیز بخوانید

مسئولین در خواب جمهوری اسلامی قیامتی هست

مردم از این ها خسته ان وگرنه نه ضدانقلابن نه مشکلی با کسی دارن، این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *