کمپین کمک به مردم ایران در عراق و سوریه!!؟

تکاپوی عراقی‌ها برای کمک به سیل‌زدگان ایران

🔸مردم عراق پس از حوادث ناگوار ناشی از وقوع سیل در ایران با دعوت رسمی مقاومت اسلامی نجباء، اقدام به جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی کرده‌اند.

🔸نجباء با برپایی کمپینی تحت عنوان “زیر آتش بودیم و‌ ما را یاری کردید، حالا شما زیر آب هستید و نوبت یاری ما رسیده است”؛ دفاتر نمایندگی خود در استان‌های بغداد، بصره، نجف، کربلا، دیوانیه، دیاله، بابل، میسان، مثنی، ذی‌قار و صلاح الدین را به عنوان مراکز دریافت مساعدات اعلام عمومی کرده است.

🔸در فراخوان این جنبش آمده است: از کم بودن مبلغ مساعده خجالت نکشید، هر چند کم باشد. حتى هزار دینار یا یک وسیله کوچک یا پیام یاری هم قابل قبول است. این فرصتى براى پاسخ دادن به نیکى ملت مسلمان ایران است.

کمک عراق به ایران

ختری که تمام سرمایه‌اش را وقف سیل‌زدگان ایران کرد

👤دانش آموزی عراقی تمام سرمایه خود که در یک قلک کوچک فلزی قرار داشت را وقف سیل زدگانی کرد که از ابتدای سال نوی امسال زندگی‌هایشان نقش بر آب شد.

📝 وی در نامه‌ای به ایرانیان نوشته است:
‌ من «نور الزهراء» از نجف اشرف، همه دارایی خودم را به کودکان سیل‌زده ایرانی هدیه مى‌کنم.
این نوجوان عراقی پس از شکستن قلک خود، با نوشتن هشتگی، به ایران و اسلام درود فرستاد.

حب الحسین یجمعنا

کاروان حمایت از سیل زدگان ایران توسط دانشجویان سوریه ای و تلاش آنها برای جمع آوری کمک جهت ارسال به آسیب دیدگان ایرانی و درپاسخ به محبت های ملت ایران در پشتیبانی از مردم سوریه در جنگ با تروریست ها.

✍️نکات این رخدادهای زیبا فراوان است؛
ازجمله
آن مدعیانی که شعار نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران را عربده میزدند، همچنان در کیف و حال و خوشگذرانی های خود غرق هستند و درعمل و واقعیت بی تفاوت به سیل زدگان ایرانی؛
اما کسانی که برایشان غزه و لبنان و یمن، سوریه ، مبارزه با اسرائیل و داعش و… مهم بوده، الآن هم درعمل ایران برایشان مهم است و برای کمک واقعی(نه عکس یادگاری) به سیل زده ها تمام تلاش خود را به کار بستند. فلسطینی ها، سوری ها و… هم آمدند به کمک.

این مطلب را نیز بخوانید

ایران‌ ۵۳ درصد از اصلی ترین بندر تجاری روسیه را خرید

🔴 ایران‌ ۵۳ درصد از اصلی ترین بندر تجاری روسیه را خرید خط قرمز که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × چهار =