اذعان دانشمند مشهور یهودی به برتری دین اسلام

اذعان دانشمند مشهور یهودی به برتری دین اسلام

مشهورترین دانشمند یهودی علم ژنتیک پس از مطالعه آیات قرآن ، به برتری دین اسلام اذعان کرد.

به گزارش تقریب ، رابرت گیلهم، یکی از بزرگترین دانشمندان علم ژنتیک است که تحقیقاتی در زمینه رابطه زوجیت و تاثیرات آن بر زوجین داشته است.این دانشمند یهودی که رئیس کانون تحقیقات آلبرت انیشتین نیز می باشد ، با مطالعه آیات قرآن در رابطه با عده زن مطلقه و مقایسه آن با تحقیقات خود به این نتیجه رسیده است که دین اسلام کامل ترین دین محسوب می شود.

وی در تحقیقات خود به این نتیجه رسیده است که پس از گذشت سه ماه از جدایی زوجین ،آثار زوجیت در طرفین از بین می رود و در آیات قرآن کریم نیز آمده است که زن مطلقه باید ۳ ماه عده نگه دارد. او با مقایسه ادله علمی با آیات قرآن به این باور رسیده است که دین اسلام برتر از دین یهود بوده و تنها دینی است که پاکی زن را تضمین کرده است ،بر این اساس زن مسلمان نیز پاک ترین زنان روی زمین خواهد بود.

به نظر می  رسد مشاهده معجزات گوناگون تنها  می تواند باعث محکم شدن اعتقادات افراد برای برتری یک دین باشد.اما برای پذیرفتن یک دین به عنوان دین برتر تنها باید به وجدان بیدار انسان ها مراجعه کرد همانگونه که هم اکنون با افزایش اطلاعات نسبت به ادیان شاهد گسترش روز افزون دین اسلام در کره خاکی می باشیم.

منبع:هفته نامه پرتو سخن ،ش۶۴۱

این مطلب را نیز بخوانید

تئاتر شهادت حضرت فاطمه سلام الله علیها

ما طاقت تکرار آن حادثه سهمگین را ولو در نمایش و تئاتر نداریم 🔺باور دارم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 − 7 =