تشکیل حکومت جهانی در مقابل تمدن نوین اسلامی

📌 در روز ۱۷ فوریه ۱۹۵۰، سناتور امریکایی جیمز واربرگ در صحن سنا ایستاد و چنین گفت:
P. 72
Redemption Manual

On February 17, 1950, Senate Hearings were held concerning the U.N. and its organizations. James P. Warburg testified on that day:

“We shall have world government, whether or not we like it. The question is only whether world government will be achieved by consent or conquest.”

“حکومت جهانی تشکیل خواهد شد، چه ما دوست بداریم یا نه. تنها پرسش باقیمانده این است، کدام کشورها به میل خود با ما همراه خواهند شد و کدامیک را باید به زور تسخیر و همراه کنیم.” (ترجمه به مضمون)

آیا سخنی از این گفته جیمز واربرگ صریح تر دیده اید؟ اینها برخلاف معاهده ۱۹۹۷، ناتو را آنگونه گسترش دادند که روسیه مجبور شد ابتدا کریمه را بگیرد و حال به اکراین حمله کند. الیت به قصد اجرای سناریوی خود یعنی تشکیل حکومت بر جهان (چنانکه جیمز واربرگ علنا گفت) روسیه را نابود خواهند کرد، چنانکه در ۱۹۱۷ امپراتوری تزاری را نابود کردند و در ۱۹۸۹ جماهیر شوروی را از میان برداشتند.

✔️ منبع: لینک دانلود (ص ۷۲)

گفتنی ست، خانواده واربرگ چنان قدرتی داشت که در معاهده صلح ورسای (پایان جنگ جهانی اول) دو برادر کوچکتر جیمز واربرگ نماینده های طرفین جنگ بودند: متفقین را پاول واربرگ و طرف مغلوب را ماکس واربرگ نمایندگی میکردند.

🔥 عزیزان، الیت از همان ابتدای تاسیس فدرال رزرو (سال ۱۹۱۳) هیچگاه قصد خود برای تسخیر جهان و تشکیل حکومت جهانی را مخفی نکرده اند. بهمین علت، آنان که به ما میگویند توهم توطئه داریم، نتنها ناآگاه هستند، بلکه نسبت به ناآگاهی خود نیز ناآگاهند.

🔴در نشست داووس ۲۰۲۲ چه گذشت⁉️

👤جورج سوروس در سخنرانی خود در داووس می‌گوید:

🔸تمدّن ما ممکن است دوام نیاورد. جهان به‌طور فزاینده‌ای درگیر مبارزه بین دو سیستم حکومتی است که کاملاً متضاد با یکدیگر هستند؛ جامعه جهانی و جامعه بسته. یکی در خدمت محافظت از آزادی و دیگری خدمت به ایدئولوژی است.

⚠️به تضادی که در لفافه از آن حرف می‌زند دقّت کنید: آزادی یکی از سه رکن اصلی: آزادی، برابری، برادری فراماسون‌هاست. و منظور از آن ایدئولوژی که در تضاد با این نوع آزادی‌ست، کدام ایدئولوژی ست⁉️

منبع: shomareshmakooszohor  و  t.me/high_dominion1

این مطلب را نیز بخوانید

دلیل دخالت کشور امارات وتاثیر آن در کشورهای منطقه

 دلیل دخالت کشور امارات وتاثیر آن در کشورهای منطقه ✍🏻 مستش‍ـــــــار 📌📌امارات کیست که می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *