جنگ پیش رو آیا ظهور چیزی باقی نمانده؟؟ ۱

سردار باقری (رئیس ستاد کل نیروهای مسلح) در آیین تکریم و معارفه وزیران پیشین و جدید دفاع : نظام اسلامی ما در حساس ترین منقطه جهان و در مقطع زمانی فوق العاده خطیری قرار گرفته است. و هیچ افقی برای تجربه یک دوران آرام در منطقه دیده نمی شود.

 

مهدی خزعلی: نیمه دوم ۱۴۰۰ این سیستم دارد خودش را آماده می کند برای یک جنگ جدی و تمام عیار! این درگیری از حماس و حزب الله شروع می شود و سپس به حشد شعبی می رسد و سپس به ما می رسد.

پ ن: ان‌شاالله امسال در ایران ما شاهد هیچ جنگ جدی ای نخواهیم بود. شاید در بدترین فرض ممکن حمله اسرائیل به تاسیسات اتمی _که آنهم به نظرم بعید است_ و موشک پراکنی دو طرف را شاهد باشیم. پیشتر گفته ام که مجامع مخفی نقشه دارند که تا انتهای سال ۲۰۲۳ نظام اسلامی را ساقط نمایند به نظر می آید باید بزودی شاهد احیای مجدد داعش و گروه های تکفیری مشابه نیز باشیم.

🔸{…و چون رومیان رسند و یک سال _بر ایران پادشاهی کنند_ آن هنگام، از سوی کابلستان یکی آید که بدو فره از دوده بغان است و اورا کی بهرام خوانند. همه مردم با او باز شوندو به هندوستان و نیز روم و ترکستان، همه سوئی، پادشاهی کند.}(ترجمه بندهش مهرداد بهار ص ۱۴۱)

در بعضی متون ایرانی به مانند بندهش صراحتا از اشغال نظامی ایران توسط رومیان پیش از خروج بهرام ورجاوند (از نظر بنده معادل خراسانی در روایات) سخن رفته است. شاه بهرام از کابل امروزی حرکت خویش را شروع می نماید.

به نظر بنده باید تحولات افغانستان را از این منظر (خروج کی بهرام) نیز نگریست. اگر وقت شد ان شاالله به افغانستان نیز خواهم پرداخت که سرزمین افغانستان کلید احیای امپراتوری ایران بزرگ پیش از ظهور امام عصر عجل الله است. امپراتوری ای که بخش بزرگی از جهان را در بر خواهد گرفت.

مسئله دیگری که باید بدان توجه داشته باشیم این است که مجامع مخفی غربی بر روی تمام متون پیش بینی های کهن کار کرده اند. یعنی به غیر از میراث یهودی مسیحی که خود را وارثش می دانند. بر روی متون ایرانی مزدیسنایی و بودایی و هندی و حتی میراث غلات در جهان اسلام و … کار نموده اند. آنها بر اساس پیش بینی هایی نظیر متن بندهش، خود را پیروز جنگ با ایران می دانند و زمانی وارد جنگ خواهند شد که بخواهند هر جور که شده جنگ را به نفع خویش تمام کنند.

مسئله دیگر این است که درست است که متن بندهش به مانند احادیث و روایات اسلامی برای ما شیعیان سند به حساب نمی آید. اما نباید به مانند آقای خزعلی اینقدر راحت سخن از پیروزی ایران نمود. به هر حال متن بندهش و متون مشابه، پیش بینی های مغان ایران باستان را با خود به همراه دارد و از این جهت قابل تامل است.

در پایان بار دیگر فقیر این‌ نوید را می دهم هیچ قدرت استکباری در جهان نمی تواند مانع از تشکیل امپراتوری بزرگ ایران شود. چه جنگ بشود چه نشود! چه نظام اسلامی سقوط کند چه نکند! امپراتوری ایران بزرگ شیعی تشکیل خواهد شد. شاید جنگ بزرگ و سخت با هر نتیجه ای که بدست بیاید این برکت را داشته باشد که درست در هنگامی که ایران به نظر در ضعیف ترین حالت ممکن قرار دارد و کار به نظر تمام شده است. قدرت های استکباری شرق و غرب جهان با یکدیگر درگیر شوند و جنگ جهانی سوم رخ دهد و از این تحولات و ضعف شرق و غرب ایران برای احیای مجدد خویش و‌ تشکیل امپراتوری بزرگ شیعی استفاده کند.

بنابراین آینده از آن ایران است هر چند دشمنانش را خوش نیاید.

منبع: eitaa.com/soltannasir

این مطلب را نیز بخوانید

مشتقات تکمیلی فیلم و عکس – خاک شناسی معنوی ۹ – شب والپورگیس ۲

تصویر متعلق به جشن والپورگیس می باشد. {در اروپای مرکزی ظاهراً در شب والپورگیس، شب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *