حضور خاخام صهیونیست در ایران

📌حضور خاخام صهیونیست در ایران

🔺تصاویر منتشره در فضای مجازی از حضور خاخام اسراییلی-آمریکایی که مدتی نیز خاخام یهودیان صهیونیست در عربستان سعودی بوده در ایران خبر میدهند. این شخص با نام یعقوب اسرائیل هرتزوگ متاهل و پدر هفت فرزند است که بیشتر عمرش را در موسسات مذهبی صهیونیستی گذررانده و برخی از فرزندانش هنوز در این مکان ها تحصیل می کنند.

🔺بر اساس تصاویر منتشر شده وی‌ از ارامگاه استرومردخای در استان همدان و همچنین بیمارستان دکتر سپیر موسسات خیریه کانون خیرخواه در پامنار تهران بازدید داشته است، که در صورت تایید اصالت این تصاویر نحوه حضور وی در ایران بسیار عجیب است.

🔺فعالیت های این خاخام صهیونیست نشان از ارتباط نزدیک وی با دولت رژیم اشغالگر قدس و ایدی کوهن از عوامل موساد دارد.

📸 تصاویر دیگری از حضور عجیب خاخام صهیونیست یعقوب یسرائیل هرتسوغ در کنیسه یوسف آباد و امامزاده سید ولی (بازار تهران) و بیمارستان دکتر سپیر موسسات خیریه کانون خیرخواه در پامنار تهران!

قرار بود از آمرین و قاتلین حاج قاسم انتقام سخت بگیریم نه اینکه حاخام اسرائیلی_ آمریکایی در ایران در کنار عکس حاج قاسم لبخند بزند و به ریش همه ما بخندد،انسان از غصه بمیرد رواست.

🔴 نفوذی ها هنوز بر سرِ کارند !!

وقتی یعقوب هرتزوگ ، خاخام معروف صهیونیست و تاجر بذرهای تراریخته اسرائیلی به راحتی به ایران می آید و از سفرش فیلم تهیه می کند و به زیارت قبر اِستر و مُردخای(عاملین کشتار ایرانیان) می رود و با آن ریش بلندش به ریش همه ما می خندد ، یعنی یک جای کار می لنگد!

یعنی هنوز در دولت رئیسی نفوذی ها سُر و مُر و گُنده بر سرکار هستند و هیچ پاکسازی صورت نگرفته است.

آقایان دولت سیزدهم، تا دیر نشده برخورد و پاکسازی را شروع کنید وگرنه با این نفوذی ها هیچ یک از برنامه هایتان به نتیجه مطلوب نخواهد رسید!✍️”قاسم اکبری”

پ ن: در سال ۱۳۹۲ نیز مناخم اعظم از بزرگان قبالای یهود از فلسطین اشغالی در ایران حضور یافته بود.

بالشخصه منتظرم تا مقامات رسمی کشور در مورد صحت و سقم این خبر در خبرگزاری های رسمی موضع گیری کنند. که آیا خبر درست است یا خیر؟ و اگر درست است چگونه این نسناس در ایران حضور پیدا کرده است؟

ظاهرا خاخام یعقوب یسرائیل هرتسوغ متولد آمریکا است و در دوازده سالگی به فلسطین اشغالی مهاجرت کرده است. وی در مدارس دست راستی و نزدیک به صهیونیسم تحصیل کرده است. دارای هفت فرزند است که بعضی از آنان نیز به مانند پدر خویش در چنین مدارس و دانشگاه هایی تحصیل می نمایند. وی ظاهرا پیشوایی یهودیان ساکن عربستان را بر عهده گرفته است.

منبع: t.me/shomareshmakooszohor  و  t.me/soltannasir  و  t.me/roozplus_ir

این مطلب را نیز بخوانید

دلیل دخالت کشور امارات وتاثیر آن در کشورهای منطقه

 دلیل دخالت کشور امارات وتاثیر آن در کشورهای منطقه ✍🏻 مستش‍ـــــــار 📌📌امارات کیست که می …

۱ دیدگاه

  1. شبکه خائن نفوذ رو دست کم گرفتید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *