خاک شناسی معنوی ۵- جغرافیای طبس ۱

{خاک شناسی معنوی ۵}

{جغرافیای طبس ۱}

امروز سالروز شکست عملیات پنجه عقاب نیروهای دلتای آمریکا در اطراف طبس است. بدین خاطر با در نظر گرفتن بعضی ملاحظات و اندکی حذفیات، مطالبی را در مورد جغرافیای معنوی طبس و علت شکست آمریکایی ها در آن تقدیمتان می نمایم. طبیعتا مطالب باطنی است و از جنس مطالب علمی نیست.
اندکی پس از شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی که مسئولین ایرانی تهدید می کردند که پاسخ ما قطعی است و دونالد ترامپ هم اعلام کرد که در صورت پاسخ ایران، ایالات منفصله آمریکا ۵۲ نقطه را در ایران بمباران می کند. به سالکی الی الله در مشاهده ای نشان دادند که گروهی که در بدنه ارتش آمریکا نفوذ زیادی دارند و به یکی دو انجمن مخفی متصل هستند و بخش آزمایشگاه های خاص پنتاگون (وزارت دفاع) را نیز در دست دارند. در تلاش هستند نقاطی را در شهرستان طبس در بین ۵۲ نقطه بمباران بگنجانند. یعنی یکی از ۵۲ نقطه بمباران طبس باشد.
این بخش خاص و سرّی از بدنه ارتش آمریکا در سالهای پیش از انقلاب در نواحی اطراف طبس به صورت مخفیانه حضور داشتند و بر روی چند مسئله خاص که مهم ترینش تحقیق بر روی مرئی کردن جنیان با کمک دستگاه های پیشرفته و همچنین تحقیق بر روی چگونگی مرز دنیای ما با دنیای جنیان و عوالم دیگر موجود در طبس بود تحقیق می کردند و همینقدر اشاره نمایم که تا حدودی به موفقیت نیز دست یافته بودند. ظاهرا زلزله سال ۱۳۵۷ طبس و پس از آن پیروزی انقلاب اسلامی باعث شد که تحقیقات عملیشان متوقف شود و بخشی از اسناد و مدارک آزمایش هایشان را اعم از اسناد کاغذی و حلقه های فیلم و دستگاه های پیشرفته و نتیجه عملی و عینی آزمایش ها را در طبس به جای بگذراند و از ایران خارج شوند. در عملیات آزاد کردن گروگان های سفارت آمریکا، این بخش سری در ارتش آمریکا با کمک بازوهای خویش در ارتش و دولت وقت توانستند. ناحیه ای در اطراف طبس را برای تجمع نیروهای آمریکایی انتخاب نمایند تا به موازات عملیات آزادسازی گروگان ها با کمک عوامل اطلاعاتی خویش در خاک ایران بخشی از اسناد و مدارک و دستگاه هایی که در طبس باقی گذاشته اند را از ایران خارج کنند و بر آنان رفت آنچه که رفت!
اینکه آیا در عملیات طبس بخشی از اسناد به بالگردها و هواپیماهای آمریکایی انتقال یافته بود را نمی دانم! اما ظاهرا بخشی از داشته هایشان هنوز در شهرستان طبس وجود دارد و یکی از دلایلی که این بخش از ارتش آمریکا تصمیم داشت طبس را در بین اهداف ۵۲ گانه قرار دهد همین بود.

نکته: در عملیات پنجه عقاب در طبس بنی صدر و مشاورین نظامی اش که از فرماندهان وقت ارتش بودند به بهانه های واهی بالگردهای باقی مانده آمریکایی را نابود کردند و اینگونه بخش زیادی از اسناد توسط عوامل نفوذی خائن در ارتش و دولت وقت (بنی صدر) نابود شد. اکثر محققین می گویند که بالگردها حاوی اسنادی در مورد نقشه عملیات و اسامی عوامل داخلی نفوذی همکار با آمریکایی ها بوده است و علت نابودی بالگردها توسط بنی صدر این بوده است که لو رفتن اسناد به ضرر وی و دوستانش می بود. البته این نظر شاید درست باشد. اما شاید بالگردها حاوی اسناد سری دیگری بوده که حتی بنی صدر نیز از آن بی خبر بوده و آمریکایی ها با ترساندن بنی صدر و همدستانش در ارتش که بالگردها حاوی اسناد خیانت وی و دوستانش است. موفق شده باشند بخشی از اسناد سری را اینگونه نابود کنند.

نکته۲: در مورد منشا طوفان طبس در آن شب کذایی، بدنبال ردپای نورستانی ها و جناب میرسلیمان رهبر نورستان (از احفاد سید نورالدین شاه نعمت الله ولی کرمانی) و کارگزاران وی باشید.

پ ن: چندسال پیش آیت الله قرهی مدیر حوزه امام مهدی در شهر طهران در یک سخنرانی گفتند که نشاندن پهباد RQ170 آمریکایی ها در شهرستان بردسکن خراسان (شمال طبس) کار سپاه پاسداران نبود و تلویحا بدون ذکر نام اشاره داشتند که کار نورستانی ها بوده است. این سخن ایشان که در خبرگزاری های آن زمان بازتاب داشته است. ظاهرا در حال حاضر از آرشیو خبرگزاری ها حذف شده است و دیگر قابل مشاهده نیست. (فقیر هر چه جستجو کردم نتوانستم آن را بیابم. شاید وجود داشته باشد و بنده درست نگشته باشم) بنده از صحت و سقم سخن ایشان بی اطلاع هستم و سخن ایشان را نه تایید می کنم و نه تکذیب. بدین خاطر سخن ایشان را نقل کردم تا بدانید که یک فرد دیگر نیز از دخالت نورستانی ها در مسائل خاص سخن گفته است.

متن کامل سخنان آیت الله قرهی:

برای ما هیچ شکی ولو به یک درصد نیست و من به صراحت این را بیان می‌کنم که اصل این نظام، متعلق به حضرت #حجت است و هر کس هم با این نظام درافتاد، همان‌گونه که از اول انقلاب تا به حال دیدیم، ور افتاده است.

مانند غائله کردستان، غائله سیستان و بلوچستان، غائله خوزستان، غائله تبریز، غائله خلق مسلمان، غائله آمل، کودتای نوژه و …
گروه‌هایی هم بودند که مانند قارچ می‌روییدند، مثل پیشگام، پیشکار، فدایی خلق اکثریت و اقلیت و … .

این مطالب غوغا بود، آن هم در مورد انقلابی که هیچ نداشت. ارتش آن که مال شاه بود و در آن زمان، هنوز سپاه و بسیج و … نبود.
انقلابی که هواپیماها و هلی‌کوپترهای آمریکا به راحتی به طبس آمدند و رادارها در اختیار آن‌ها بود.

وضعیت آن زمان طوری بود که من یادم نمی‌رود یکی از آقایان در همان اوایل انقلاب بیان کرد: ای کاش انقلاب نمی‌کردیم، ایران دارد با غائله کردستان و … تکه‌تکه می‌شود.

اما چه کسی بود این انقلاب را نجات داد؟ یک دست دیگری در کار بود.
من به صراحت به شما بیان می‌کنم: می‌شود یک پیرمردی که به تعبیر ما دیگر بازنشسته است، تازه در هشتاد سالگی، حکومت تشکیل می‌دهد؟! معلوم است که ایشان به جای دیگری وصل است و یک دست و قدرت دیگری در کار است!

این‌قدر این انقلاب عجیب است که هنوز نمی‌فهمیم چه خبر است و چه غوغایی است.

حفاظت ملائکه از ایرانیان!

همان‌طور که امام فرمودند: شن‌های طبس، مأموران خدا بودند. هنوز هم اطلاعات آن زمان در هواشناسی هست.
می‌توانید مراجعه کنید و ببینید. دو روز قبل و دو روز بعد از آن قضیه، هوای طبس آرام آرام بوده است. یک‌دفعه غروب بادی آرام در صحرا می‌پیچد و بعد هم تبدیل به یک طوفان می‌شود. حتی نیروهای انقلابی هم نمی‌دانستند که در طبس یک پایگاه نظامی محدودی است که گاهی هواپیماها به آن‌جا می‌آیند.

کما این که پهباد آمریکایی‌ها هم که این‌دفعه آمد، باز هم در طبس نشست.
بگذارید یک افشاگری کنم که شاید بعضی بگویند چرا بیان کردی؟! ولی من به صراحت می‌گویم که پهباد را هیچ کسی زمین ننشاند، نه سپاه، نه ارتش، هیچ کسی این کار را نکرد. پهباد خودش نشست.

چه کسی به ذهن آن خلبان انداخت که بیاید قضیه کودتای نوژه را بگوید؟
او در آن شب کودتا خوابش نرفت و به توصیه مادر خود، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای را که در آن زمان، رئیس‌جمهور بودند، از وقوع کودتا مطلع کرد.

او گفته بود: من فقط می‌خواهم ایشان را ببینم و کار واجبی با ایشان دارم. او را پیش آقا بردند و برای آقا توضیح داد که امشب قرار است کودتا شود.

آقا از حالات او متوجه شده بودند که راست می‌گوید. دستور دادند که سریع اقدام شود.

حال، چه کسی آن شخص را فرستاده بود؟ ملائکه! «و إنَ الملائکهَ لَتَدْفَعُ البَلایا عَن قُم و أهلِهِ».

هر کس با این انقلاب درافتاده، ورافتاده است. در هشت سال دفاع مقدس، همه آمده بودند. میراژهای فرانسه، آواکس‌های آمریکا، پول‌های همه شیخ‌نشین‌ها در مقابل ما بود.

در داخل هم دشمن داشتیم، مثل بنی‌صدر و … . چه کسی یاری کرد؟

هر کس قصد بدی داشته باشد و با این‌ها بجنگد، از بین می‌رود و این یک مسئله طبیعی است.

 

یکی از دوستان سخنان آیت الله قرهی را از  کانال پایان دنیا(t.me/payane_donyaa) برای بنده فرستادند.
این سخنان در سال ۲۰۱۸ در این کانال بارگزاری شده است.
سخنان ایشان را در مورد پهباد آمریکایی تایید یا تکذیب نمی کنم تنها به عنوان سند نقل می نمایم.

 

نکته ۳: پیشتر نوشته ام که در سال ۱۳۹۲ در شهر طهران با کارگردانی ایرانی الاصل هالیوودی که توسط فرد معلوم الحالی در صدا و سیما به ایران دعوت شده بود. ملاقاتی داشتم. وی که عضو مجامع مخفی بود. اعتقاد داشت که سه نقطه الموت و سمنان و طبس که از مراکز مهم فعالیت اسماعیلیان مثلثی را تشکیل می دهند و این سه نقطه درگاه ورود جنیان به عالم ما هستند.

منبع: eitaa.com/soltannasir

این مطلب را نیز بخوانید

خاک شناسی معنوی ۸ – شب والپورگیس ۱

{خاک شناسی معنوی ۸ }        { شب والپورگیس ۱ } بسم الله الرحمن الرحیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *