روغن مرگ ما ایرانی ها نه مرگ تمام شیعیان جهان

حالا می‌خواهیم نمونه‌ای از کمک‌های که هر روز از داخل خانه‌های ما ایرانی‌ها برای وهابیت فرستاده می‌شود بگوییم. کمک‌های مالی که از خانه‌های ما شیعیان ایران برای کشتن برادران شیعه ما در بحرین، لبنان، سوریه، افغانستان… فرستاده می‌شود ولی خود ما خبر نداریم!

 

IMAGE635264333010780516

به دلیل سیاست‌های اشتباه مسئولین کشور در واگذاری و فروختن سهام بعضی شرکت‌های ایرانی به سعودی‌ها در چند سال اخیر باعث شده ما ایرانی‌ها در رشد تفکر سلفی و وهابی سهیم باشیم.
چند روز پیش وال‌استریت ژورنال گزارش داد که یک شرکت بزرگ سعودی به نام شرکت سعودی هلدینگ غذایی صافولا ۸۰% سهام شرکت صافولا بهشهر را خریداری کرده است دو کارخانه مواد غذایی زیر مجموعه صافولا بهشهر بیش از ۵۰ درصد از بازار روغن خوراکی ایران را در اختیار دارند.
این شرکت در حال حاضر محصولات خود را با نام‌های تجاری «لادن، لادن طلایی، بهار، آفتاب، نسترن و…» تولید و عرضه می‌نماید.
هلدینگ صافولا به ریاست سلیمان بن عبدالقادر المهیدب است با توجه به داده‌ها در وب سایت بورس عربستان، دولت عربستان با ۱۰ درصد سهام، خود را دومین سهامدار بزرگ صافولا می‌داند.
شرکت صافولا با وجود تنش‌های موجود، به آرامی و بی‌سر و صدا در ایران رونق گرفت و هم اکنون یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های مواد غذایی جنوب‌غربی آسیا است و حالا در تمام آشپزخانه‌های ما ایرانی‌ها روغن‌های وجود دارد که طعم خون و بوی وهابیت می‌دهد.

منبع: snn.ir

 

حالا چند کلیپ ببینید خواهشا ببینید

کلیپ یک(مضرات برخی روغنها)

 

 

دانلود این کلیپ

دانلود

کلیپ دوم(مافیای روغن)

 

 

دانلود این کلیپ

دانلود

کلیپ سوم(معفی روغن های سالم)

 

 

دانلود این کلیپ

دانلود

این مطلب را نیز بخوانید

ایران‌ ۵۳ درصد از اصلی ترین بندر تجاری روسیه را خرید

🔴 ایران‌ ۵۳ درصد از اصلی ترین بندر تجاری روسیه را خرید خط قرمز که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + ده =