ریگ جن و صد دروازه

در سال ۱۳۹۲ به واسطه یکی از ادمین ها با جریانی از نفوذی های دشمن آشنا شدم که در نوع خود بسیار جالب و عجیب بودند.
این جریان نفوذی یک تیم ایرانی بودند که در هالیوود فعالیت داشتند. افراد تیم، چندان در هالیوود جایگاه مهمی نداشتند. از اعضای این تیم می توان به کارگردانی ایرانی در هالیوود و تنی چند از همسران وی اشاره نمود. (ایشان پنج یا شش همسر داشتند ) یکی از همسران وی خارجی بوده و در هالیوود فعال بوده و به اصطلاح مسلمان شده بود و اخبارش در خبرگزاری های داخلی نیز منعکس شده بود. (این بانو حدود دو سال و اندی پیش از دنیا رفتند) همسر دیگر این کارگردان هالیوودی، ایرانی و فیلمنامه نویس بودند.
این کارگردان، در سال ۱۳۹۰ یکی از دوستان خویش را که در ضمن استاد معنوی وی نیز بوده و از هنرپیشگان آمریکایی هالیوود می باشد و از نظر جایگاه در لژهای ماسونی بر وی برتری دارد را به ایران دعوت نمود و سپس هنرپیشه مربوطه به همراه دوست و شاگردش (کارگردان) در دفتر یکی از علمای اخلاق اصفهان حاضر شد و شهادتین را بر زبان آورد و مسلمان شد. پدر این هنرپیشه یهودی و مادر وی مسیحی می باشند. هنرپیشه مورد نظر جن گیر هم بوده و شاگرد یک قبالیست یهودی در آمریکا می باشد.
پیش از آنکه فقیر به طهران بیایم و ساکن طهران شوم و با این کارگردان ملاقات نمایم. ادمین عزیزی با ایشان ملاقات نموده بود و برای فقیر تعریف نموده بود که کارگردان مربوطه به دنبال انگشتری سلیمانی و شمشیر ذوالفقار و به گفته استادی در طهران یعنی حاج اسماعیل …به دنبال گهواره مریم نیز بودند.
فقیر چون بوی دشمن به مشامم رسید برای ملاقات ایشان به طهران آمدم و واسطه ای که ترتیب ملاقات ادمین را با ایشان (کارگردان) داده بود جلسه ای را با ایشان برای فقیر ترتیب دادند و به منزلشان رفتم و پس از ملاقات با ایشان (کارگردان) تصمیم به رفتن از ایران گرفتند. احتمالا فقیر را با نیروهای امنیتی اشتباه گرفتند. یا شایدم از چیز دیگری ترسیدند.
علی ای حال جلسه دو ساعته با ایشان بسیار پربار بود. ایشان به خوبی می دانستند که فقیر دشمنشان هستم و بنده هم به دشمن بودن ایشان کاملاً آگاه بودم. امّا با اینحال یکی از بهترین جلسه هایی بود که تا کنون داشته ام.
ایشان در صدد بودند فیلمی بسازند که هنرپیشه اصلیش، همان دوست ماسون و جن گیرشان باشد. و به بهانه فیلم نامه از کارشناسان علوم غریبه مشورت می گرفتند.
نکته ۱: عالم دینی اهل اصفهان که ایشان را مسلمان نمود فردی متقی و پاک است. البته بعضاً ادعاهایی هم دارند. نظیر اینکه چند وقت پپیش گفته اند که اشخاصی که به محضر امام زمان (عجل اللّه) مشرف شده اند گفته اند. ظهور نزدیک است!
نمی دانم چه بگویم ایشان که چند متر جلو تر از خویش را درست نمی بینند چگونه سخن از افراد مشرف شده به محضر حضرت صاحب الامر (عجل الله) می نمایند. ایشان فرد دروغ گویی نیستند بلکه فردی صادق و متقی و ساده می باشند. امّا ادعای ایشان بیشتر فقیر را به یاد ماجرای مرحوم رجبعلی خیاط و آیت الله سید علی قاضی می اندازد که آیت الله قاضی در پاسخ امام زمانی که نفس رجبعلی خیاط برایش ساخته بود گفت بگو نمی آیم.
نکته ۲: هنرپیشه هالیوودی که گفته شد جن گیر نیز بوده به همکاران خویش سفارش گردنی ذوالفقار دو دم را می داده و معتقد بوده که افراد جن زده از شکل ذوالفقار دو دم مولی علی (ع) می ترسند زیرا با این شمشیر بسیاری از این فرومایگان به درک واصل شدند.
نکته ۳: چون فرد واسطه ای که فقیر را با این کارگردان آشنا نمود به یکی از مجریان معروف و ارزشی صدا و سیما که با کارگردان هالیوودی دوستی نزدیک داشت. گفت که این کارگردان و تیم وی آلوده می باشند و مواظب باشد. مجری معروف انقلابی صدا و سیما که خود روزگاری در آمریکا بوده و ناگهان در اوایل انقلاب و در دوران جنگ به کشور می آید ظرف کمتر از ۲۴ ساعت خبر را به کارگردان هالیوودی منتقل می نماید که فلانی در مورد شما اینگونه گفته است. نمیدانم چه بگویم ؟! آیا این مجری نیز نفوذی است? یا اینکه سالم است؟ خداوند بهتر می داند!
آنگونه که فقیر در مجموع با صحبت کردن با ایشان (کارگردان) و از طرق دیگر دریافتم. ایشان به بهانه ساخت فیلم چند هدف را در کشور را دنبال می نمودند
شناسایی افراد توانمند و اساتید علوم غریبه کشور
شناسایی مکان های مهم در کشور از جنبه دروازه های ورود به عوالم و یا مکان های حاوی اشیای معنوی
پیدا کردن رد پای اشیای مهم معنوی نظیر انگشترین سلیمانی (نرینگی و مادگی ) و سایر اشیای سلیمان نبی و درفش کاویانی و گهواره مریم و ذوالفقار حضرت علی (ع) و…
پیدا کردن اسرار ورود به عوالم مربوط به اسماعیلیان و مغان ایران باستان !!!
ادامه…

منبع:https://eitaa.com/soltannasir

این مطلب را نیز بخوانید

پیدایش دانش نجوم

پیدایش دانش نجوم مؤلف: بارتل.ال واندروردن مترجم: همایون صنعتی‌زاده ناشر: دانشگاه شهید باهنر (کرمان) کتاب …

۱ دیدگاه

  1. سلام. در مورد حضرت سلیمان که گفتید، در روستای مزار شهر بجستان خراسان رضوی، مقبره ایست منسوبه وزیر حضرت سلیمان، آصف بن برخیا، که از لحاظ تاریخی قدمت زیادی دارد و گفته شده مزار اصلی ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − چهارده =