سوئیس خانه CIA؟؟

آیا آزمایشگاه زیر زمینی سرن CERN مقر اصلی سازمان سیا است؟!

از آنجایی که CERN بزرگترین و پیشرفته ترین آزمایشگاه فیزیک هسته ای و ذرات در جهان است ، امنیت در این تاسیسات فوق محرمانه محکمترین بر روی زمین است. در نتیجه ، این مکان عالی برای پنهان کردن ورودی تنها ساختمان مرکزی سازمان اطلاعات مرکزی (CIA) است.

همانطور که در ۳۱ مارس ۲۰۱۵ در سایت Truther.org گزارشی با عنوان “۱۰ دلیل اینکه سوئیس خانه CIA است” منتشر شد، اکنون شواهد محکمی تأیید می کند که سوئیس در واقع پناهگاه سیا است. با این حال ، محل دقیق جایی که مقر سیا در سوئیس واقع شده است تا کنون یک راز باقی مانده است.

به طور خلاصه ، سرن به عنوان ورودی مخفی مقر سیا که در دره زیر دریاچه ژنو قرار دارد ، دریاچه ای به قدری عمیق که توسط میر ۱ و میر ۲ ، زیردریایی های روسی که به دلیل توانایی خود در غواصی معروف هستند ، مورد بررسی قرار گرفت تا ۶۰۰۰ متر (۱۹،۶۸۵ پا) عمق دارد.

در نتیجه ، مقر سیا در زیر دریاچه ژنو فقط از طریق قطارهای زیرزمینی از CERN و از طریق زیردریایی هایی که از تونل زیرزمینی ۲۷۵ کیلومتری (۱۷۰ مایل) عبور می کنند ، که از جنوا ، ایتالیا شروع می شود و به دریاچه ژنو ختم می شود ، قابل دسترسی است.

اگرچه فقط حدس و گمان است ، اما به نظر می رسد که ژنو پایتخت دنیای زیر زمینی است.
تونل LEP سرن ، که ۲۶٫۶۵۹ کیلومتر (۱۶٫۶ مایل) طول دارد ، ظاهراً از سوئیس و فرانسه عبور می کند و احتمالاً در مسیر ستاد مرکزی سیا است. به طور تصادفی ، CERN تقریباً ۲۷ کیلومتر از مرکز دریاچه ژنو (یعنی ۴۶ درجه ۲۷’۱۹٫۸ ″ شمال شرق ۶ درجه ۳۶٫۰۱٫۹ ″ E) فاصله دارد که مشخصاً مقر سیا در آن واقع شده است.

بنابراین ، به نظر می رسد که تونل LEP سرن یک پوشش سیاسی برای تونل زیرزمینی است که از طریق آن روزانه پرسنل سیا را از حومه ژنو ، سوئیس ، به مقر سیا در عمق دریاچه ژنو منتقل می کنند.

دفتر مرکزی سیا آشکارا به عنوان “منطقه شمالی” شناخته می شود ، یکی از سایت های به اصطلاح آزمایشی CERN.
در حالی که منطقه شمالی ظاهراً به عنوان پوششی برای دفتر مرکزی سیا عمل می کند ، CERN محل بزرگترین ابر رایانه جهان است که توسط سیا برای انجام جاسوسی و نظارت الکترونیکی ۲۴ ساعته و ۷ روزه و همچنین کنترل جهان زیرزمینی استفاده می شود (به عنوان مثال ، کاهش/افزایش ارزها ، دستکاری بازارهای جهانی ، اجرای حملات هواپیماهای بدون سرنشین و غیره).

سرن به طور تصادفی در مجاورت ژنو ، سوئیس واقع شده است که قبلاً محل برگزاری لیگ ملل بود. امروزه ژنو میزبان بیشترین تعداد سازمان های بین المللی در جهان از جمله صلیب سرخ بین المللی و سازمان ملل متحد است.

بنابراین ، کاملاً منطقی است که ژنو ، پایتخت جهان زیرزمین ، همچنین محل آژانس اطلاعاتی بدنام سیا است. از آنجا که ژنو اساساً جهان زیرین را به دستور سیا اداره می کند ، به آن لقب “شهر جهانی” را داده اند.

این تصور که CERN ورودی مخفی مقر سیا در زیر دریاچه ژنو است با این واقعیت تأیید می شود که تا سال ۲۰۱۳ ، CERN دارای ۲۵۱۳ کارمند و ۱۲۳۱۳ همکار ، همکار و شاگرد بود ، که اکثریت آنها احتمالاً پرسنل سیا بودند.

با توجه به اینکه روزانه تقریباً ۱۵۰۰۰ نفر به CERN و/یا مقر CIA رفت و آمد می کنند ، باید این کار را از طریق قطارهای مخفی زیرزمینی انجام دهند زیرا هیچ پارکینگ اصلی در CERN وجود ندارد.
این تصور که ابر رایانه CERN به عنوان سلاح مورد استفاده قرار می گیرد در رمان “فرشتگان و شیاطین” (۲۰۰۰) توسط دن براون پیش بینی شده است که پادماده ایجاد شده در CERN را نشان می دهد که در سلاح علیه واتیکان استفاده می شود. اما در واقعیت ، سرن به عنوان سلاحی علیه تمام بشریت مورد استفاده قرار می گیرد.

این تصور که CERN مسئول سازماندهی هرج و مرج و وحشت در دنیای زیرزمینی است با گزارشی از ۷ ژوئن ۲۰۱۵ تأیید می شود ، که در آن آمده است که حمله قریب الوقوع سیارک های ساخت دست آخرالزمانی توسط انسان “توسط برخورد دهنده بزرگ هادرونی CERN آغاز خواهد شد”.

گزارش ثانویه مورخ ۸ ژوئن ۲۰۱۵ بیان کرد که دانشمندان در CERN می توانند “سیاه چاله ایجاد کنند” و “نشان CERN 666 است – نشانه جانور” می تواند به صورت تئوری رویداد “آخرالزمان” را پیش بینی کند. در کتاب مکاشفه کلیسای کاتولیک روم.

به طور خلاصه ، سرن در نهایت مسئول هرگونه رویداد آخرالزمانی آینده است که می تواند به لحاظ نظری سیاره زمین را نابود کند (به عنوان مثال ، حمله سیارک ها ، همه گیری بیولوژیکی ، حمله تروریستی هسته ای ، جنگ جهانی سوم و غیره) که دقیقاً همان چیزی است که از آژانس اطلاعات (CIA) مرکزی انتظار می رود.                                                            لینک

منبع: t.me/coronaplan

این مطلب را نیز بخوانید

اگر دجال را درک را کند‌‌.‌‌‌..

اگر دجال را درک را کند‌‌.‌‌‌.. سن، [المحاسن] عَنْ مُحَمَّدِ بْنِ عَلِیٍّ عَنِ الْمُفَضَّلِ بْنِ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *