شروع جشن حنوکا

{شروع جشن حنوکا در سال ۲۰۱۹ از یکشنبه ۲۲ دسامبر ۲۰۱۹ مصادف با یک دی و تا دوشنبه ۳۰ دسامبر ۲۰۱۹ مصادف با ۹ دی}

با سلام خدمت عزیزان با توجه به اینکه از هفته دیگر ایام جشن منحوس حنوکا شروع می شود. پیشتر گفته شد که هم زمان با اینکه کلیمیان ایران و سرتاسر جهان این ایام را جشن می گیرند. انجمن های مخفی نیز مراسم های جادوی سیاه آیینی در سرتاسر جهان برگزار می نمایند. پیشتر به اندازه ای که لازم بود در این باره در کانال سخن گفتم. و توصیه هایی نیز به خوانندگان نموده ام. که لینک مطالب را در اختیار شما عزیزان می گذارم. این مراسم ها در کشور ما در ۱۱ کلان شهر برگزار می شود. اگر در شهرهایی نظیر طهران و کرج و اصفهان و شیراز و ارومیه و مشهد و رشت و اهواز و کرمانشاه و تبریز هستید شاید بیشتر تاثیر این مراسم ها را احساس نمایید. پیشتر گفته ام که توصیه می نمایم که جز به ضرورت در این ایام در شب ها به بیرون نروید. علی الخصوص در شب جمعه و.شب شنبه شبات و حتی شب یلدا نیز بیرون نروید.
اما به عزیزان ساکن شهرهای نامبرده شده علی الخصوص شهر طهران توصیه می نمایم در هنگام غروب آفتاب به آسمان گاهی خیره شوید. در بعضی مناطق شهر طهران شما ظلمت عجیبی را مشاهده می نمایید که عادی نیست. با عکس و فیلم شاید نتوان عمق این ظلمت را نشان داد. در عکس تنها یک ظلمت یا توده ابر تاریک دیده شود. اما فردی که آن را از نزدیک مشاهده نماید اگر دارای حس باطنی قوی باشد می تواند به راحتی تفاوت را تشخیص دهد و عمق این ظلمت را حس نماید.
به هر حال ما با سرعت به سمت آخرالزمان می رویم و این اتفاقات باید بیفتد و هر چه جلوتر برویم عمق فاجعه بیشتر خواهد شد. بار دیگر بخش هایی از خطبه استاد علی الاطلاق خویش حضرت مولانا زین الدین را می آورم: 👈{آنگاه که کدورت از آفاق تا انفس از بالا تا پایین منشور گردد کدورت دلها💔 نیز زیاده گردد و تیرگی همه جا منتشر گردد .
تکثر هر چه تیرگی است؛ جهان را به هبوط کشانیده تا روز موعود که میعاد کنندگان و میثاق بستگان در روز نخست در صفوف خود ایستاده و دو صف حق از باطل جدا تشکیل شده و حق بر باطل خط بطلان کشیده.}منظور از میثاق بستگان در روز نخست یاران و اصحاب حضرت صاحب الامر عجل اللّه هستند که در عالم ذر یا همان عالم ارواح در عهد الست بربکم از دستان حضرتش ساغر نوشیده اند و با حضرتش عهد بسته اند که در این عالم یاور حضرتش باشند . در واقع زبان حال یاران حضرتش این شعر حافظ شیرازی است. که بعید نیست در مورد حضرتش باشد. 👈{تا زمیخانه و می نام و نشان خواهد بود
سر ما خاک ره پیر مغان خواهد بود
حلقه پیر مغان از ازلم در گوش است
بر همانیم که بودیم و همان خواهد بود}

نکته۱: مطمئناً آن دسته از خوانندگان عزیزی که ساکن کلان شهرهای بزرگ هستند و در سالهای گذشته با ما همراه بودند حتی اگر به نیمی از توصیه های گفته شده عمل کرده باشند. مشکل خاصی را تجربه نکرده اند. توصیه های گفته شده بیشتر برای محکم کاری است و اگر در فامیل دوست و آشنا شخصی بی علت دچار سردرد یا قلب درد شده باشد. نگران نباشید ممکن است طبیعی باشد. ان شاالله مومنین این ایام را به راحتی سپری خواهند نمود.

نکته۲: همانگونه که پیشتر گفته شد آخرالزمان برهه ای خواهد بود که موجودات تمام عوالم مرتبط با زمین مادی (سه جهان و پنج مُلک و نُه عالم) درگیرش هستند و ظهور تمام عوالم را دربر می گیرد و از آنجایی که زمین مادی ما در مرز عالم میانی با عالم زیرین قرار دارد. ورود موجودات دخانی که خلقتشان از دود است در این ایام که تاریک ترین ایام است از عوالم زیرین به زمین ما راحت تر است. هر چند شهود این موجودات چشم خاص می خواهد متفاوت از چشم دیدن جنیان.

نکته۳: باید توجه داشت که بسیاری از کلیمیان تنها عید مذهبی خود را برگزار می نمایند و ممکن است از مراسم های انجمن های مخفی در این ایام بیخبر باشند. هر چند که سرانشان به خوبی خبر دارند.

نکته ۴: طبق رصدهای ما امسال زمان مراسم های مقدماتی از امشب شروع و تا شب ژانویه تا یازدهم دی ماه ادامه خواهد داشت. همچنین چون ما در شب یلدا تولد ایزد مهر را داریم. و این موجود الهی (محتملاً فرشته حجرالاسود) با خورشید و نور خورشید پیوند دارد. و ما در ۵ دی خورشید گرفتگی را در برج جدی داریم. بر طبق رصدها امسال جمع کثیری از انجمن های مخفی به مرکزیت کشور ترکیه در جهان اقدام به فراخوانی خبیثه ملعونه «مدوسا» خواهند نمود.حجم مراسم ها در اهواز و شیراز و ارومیه احتمالا بیشتر خواهد بود.

 

 

تصویر سمت چپ : شمعدان نُه شاخه حنوکا
تصویر سمت راست : درخت کریسمس
این دو مراسم تقریباً در بازهٔ زمانی نزدیک به هم انجام می شوند.

تصویر جرج بوش رئیس جمهور اسبق آمریکا در حال روشن نمودن شمعدان جشن حنوکا در دوران ریاست جمهوری خویش

تصویر بیل کلینتون رئیس جمهور اسبق آمریکا و همسرش هیلاری کلینتون در حال روشن نمودن شمع عید حنوکای یهودیان ، با حضور کودکان یهودی .

تصویر باراک اوباما رئیس جمهور اسبق آمریکا در دوران ریاست جمهوری اش در حال روشن نمودن شمع عید حنوکای یهودیان

تصویر خواهر فدریکا موگرینی ، مسئول سیاست خارجه اتحادیه اروپا در حال روشن نمودن شمع عید حنوکای یهودیان .
جای سلفی بگیران براستی خالیست !

تصویر ایوانکا ترامپ دختر یهودی شده دونالد ترامپ و همسر یهودی اش جرد کوشنر در مراسم عید حنوکا

تصویر شمعدان نُه شاخه مختص جشن حنوکا در کنار دیوار نُدبه ( הכותל המערבי= دیوار غربی ) در قدس اشغالی

 

{ توصیه هایی دربارهٔ ایام جشن حنوکا }

همزمان با اینکه کلیمیان در سرتاسر جهان حنوکا را به عنوان یکی از اعیادخویش جشن می گیرند. انجمن های مخفی اعم از فراماسونری و ایلومیناتی و ایشتاریان و ست و رابسن و … به کثیف ترین شکل ممکن مراسم حنوکا را جشن می گیرند.

۱⃣ : اگر ساکن شهر های بزرگ هستید.
ترجیحاً از هنگام غروب آفتاب جز به ضرورت بیرون نروید ! زیرا مراسم هایشان از غروب آفتاب کم کم شروع می شود. و به طور خاص از ساعت ده شب الی ۲ بامداد با بیشترین حجم انجام می شود. بنابراین در این شب ها تاثیرات بیشتر است.

۲⃣ اگر در شهرهای بزرگ ساکن هستید وای فای منزل و رسیور و دستگاه های دیجیتال، حتی موبایل خویش را خاموش نمایید. زیرا با توجه به بعضی دستگاه هایی که در اختیار دارند . اصوات مراسم های خویش را به شکل فرکانس های قابل دریافت توسط این دستگاه ها تبدیل می نمایند . و در سطح شهر ارسال می نمایند. بنابراین حتی المقدور دستگاه ها را از سیم بکشید.
عزیزانی که در سایر شهرها ساکن هستند . نیز می توانند دستگاه ها را از برق بکشند. زیرا کار از محکم کاری عیب نمی نماید .

۳⃣ : اگر رادیو های قدیمی چهل پنجاه سال پیش را (که امروزه عتیقه محسوب می شود) را در اختیار دارید .
می توانید این رادیو ها را در طول روز بر روی رادیو قرآن بگذارید . و با صدای هر چند کم در محیط قرآن پخش شود .
این عمل هر چند تأثیر اندک دارد ولی بی تأثیر نیست. بخصوص اگر تلاوت قرآن زنده باشد.

۴⃣ : اگر مشکل قلبی دارید کمتر در این ایام هنگام غروب آفتاب از منزل خارج شوید . و تلاوت سوره انشراح پس از نمازها یک بار و در طول روز به میزان توان مفید است. همچنین تلاوت سوره مبارکه حمد به عدد ۴۰ یا ۷۰ یا ۱۰۰ بار در روز در یک ختم برای همه بیماران توصیه می شود.
با توجه به اینکه ما در ایام وارونگی هوا و آلودگی عجیب هوا به سر می بریم. حتما در قرائت سور حمد و انشراح بیماران کوتاهی ننمایند.

۵⃣ در این ایام از خوردن غذاهای چرب و سودا زا حتی المقدور خودداری نمایید.

۶⃣ در حنوکا امسال، فقیر برای شیعیان قرائت سوره شمس اندکی پیش از طلول آفتاب ۱۰ بار و اندکی پیش از غروب آفتاب ۱۰ بار. و قرائت سوره مبارکه ضحی ۱۲ بار پیش از اذان ظهر یا حتی پس از نماز ظهر
و قرائت یکبار سوره مبارکه فجر را در بین الطلوعین توصیه می نمایم. این دستور می تواند به تقویت شمس و ضحی کمک نماید و از تقویت خبیثه ملعونه مدوسا جلوگیری نماید.

۷⃣ خواندن آیه الکرسی پیش از تمامی نمازهای واجب یک بار و پس از نمازها سه بار
به همراه چهار قل پس از تمامی نمازها یکبار و آیه نور نیز یکبار پس از تمامی نمازهای واجب توصیه می شود.
همچنین خواندن آیه الکرسی به عددهای ۱۱ تایی و ۲۲ تایی و ۳۳ تایی الی ۷۷ بار پس از غروب آفتاب توصیه می شود .
حداقل ۱۱بار خوانده شود . و هر ۱۱بار در یک نوبت خوانده شود .
ذکر لاحول و لاقوه الله الا بالله العلی العظیم ۱۰۰بار
و ذکر دافع بنا به حال درونی بی عدد در شب ها مناسب است .
هنگام خواب نیز حمد یکبار چهار قل یکبار و انشراح یکبار و آیه الکرسی سه بار خوانده شود.

۸⃣ دقت کنید اگر دچار سردرد های غیر عادی و یا قلب درد های غیر عادی شدید ، ممکن است منشأ غیر طبیعی داشته باشد. بنابراین سریع به قرص و دکتر پناه نبرید.

۹⃣ ممکن است برایتان جالب باشد .
ولی گوش کردن به مداحی هایی که اشک شما را جاری می نماید . و یا گریه برای امام حسین (ع) و یا دیدن فیلم ها و یا موسیقی هایی که احساسات شما را تحریک می نماید و باعث می شود که اشک بریزید . مفید است . زیرا باعث رقیق القلب شدن شما می شود .
زیرا مراسم هایشان باعث سنگدلی و نوعی قساوت قلب می شود .
همچنین ذکر رئوف ۱۰۰بار در بین الطلوعین یا پس از نماز ظهر توصیه می شود.

🔟: اگر حس گناه به سراغتان آمد سعی کنید که در داخل جمع قرار بگیرید. زیرا در تنهایی میل به گناه بیشتر و افکار منفی بیشتر به سراغ شخص می آید.

۱⃣1⃣ زیارت مکان های مقدس در این ایام بسیار مفید است. ترجیحاً روزها به زیارت روید.

۲⃣1⃣ هر روز غسل و یا حمام نمودن نیز در این ایام مفید است.

مناطقی که با رنگ صورتی جدا شده است که شامل نیمه غربی ترکیه تمام یونان و قبرس می باشد. بزرگترین مرکز تجمع جادوی سیاه آیینی باستانی و فراخوانی ملعونه خبیثه مدوسا توسط انجمن های مخفی در شب های پیش و رو است.

منبع:https://eitaa.com/soltannasir

این مطلب را نیز بخوانید

پیدایش دانش نجوم

پیدایش دانش نجوم مؤلف: بارتل.ال واندروردن مترجم: همایون صنعتی‌زاده ناشر: دانشگاه شهید باهنر (کرمان) کتاب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار + 9 =