صوفیان نقشبندی و طالبان

بسم الله الرحمن الرحیم

🔸هر کدام از مسئولین که در شرایط فعلی، حمایت ضمنی یا تلویحی از گروه تکفیری طالبان می نماید یا جاهل و بی اطلاع است یا نفوذی و خائن و وابسته به مجامع مخفی غربی.
این مطلب را برای ثبت در تاریخ نوشتم. حمایت کنندگان تلویحی از طالبان و سخنانشان را خوب رصد نمایید. زیرا ممکن است که بعضی از اینان جاهل و ناآگاه باشند و تحلیل اشتباهی از شرایط و تحولات منطقه داشته باشند (۱) اما مسلّم بدانید که بعضی از ایشان که شاید چهره ای به ظاهر موجه هم داشته باشند نفوذی مجامع مخفی در درون بدنه نظام می باشند.

پ ن۱: بعضی از اینان شاید اینگونه تحلیل نمایند که حکومت فعلی افغانستان غرب گرا است و برسر کار آمدن طالبان کمک نموده آمریکایی ها از افغانستان خارج شوند و آمریکایی ها خطر بزرگتری نسبت به طالبان هستند زیرا تجهیزات پیشرفته تر و قدرت نظامی بیشتری دارند. پس بر سر کار آمدن طالبان موقتا به نفع ما است. اینان شاید اینگونه فکر نمایند که اوضاع همیشه قابل کنترل و بر وفق مرادشان پیش خواهد رفت که ممکن است اشتباه باشد.

مطمئن باشید که خروج آمریکایی ها از افغانستان و بر سرکار آوردن طالبان طرحی جامع و چند وجهی بوده که فعلا تمام ابعاد آن بر ما کشف نشده است. طالبان را دست کم نگیرید و هرگز آنان را مشتی مسلمان نمای تکفیری تهی مغز ندانید. بعضی از سران طالبان عضو مجامع مخفی هستند و ماموران موساد و سیا نیز مسلما در بین طالبان حضور دارند. تاکید می نمایم هرگونه حمایتی از طالبان، حمایت از شیطان رجیم است.

نکته: بخشی از بدنه طالبان را گروهی از صوفیان نقشبندی دیوبندی تشکیل می دهند. ملاعمر رهبر سابق این گروه نیز ظاهرا از صوفیان نقشبندی بوده است. بنابراین بدانید که طالبان وجهی باطنی نیز دارند و شما تنها با مشتی تروریست تهی مغز طرف نیستید.

منبع: eitaa.com/soltannasir

این مطلب را نیز بخوانید

مشتقات تکمیلی فیلم و عکس – خاک شناسی معنوی ۹ – شب والپورگیس ۲

تصویر متعلق به جشن والپورگیس می باشد. {در اروپای مرکزی ظاهراً در شب والپورگیس، شب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *