عاشورا در وادی این موجودات ۷

(عاشورا در وادی این موجودات ۷)

پیشتر از نقش اطمار جنی و دار و دسته وی در تحریک امویان در به شهادت رساندن امام حسین (ع) گفتیم .
حال بگذارید داستان را به گذشته دور تر ببریم یعنی زمان حضرت سلیمان حشمت الله در قرآن مجید و عزیز در آیه ۱۰۲ سوره بقره اشاره شده که عده ای از علمای یهود پس از وفات سلیمان(ع)_ و حتی بنا بر بعضی داستان ها در دوران حکومت وی_ به دنبال سحر و جادو رفتند .
اینان پس از وفات سلیمان(ع) چگونگی ارتباط با شیاطین فرومایه و پست را آموختند .
شیاطین نیز پس از وفات سلیمان(ع) چون به بردگی و بندگی گرفته شده بودند قسم خوردند که از انسان انتقام بگیرند (در داستان خلقت آدم و سجده ننمودن ابلیس , وی قسم خورد که آدم و نسل وی را با خود به جهنم ببرد .
اما پس از وفات سلیمان(ع) تمامی شیاطین به بند کشیده برای جلوگیری از تکرار چنین حادثه تلخی قسم خوردند که از نسل بشر
علی الخصوص انبیا و اولیا و مومنین انتقام بگیرند )
از این تاریخ به بعد ما در جامعه یهودیان شاهد دو دسته از علما می باشیم . انبیا و علمایی که به نص تورات با سحر و.جادوگری مخالف هستند .و علمایی که به دنبال جادو و ارتباط با شیاطین بوده اند .
در دوران سلیمان (ع) اطمار جنی و دار و دسته اش زیر سلطه سلیمان (ع) بودند .
و پس از وفات سلیمان(ع) این فرومایگان با آن دسته از علمای یهود که به دنبال سحر و جادو بودند . ارتباط بر قرار نمودند .
از سویی این فرومایگان چون ساکن ایران زمین بودند با گروهی از مغان جادوگر (مغان سیاه کار) ایران نیز مرتبط بودند .
از جزئیات این ارتباطات اطلاعات زیادی در دست نیست . اما می دانیم که این نحله از علمای یهود(جادوگران ) از این تاریخ به بعد با همکاری گروه های مختلف از شیاطین که اطمار و دار و دسته اش یکی از این گروه ها بوده , اقدام به قتل انبیا و اولیای دین خویش نمودند .
به درستی می دانیم که در قتل حضرت زکریا (ع) و یحیی (ع) اطمار جنی و دار و دسته اش به همراه این دسته از علمای یهود نقش موثر داشته اند .
اکنون در بیابید که در پشت پرده ماجرای عاشورا نیز این نحله از علمای یهود نقش داشته اند .
چنانچه عده ای از یهودیان در صدر اسلام اقدام به سحر نمودن رسول الله (ص) نمودند و در نهایت ایشان را مسموم و به شهادت رساندند .
اینان به همراه کفار و مشرکین مکه بیشترین
دشمنی را با دعوت رسول الله انجام دادند .

نکته : عزیزان امروزه نیز تقریبا جنگ همان جنگ و ماجرا همان ماجراست . خاندان آل سعود (آل جحود) و کشور های عرب منطقه و نیروهایی نظیر القاعده و داعش ادامه جریان کفار و مشرکین صدر اسلام و دودمان منحوس و ملعون بنی امیه هستند .
و صهیونیست جهانی و انجمن های مخفی ادامه جریان علمای جادوگر یهود می باشند .
صهیونیست جهانی قدرت سیاسی این جریان و
انجمن های مخفی قدرت باطنی این جریان می باشند .
آیه ۱۰۲ سوره بقره 👇👇👇
{وَاتَّبَعُوا مَا تَتْلُو الشَّیَاطِینُ عَلَى مُلْکِ سُلَیْمَانَ وَمَا کَفَرَ سُلَیْمَانُ وَلَکِنَّ الشَّیَاطِینَ کَفَرُوا یُعَلِّمُونَ النَّاسَ السِّحْرَ وَمَا أُنْزِلَ عَلَى الْمَلَکَیْنِ بِبَابِلَ هَارُوتَ وَمَارُوتَ وَمَا یُعَلِّمَانِ مِنْ أَحَدٍ حَتَّى یَقُولَا إِنَّمَا نَحْنُ فِتْنَهٌ فَلَا تَکْفُرْ فَیَتَعَلَّمُونَ مِنْهُمَا مَا یُفَرِّقُونَ بِهِ بَیْنَ الْمَرْءِ وَزَوْجِهِ وَمَا هُمْ بِضَارِّینَ بِهِ مِنْ أَحَدٍ إِلَّا بِإِذْنِ اللَّهِ وَیَتَعَلَّمُونَ مَا یَضُرُّهُمْ وَلَا یَنْفَعُهُمْ وَلَقَدْ عَلِمُوا لَمَنِ اشْتَرَاهُ مَا لَهُ فِی الْآخِرَهِ مِنْ خَلَاقٍ وَلَبِئْسَ مَا شَرَوْا بِهِ أَنْفُسَهُمْ لَوْ کَانُوا یَعْلَمُونَ﴿۱۰۲﴾

{و آنچه را که شیطان[صفت]ها در سلطنت‏ سلیمان خوانده [و درس گرفته] بودند پیروى کردند و سلیمان کفر نورزید لیکن آن شیطان[صفت]ها به کفر گراییدند که به مردم سحر مى ‏آموختند و [نیز از] آنچه بر آن دو فرشته هاروت و ماروت در بابل فرو فرستاده شده بود [پیروى کردند] با اینکه آن دو [فرشته] هیچ کس را تعلیم [سحر] نمیکردند مگر آنکه [قبلا به او] مى گفتند ما [وسیله] آزمایشى [براى شما] هستیم پس زنهار کافر نشوى و[لى] آنها از آن دو [فرشته] چیزهایى مى ‏آموختند که به وسیله آن میان مرد و همسرش جدایى بیفکنند هر چند بدون فرمان خدا نمى‏ توانستند به وسیله آن به احدى زیان برسانند و [خلاصه] چیزى مى ‏آموختند که برایشان زیان داشت و سودى بدیشان نمى ‏رسانید و قطعا [یهودیان] دریافته بودند که هر کس خریدار این [متاع] باشد در آخرت بهره‏ اى ندارد وه که چه بد بود آنچه به جان خریدنداگر مى‏ دانستند (۱۰۲)}

ادامه دارد…

منبع:https://eitaa.com/soltannasir

این مطلب را نیز بخوانید

پیدایش دانش نجوم

پیدایش دانش نجوم مؤلف: بارتل.ال واندروردن مترجم: همایون صنعتی‌زاده ناشر: دانشگاه شهید باهنر (کرمان) کتاب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − 1 =