عالم المسط ۱

فقیر مدت ها پیش از عالم المسط سخن گفتم و اینکه آمریکایی ها در کشور افغانستان بدنبال مکان این عالم می گردند زیرا نابودی غرب و تمدن غربی توسط این وسیله انجام خواهد شد.
با توجه به شرایط حساس کنونی و اینکه هر لحظه احتمال شروع جنگ های گسترده وجود دارد این مطلب را می آورم تا خواننده گرامی بداند که جنگ جهانی سوم در نهایت منجر به نابودی تمدن غرب خواهد شد و این نکته را بزرگان انجمن های مخفی غربی نیز بخوبی می دانند. به همین دلیل چند سالی است که در حال زمینه سازی و بستر سازی مناسب در کشورهای خاورمیانه و روسیه و چین و هند و … می باشند تا کم کم به این کشورها کوچ نمایند.
علی ای حال اکنون ماجرای عالم المسط را که یکی از دو سلاح قدرتمند جهان اسلام برای نابودی دشمنان است نقل می نمایم :
{ در فاصله ….. کیلومتری شهر… در کشور افغانستان و نزدیک کوه های … در مکانی شبیه به لنگر اهل فتوت وارد شدم حضرت مولانا زین الدین را دیدم همراه با ۱۵ نفر از پیران بلخ و شاعر دقیقی و چند پیر از باختر (غرب) وچند نفر از کشمیر و هند و پنجاب و بابا قندهاری و غیره حضور داشتند و همگی علی رغم اینکه فوت نموده بودند اما زنده بودند حضرت مولانا زین الدین برخاست و خوش آمد گفت و فرمود که به نقطه عالم المسط از جهان ما خوش آمدی البته اشاره از نقطه به فضای ۴ در ۲ داشت که در جهت عکس عقربه ساعت می چرخد با رکن و مقام (نقطه ای در مسجد الحرام و محل شهادت نفس زکیه و جایی که چندین پیامبر در آن دفن هستند و محل بیعت حضرت مهدی عجل اللّه با یارانش می باشد ) با فاصله های ۵تایی و با گام های کوتاه متوسط و بلند مانند گام های موسیقی با صوت و حرکت و چرخش اسرار و اعداد در کن فیکون جهان و فرمود این رازی است برای طی الارض(پیچیده شدن زمین زیر پا ) و طی الهوا (درنوردیده شدن هوا زیر پا ) و طی الصوت و طی البحر (درنوردیده شدن دریا زیر پا ) و طیر الهوا (پرواز در هوا ) و طیر الارض(پرواز در فاصله نزدیک به زمین ) و طیر البحار(پرواز با فاصله نزدیک بر روی دریا ) و سخر الوحوش (تسخیر وحوش ) و سخرالاشیا(تسخیر اشیا )و تسخیر الممکنات (تسخیر هرآنچه در عالم هست )
چنان که برای تکان دادن زمین (ایجاد زلزله) و نابودی دشمن در ممالک مختلف در آخرالزمان آقایمان (حضرت مهدی عجل الله ) در  ۳جهان و ۵مُلک و  ۹ عالم از راز های این نقطه استفاده می کند و این سلاح برنده را چون گوهری حفظ می نماید و سالی یک بار در آن نقطه که چشمانت لیاقت دیدنش را یافته جلوس کرده و اربعینی به دل می گذراند و برای آموزش یارانش در این مکان استفاده های معنوی و مادی اعم از سخارات (تسخیرات) و علم النفوس (علم به نفوس و روح و باطن خلایق ) و حدوث العوالم الغیب و الامکان بسیار است (ایجادعوالم غیب و خلقت ممکنات در آن و إنچه که توانایی حدوث در یکی از عوالم اعم از غیب یا محسوس را داشته باشد ) و خواص الفتوح الاذهان و ادراک المحسوسات و المعقولات فی الکواکب الخواطر و الاذهان را دارا می باشد. }
نکته ۱: عالم المسط وسیله ای است دایره ای شکل، شبیه به اسطرلاب مسطح و فلزی که در محیط بیرون لنگر قرار دارد. این دایره به هفت قسمت تقسیم شده است که ظاهراً با هفت کوکب در ارتباط است و هفت آیه از یکی از سور قرآنی به صورت وفق و طلسمات بر بروی هر کدام از هفت قسمت دایره نقش بسته شده است. در هر قسمت دایره وفق و طلسم مربوط به یک آیه که با یک کوکب در ارتباط است نقش بسته است. حرکت بر روی این سازه با گام های موسیقی در ارتباط است و می دانیم که در علم تنجیم هر کدام از نُت های موسیقیایی را به یک کوکب منسوب می نمایند. پیشتر در دروس گفته شد که توالی رورهای هفته با گام های چهار چهار موسیقی افلاک قدیم هماهنگی دارد اما اینجا شکل گام ها متفاوت است که فقیر بنا به دلایلی ترجیح دادم که شکل دقیق گام ها را نقل ننمایم زیرا که کلید اسرار است.
نکته ۲: هر کدام از توانایی های عالم المسط با یک مدل خاص از توالی گام های موسیقیایی بر روی وسیله فعال می شود. برای مثال شکل گام ها و توالیشان و فواصلشان بر روی مسط که به طی الارض منجر می شود با شکل گام ها و توالیشان و فواصلشان که منجر به طی البحر می شود متفاوت است.
نکته ۳ : فقیر از زمان و چگونگی ساخت این وسیله بیخبرم اما ظاهرا بزرگان حاضر در محل عالم المسط در ساخت این سلاح قدرتمند نقش داشته اند و این سلاح قدرتمند در طی سالها و چندین قرن توسط این بزرگان تکمیل شده است و سپس به امام عصر عجل الله تعالی فرجه شریف تحویل داده شده است

ادامه دارد…

منبع:https://eitaa.com/soltannasir

این مطلب را نیز بخوانید

پیدایش دانش نجوم

پیدایش دانش نجوم مؤلف: بارتل.ال واندروردن مترجم: همایون صنعتی‌زاده ناشر: دانشگاه شهید باهنر (کرمان) کتاب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × دو =