علوم غریبه، اساتید، وادی جن ۵

نکته : استاد مربوطه در شهر رُشتخوار خاکستری است و جزو اساتید مثبت نیست و البته باید توجه داشت که بیشتر این افراد دست توانمندی در وادی تسخیر دارند. بعضاً در وادی علمی علوم غریبه و علومی نظیر جفر و نجوم و اوفاق و رمل چندان استاد نیستند.
مراجعه مسئولین به چنین افرادی در کشور بسیار معمول است.
برای مثال شخصی با نام مستعار کاکائیل در شهر شیراز جزو علوم غریبه کاران منفی است که طایفه دیوهای قوچی شکلی که در یمن و در استان اردبیل ایران ساکن هستند را مسخر دارد و مدتی در یمن بوده و بر سر قبر علوان یمنی می رفته و ظاهراً شاگرد بعضی از ساحران یمنی که بر سر قبر علوان می آمدند نیز بوده.
ایشان برای تعدادی از مسئولین استان فارس طلسمات و تعویذات منفی و سیاه انجام می دهد و آنان را با کمک فرومایگان تحت امرش در راستای رسیدن به اهدافشان کمک می نماید.
نمی خواهم حُکم دهم و قضاوت کلی نمایم اما گاه با خود می اندیشم مسئولینی که با کمک تعویذات منفی و سیاه و بعضاً شیطنی به قدرت می رسند و می توانند پُستی را دریافت نمایند و یا پُست خویش را حفظ نمایند با این عمل چه تبعاتی را برای کشور و مردم و نظام بوجود می آورند ?!
از مسئولی که اینگونه با کمک یک عمل منفی و سیاه پُست می گیرد آیا خیر و برکت برای کشور می آید یا نکبت می آید ?
گفته می شود که جناب غفاری نیز از اعمال شیطنی در امور استفاده می نموده است. براستی آیا با خود اندیشیده ایم که تبعات استفاده از این امور منفی آن هم در سطح سیاسی برای کشور و ملت چیست ?!
نکته ۲ : در اینجا منظور فقیر آن دسته از اساتید سفید یا خاکستری را که به سیاسیون و نظام کمک می نمایند نمی باشد زیرا از اعمال شیطنی و سیاه استفاده نمی نمایند منظور فقیر بیشتر علوم غریبه کاران منفی و سیاه کار است.

ادامه دارد …

منبع:https://eitaa.com/soltannasir

این مطلب را نیز بخوانید

پیدایش دانش نجوم

پیدایش دانش نجوم مؤلف: بارتل.ال واندروردن مترجم: همایون صنعتی‌زاده ناشر: دانشگاه شهید باهنر (کرمان) کتاب …

۱ دیدگاه

  1. سلام. من چطور میتونم کاکائیل رو پیدا کنم؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده + 10 =