مازندران باستان کجاست۱

{مازندران باستان کجاست؟۱}

{مقدمه ۱}

پیشتر سخن از اویغورستان و خطر در آن ناحیه نمودم. مطلب را ناقص رها کردم تا چند کتاب مرتبط برای تکمیل آن تحقیق را تهیه نمایم. پس از تهیه کتب نیز درگیر نوشتن گنوسی شده بودم اکنون بخشی از مطلب مربوط به اویغورستان را تکمیل می نمایم. اینکه چرا به اویغورستان پرداختم برای این مهم است که ما از آن ناحیه خطری بزرگ را در آخرالزمان برای ایران زمین و جبهه ظهور امام عصر عجل الله رصد می نماییم.
رسانه های غربی مدعی هستند که چین به مردم مسلمان اویغور ظلم می نماید. رسانه های چین و بعضا حتی رسانه هایی در داخل ایران بدلیل حمایت از چین و دشمنی با غرب ظلم بر مردم اویغور را منکرند. بنده تحقیقات گسترده ای در مورد ظلم یا عدم ظلم به مردم مسلمان اویغور انجام نداده ام و به نظرم اساسا ساختار اطلاعات در مورد آنچه رسانه ها در این باره می گویند به گونه ای است که یا باید از رسانه های غربی اطلاعات را بگیری یا از رسانه های چینی و بنده نسبت به هر دو گروه بدبینم و اعتمادی به آنها ندارم. اما بالشخصه با توجه به سابقه بد جمهوری کمونیستی خلق چین در برخورد با ادیان مختلف و کثرت ادعاها در مورد ظلم و تجاوز به مردم اویغور، به نظرم اصل ماجرا حداقل درست است شاید رسانه های غربی این ماجرا را بزرگ نمایند اما اصل ماجرا را به نوعی می پذیرم. اما روی سخنم با آن دسته از افرادی است که به بنده انواع اتهامات را زدند که بدلیل حمایت از نظام، اویغورستان را می کوبم، می گویم این خط و این هم نشان اگر اویغورها و انجمن های مخفی ترکی و انجمن های مخفی غربی همکارشان موفق شوند و به اهدافشان برسند خواهید دید آن دسته از اویغورهای عضو انجمن های مخفی چگونه خونخواری خواهند نمود و اولین‌ قربانی هایشان مردم عادی اویغور خواهد بود.
گفته شد در اویغورستان چین، ما گروهی از مردم به ظاهر مسلمان را داریم که باطنا بر مذهب مانوی و شمنی هستند و اینگروه وارث بخشی از آیین مانوی هستند و آنگونه که رصدهای ما نشان داده ما با یک انجمن مخفی مادر روبرو هستیم که یک سر آن در اویغورستان است (به صورت کاملا مخفی) و سر دیگرش (سر اصلی) در ترکیه است و سر دیگر در نواحی بلغارستان و انجمن مخفی ای از فرانسه نیز داریم که ریشه کاتاریسمی دارد (شاید دیر صهیون شاید هم رُزیکریشن ولی مطمئنا مقرشان فرانسه و اروپا است و بازمانده های کنت های کاتاری هستند) با این انجمن مخفی مادر همکاری می نمایند و یک جور پیمان برادری با آنان دارند. با اطمینان می گویم‌ بازمانده های کاتارها در یکی دو دهه اخیر رفت و آمدهایی به اویغورستان‌چین داشته اند.
از سویی پای یک انجمن مخفی سوم دیگری نیز در میان است شاید ایلومیناتی یا انجمنی دیگر باشند این انجمن سوم آن گروهی هستند که با انجمن های مخفی ترکی فعلا همکاری می نمایند تا پس از رسیدن به موفقیت آنها را دور بزنند و در نقطه مقابلشان انجمن‌های مخفی ترکیه ای نیز همین هدف را در سر دارند. از سویی دیگر در اویغورستان شاخه های مختلفی از تصوف فعال است یکی از این شاخه ها هم علوم غریبه اسلامی بلدند و هم میراث مانوی دارند.اینها سرانشان سر در آخور انجمن های مخفی دارند.
اما گفته شد که در ناحیه اطراف گرندکانیون اویغورستان هفت شهر دیوها و غولان از درون طلسم خورده است. اینها بدنبال باز کردن آن طلسم می باشند در ادامه شواهدی ولو اندک را از شاهنامه نشان خواهم‌ داد. متاسفانه کتاب ارژنگ و برگ های مانی در دست ما نیست انجمن های مخفی این کتب را در اختیار دارند. در نقاشی های مانی اسرار عوالم و موجودات مختلف به تصویر کشیده شده است که ما آن را در دست نداریم.
انجمن های مخفی غربی بدنبال ژنی خاص در بین اویغورها می گردند زیرا معتقدند فرزندان ژنی دیوهای موجود در هفت شهر می توانند طلسم را بشکنند آنان از سرتاسر اویغورستان افرادی را که به نظرشان خاص و شاید وارث آن ژنوم بودند را آوردند اما تا کنون نتوانسته اند آن ژن را بیابند. آنان حتی از قرقیزستان و مغولستان نیز افرادی را آوردند اما تا کنون به در بسته خورده اند.
ظاهرا از نظر آنان آن ژن خاص باید در آن‌ مناطق باشد اما شاید آن ژن خاص من‌ باب مثال در افغانستان و یا خراسان ایران در بین‌ مردمی باشد که زبانشان فارسی است. حتی ممکن است آن ژن خاص در اروپا باشد. در طی چند هزار سال جابه جایی های زیادی در اقوام‌ بشری رخ داده است و زبان همیشه نشان دهنده ژن و نسب نیست.

ادامه دارد …

منبع:eitaa.com/soltannasir

این مطلب را نیز بخوانید

پیدایش دانش نجوم

پیدایش دانش نجوم مؤلف: بارتل.ال واندروردن مترجم: همایون صنعتی‌زاده ناشر: دانشگاه شهید باهنر (کرمان) کتاب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 1 =