ماه خونین یا شب هکاته ۱

امشب شاهد طولانی ترین ماه گرفتگی قرن خواهیم بود. ماه گرفتگی ای که در لحظاتی ماه در آن به رنگ خونین دیده خواهد شد. در نزد مجامع مخفی غربی که وارث جادوی پاگانیسم اروپایی هستند شب ماه خونین شب ایزد بانوی خونخوار هکاته یونانی است.
در این شب، ریختن خون قربانی اعم از حیوانی یا انسانی برای این ایزدبانو انجام می شود. و ساحران این ایزدبانوی شیطنی را ستایش می نمایند.
در نزد جادوگران غربی، هکاته از جادوی عشق و محبت می هراسد و فرار می کند. بنابراین وی به نفرت و ترس علاقه دارد و از آن نیرو می گیرد.
از امشب که مقارن با شب شبات یهودیان نیز می باشد مراسم های جادوی سیاه و قربانی مجامع مخفی در کشورهای مختلف جهان از جمله کشور عزیزمان ایران شروع می شود و تا سه شب پس از این تاریخ یعنی تا بامداد روز سه شنبه ادامه پیدا می نماید.
اگر در کلان شهرها زندگی می نمایید ترجیحاً در این شب ها به بیرون نروید.
خواندن سوره مبارکه  قمر در این چهار شب توصیه می شود. و پیشتر نیز دستوراتی برای چنین شب هایی ارائه شده بود که بار دیگر به اشتراک گذاشته می شود.
اعمال و مناسک جادویی مجامع مخفی در چنین شب هایی باعث افزایش نفرت و کدورت دلها و ترغیب به خون ریزی می شود.
نکته ۱ : نفرت احساسی است که متاسفانه در بین سطوح مختلف جامعه ما امروزه به وضوح دیده می شود. و بخشی از آن ناشی از مراسم های اینچنینی است که به طور خاص در کشور ما از خرداد ۹۳ با حضور قبالیست هایی (یهودی و مسیحی) از کشور دوست و برادر اتریش افزایش پیدا نمود. و متاسفانه با وجود رد شدن گزارش توسط بعضی افسران گمنام که شاگرد اولیای الله و رجال الغیب گمنام هستند در مراکز امنیتی ما بدان گزارش ها توجه نشد و امروزه مجامع مخفی میوه شوم این مراسم هایشان را در کشور عزیزمان برداشت می نمایند.
از یک سو عوامل نفوذیشان در ارکان مختلف نظام با مدیریت ضعیف و بعضاً تعمدی زمینه را برای بالا بردن سطح نارضایتی مردم فراهم می آورند. و از سویی دیگر رسانه های خارجی که بازوی آنان هستند به نفرت پراکنی می پردازند. و از طرف دیگر وجود چنین مراسم هایی نیز به افزایش نفرت در سطح جامعه کمک می نماید. نفرتی که می تواند در سالهای پیش و رو باعث خونریزی در سطح کشور شود.
نکته ۱ از ۱: مشکلات کشور را نباید تنها به گردن عوامل نفوذی درون نظام انداخت، ساختارهای قانونی فساد انگیز و عدم استفاده از نیروهای متخصص و سوء مدیریت افراد غیر نفوذی و سایر عوامل نیز در ایجاد وضعیت کنونی کشور موثر بوده است

ادامه دارد

منبع:https://eitaa.com/soltannasir

این مطلب را نیز بخوانید

پیدایش دانش نجوم

پیدایش دانش نجوم مؤلف: بارتل.ال واندروردن مترجم: همایون صنعتی‌زاده ناشر: دانشگاه شهید باهنر (کرمان) کتاب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − دو =