مرئی شدن فرومایگان

تصویر مجتمع به اصطلاح فرهنگی ورزشی کوهسر مشهد واقع در بلوار هاشمیه با معماری شبیه به معبد سلیمان

پ ن: هیکل سلیمان در نظر صهیونیست ها و فراماسونرها تقریبا شبیه به این مجتمع به اصطلاح فرهنگی ورزشی است.

این مجتمع با زمینی به متراژ ۵۰۰۰۰ متر توسط فردی به اسم جواد ایزدی احداث شده است. و جالب است که مشکلاتی در اعطای مالکیت زمینش نیز وجود دارد.

شاید عده ای از خویش بپرسند که ساختن بناهایی با شکل معابد ایزدان یونانی و رومی و یا هیکلی که جهودان و ماسون ها آن را منسوب به سلیمان نبی حشمت الله می نمایند. و یا اهرام و چشم جهان بین منسوب به رع و هورس و ابلیسک منسوب به رع چه سودی برای دشمنان دارد ؟! پیشتر در مباحث اولیه که مطرح نمودم گفته ام که تمام این نمادها صور مثالی کلی ای در عالم مثال دارند که احیای یک نماد منسوب به یک ایزد شیطنی یا حتی مثبت کمک به تقویت آن موجود می نماید. و نتیجه اش بیدار کردن و یا حتی احیای دوباره آن موجود در عالم خویش است. و در نهایت با دادن فدیه های گوناگون اعم از قربانی حیوانی و انسانی و سایر موارد، با ارتباط بر قرار کردن و راهنمایی خود آن موجود می توانند پای وی را رفته رفته به عالم مادی ما باز نمایند. تا هنگامی که مرزها باز شود این فرومایگان نیز مریی شوند.
اما نکته ای اینجا وجود دارد و آن سواستفاده دشمنان از قوانین جاری عالم مثال و عالم این موجودات به نفع خویش برای اهداف شوم خویش است.
فرض نمایید رب النوع و یا موجودی که موکل نگهبان بر تمامی بادنجان ها می باشد. شیعه و مومن به اسلام است. بنابراین وی موجودی مثبت و الهی است.
حال فرض نمایید که یک یهودی به نام יוסף یوسف ساکن رژیم اشغالگر قدس، که یهودی مومنی است و فردی است که از نظر اجتماعی انسان موقر و مفید و خوبی در جامعه خویش است. اما با اینحال دشمن شیعیان و ایرانیان است زیرا آنان را دشمن خود و کشور جعلی خویش می داند. حال این فرد یهودی قبالا نیز کار می نماید. و بعضی توانایی های روحی نیز بدست آورده است. و از طرفی دیگر علاقه ای بسیار به بادنجان دارد. و مزرعه بادنجان دارد. و بادنجان های خویش را بسیار تیمار می نماید بدانها بسیار می رسد. با آنها حرف می زند و نازشان می نماید. برایشان موسیقی می گذارد. به مرور موکل بادنجان ها به وی علاقه مند می شود. و حتی ممکن است برایش دعای خیر نیز بنماید.
اگر این فرد راه ارتباط برقرار نمودن با این موجود را بیابد (بخور مورد علاقه اش را رنگ مورد علاقه اش را و روز منسوب بدان را و فدیه مورد علاقه اش را و…) ممکن است بتواند ارتباطی هم با این موجود برقرار نماید و از وی راهنمایی هایی بخواهد و علومی و اسراری مربوط به خواص بادنجان را از وی یاد بگیرد.
به عبارت دیگر با اجرای قوانین حاکم بر عالم مثال، بعضی دشمنان نیز می توانند با موجودات مثبت که در نبرد نهایی در صف اسلام هستند ارتباطاتی بگیرند. چنانچه تا کنون نیز ارتباط گرفته اند.

نکته : هیچ موجودی در حیطه زمین مادی ما و عوالم مرتبط با آن جایگاه رفیع معنوی انسان را ندارد.

منبع:https://eitaa.com/soltannasir

این مطلب را نیز بخوانید

پیدایش دانش نجوم

پیدایش دانش نجوم مؤلف: بارتل.ال واندروردن مترجم: همایون صنعتی‌زاده ناشر: دانشگاه شهید باهنر (کرمان) کتاب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + 1 =