مراسم عجیب ماسونی در مصر

مراسم عجیب ماسونی رژه ۲۲ مومیایی در قاهره

استاد رائفی پور: ‏نزدیک ده سال است که بنا بر مصالحی درباره جوامع مخفی و فراماسونری دیگر سخنی نگفته‌ام! اما نمی‌توان درباره مراسمات ماسونی که در مصر برگزار شد سکوت کرد. از منظر نمادشناسیِ ماسونری این مراسم گویای وقوع اتفاقات مهمی در آینده جهان است.

ویدیو این مراسم:

جساد مومیایی پادشاهان باستانی از جمله رامسس دوم و Hatshepsut{از معدود فرعون‌های زن شناخته شده تاریخ} در مراسمی باشکوه داخل کپسول‌های مخصوص و سوار بر خودروهای شبیه قایق‌های باستانی ویژه حمل اجساد باستانی، از موزه مصر به موزه جدید ملی تمدن مصر منتقل شد. (منبع : کانال خبر فوری)

پ ن: تعداد ۲۲ مومیایی با تعداد ۲۲ حرف حروف الفبای عبرانی منطبق است و زمان مراسم هم تقریبا هم زمان بوده با شب آخر عید پسح یهودیان (عید گذر از مصر به فلسطین) سرمایه گذار پروژه ساخت موزه جدید هم ظاهرا اماراتی ها بودند.

امروز ۲۲ نیسان سال ۵۷۸۱ عبرانی است. بنابراین دیشب شب بیست و دوم نیسان بوده است.

در مورد مراسم شب پانزدهم فروردین در مصر فعلا هیچ اطلاعات خاص باطنی ای در اختیار ندارم. بنابراین تنها بر حسب ظاهر و بررسی شواهد موجود آن را تفسیر می نمایم. با توجه به نمادپردازی های بسیار قوی در این مراسم و استفاده از ۲۲ تابوت که متعلق به فراعنه و ملکه های مصری بود. (۱۸ تابوت مذکر و ۴ مونث) و این عدد ۲۲ منطبق با ۲۲ حرف حروف الفبای عبرانی است. ضمن اینکه امروز ۲۲ ماه نیسان سال ۵۷۸۱ عبرانی است. یعنی دیشب، شب ۲۲ نیسان بوده است. همچنین زمان مراسم دیشب هم زمان با شب آخرین روز عید پسح یهودیان (عید رهایی و گذر از مصر به سوی فلسطین) بوده است و شکل و شمایل جشن اگر کلیپ هایش را ملاحظه نموده باشید شبیه نوعی جشن شیطانی و آیینی بوده است و ژنرال السیسی رئیس جمهور مصر که مورد حمایت دول غربی است خود به استقبال مومیایی ها آمد. این به استقبال مومیایی ها آمدن شبیه به جشن اکیتو بابلی است که شاه به استقبال پیکر خدایان می آمده است. در مصر باستان نیز مراسمی تقریبا مشابه‌ با اکیتوی بابلی وجود داشته و در آن پیکره آمون را در شهر می گرداندند اما زمانش ظاهرا منطبق با مراسم دیشب نیست. البته اگر فروردین را ابتدای سال مصری در نظر بگیریم پانزدهم ماه اول در مصر بزرگداشت ایزد آمون است. اما در مورد تقویم مصری آنچه می دانیم این است که شروع سال مصریان باستان حداقل در دوره های متاخر منطبق بر فروردین نبوده است. بنابراین احتمالا فرضیه جشن برای آمون به نظر مردود می آید.
بعید می دانم به موازات این مراسم ظاهری شب پانزدهم فروردین در این شب ها بعضی مجامع مخفی به مرکزیت مصر، مراسم های خاص شیطانی نداشته باشند! هر چند که هیچ داده باطنی ای فعلا برای تاییدش ندارم! اما با کمی تحقیق و جستجو در پیرامون مراسم دیشب به نکات جالبی دست یافتم مراسم دیشب تقریبا هم زمان با جشن آنوبیس ایزد شغال سر یا سگ سر در مصر باستان است. آنوبیس ایزد هدایت کننده مردگان به عالم ارواح است و با آیین مومیایی کردن ارتباط دارد. این جشن در مصر باستان در دهم ماه نهم یعنی ماه بشنس bashnas انجام می شده است. ماه بشنس در گاهشماری مصریان تقریبا منطبق بر ماه آوریل است و جشن در شب چهارم آوریل بوده است.

نکته: خواننده گرامی دقت نمایید گفته شد تقریبا هم زمان است. یعنی اینگونه نیست که ۴ april دقیقا برابر با چهارم ماه بشنس مصری باشد ! با توجه به محاسبه پیچیده سال مصریان تقریبا محتمل است که ما در حوالی جشن بزرگداشت آنوبیس بوده باشیم.
در لینک زیر لیست جشن های مصر باستان و زمان‌ تقریبی این جشن ها را می توانید ملاحظه نمایید:

لینک

تصویر صورت های فلکی شکارچی و کلب اکبر و کلب اصغر در آسمان شب قاهره مصر حدود ساعت ده شب

نکته: برای آنوبیس حدود چهار انطباق وجود دارد یکی این است که وی را با صورت های فلکی کلب اکبر یکی بدانیم و دیگری این است که وی را با صورت فلکی کلب اصغر منطبق بدانیم. دو دیگر را پیشتر نوشته ام و آن کوکب کلب الراعی و کلب دیگر (کلب دوم) راعی است.

نکته۲: خواننده‌ گرامی توجه داشته باشد که صورت‌ فلکی جبار یا اوریون، علی الخصوص ستارگان کمربند شکارچی در آیین تدفین مصر باستان و اهرام نقش مهمی دارد.

تصویر صورت های فلکی مارافسای حوا و جاثی (هرکول) در آسمان قاهره مصر حدود ساعت ۱۲ شب در سمت راست مارافسای صورت فلکی میزان را نیز مشاهده می نمایید.
عرب کوکب راس الحوا را راعی (چوپان) می نامد و کوکب راس الجاثی را کلب الراعی می نامد و کوکب دیگری که بر منکب مارافسای قرار دارد کلب دیگر راعی می نامد.
آنوبیس ممکن است یکی از دو سگ چوپان باشد.

تصویر تقریبی صورتی که اعراب از صورت های فلکی مار و مار افسای و جاثی در نظر می گرفتند.
خط زرد : نسق شامی.
خط بنفش : نسق یمانی.
نقطه سبز : راعی.
نقطه نارنجی : کلب الراعی
نقطه آبی : سگ دیگر چوپان

پ ن: این تصویر قدیمی است و مربوط به مطالب پیشین است

بسم الله الرحمن الرحیم

{وَجَاوَزْنَا بِبَنِی إِسْرَائِیلَ الْبَحْرَ فَأَتْبَعَهُمْ فِرْعَوْنُ وَجُنُودُهُ بَغْیًا وَعَدْوًا حَتَّى إِذَا أَدْرَکَهُ الْغَرَقُ قَالَ آمَنْتُ أَنَّهُ لَا إِلَهَ إِلَّا الَّذِی آمَنَتْ بِهِ بَنُو إِسْرَائِیلَ وَأَنَا مِنَ الْمُسْلِمِینَ ﴿۹۰﴾

و فرزندان اسرائیل را از دریا گذراندیم پس فرعون و سپاهیانش از روى ستم و تجاوز آنان را دنبال کردند تا وقتى که در شرف غرق شدن قرار گرفت گفت ایمان آوردم که هیچ معبودى جز آنکه فرزندان اسرائیل به او گرویده‏ اند نیست و من از تسلیم ‏شدگانم (۹۰)

آلْآنَ وَقَدْ عَصَیْتَ قَبْلُ وَکُنْتَ مِنَ الْمُفْسِدِینَ ﴿۹۱﴾

اکنون در حالى که پیش از این نافرمانى میکردى و از تباهکاران بودى (۹۱)

فَالْیَوْمَ نُنَجِّیکَ بِبَدَنِکَ لِتَکُونَ لِمَنْ خَلْفَکَ آیَهً وَإِنَّ کَثِیرًا مِنَ النَّاسِ عَنْ آیَاتِنَا لَغَافِلُونَ ﴿۹۲﴾

پس امروز تو را با زره [زرین] خودت به بلندى [ساحل] مى‏ افکنیم تا براى کسانى که از پى تو مى ‏آیند عبرتى باشد و بى‏ گمان بسیارى از مردم از نشانه‏ هاى ما غافلند (۹۲)} (سوره مبارکه یونس آیات ۹۰ الی ۹۲)

در قرآن مجید در آیات ۹۰ الی ۹۲ سوره مبارکه یونس به داستان رهایی بنی اسرائیل به رهبری حضرت موسی کلیم الله از چنگال فرعون و لشکریانش اشاره شده است. در آیه ۹۲ این سوره مبارکه اشاره شده است که جسد فرعون زمان موسی کلیم الله پس از غرق شدن به خواست خداوند از دریا بیرون می آید و در خشکی بلندی پدیدار می شود تا این جسد نشانه ای برای آیندگان پس از این فرعون مستبد باشد. بسیاری از محققین زمان ما فرعون دوران موسی کلیم الله را رامسس دوم می دانند. یعنی همان پادشاهی که دو شب پیش جسدش به همراه ۲۱ مومیایی دیگر طی مراسمی خاص و با شکوه به موزه جدید منتقل شد. خوانندگان گرامی به هم زمانی مراسم انتقال جسد رامسس دوم با عید پسح (رهایی و گذر بنی اسراییل از دریا) یهودیان توجه نمایید. یعنی مراسم دو شب پیش تقریبا هم زمان با مرگ رامسس دوم و پدیدار شدن جسد وی از دریا بوده است! به نظر نمی آید که این همزمانی یک انتخاب تصادفی باشد!
آیا این هم زمانی و مراسم باشکوه در کشور اسلامی مصر نوعی توهین و تمسخر خداوند و جملگی ادیان توحیدی ابراهیمی نیست?!

همچنین به نظر می آید در مراسم دو شب پیش تعداد تابوت ها تعمدا ۲۲ عدد انتخاب شده بود. این عدد ۲۲ که با تعداد حروف الفبای عبری منطبق است شاید این پیغام را داشته باشد که امروز صهیونیسم یهودی و قبالیست های جهود ساکن صفد و حیفا و اورشلیم در دشمنی با یهوه (خداوند یکتا) هم پیمان فراعنه پیشین مصر و ایزدان مورد پرستش آنان هستند. همچنین عدد ۲۲ می تواند به این معنی باشد که آن بخش از قدرت حروف و الفبای عبری که در دست قبالیست های جهود است به خدمت ایزدان فرومایه مصری در آمده است.

کلیپ شلیک توپ ها در مراسم سمبلیک و سری انتقال مومیایی ها از موزه قدیم به موزه جدید قاهره مصر

تعداد توپ های شلیک شده ۲۱ عدد است.
همچنین در قسمتی از مراسم ۹ مرد و ۱۲ زن رقصنده در کنار مسیر پله ها حضوردارند که باز به کد عددی ۲۱ می رسیم.(تصویر رقصنده ها در ادامه می آید)

لینک خبری که در آن‌ نوشته شده ۲۱ گلوله توپ شلیک شده است :

لینک خبر ۱

لینک خبر ۲

پ ن: خواننده گرامی توجه کند که اولا کد ۲۱ حداقل دو بار تکرار شده است پس احتمالا تصادفی انتخاب نشده است و با توجه به استفاده قوی از نمادپردازی در این مراسم و مسائلی که پیشتر گفته شد به نظر می آید طراحان مراسم که ظاهرا بر روی طراحی مراسم ۱۴ ماه زمان صرف کرده اند بخوبی می دانسته اند که چه می کنند.

 

تصویر ۲۱ رقصنده ۹ مرد و ۱۲ زن در کنار مسیر پلکانی

اما حال تفسیر کد عدد ۲۱ از کتاب علائم ستاره ای خانم لیندا گودمن که خود یک قبالیست بود :

{۲۱ کد عددی تاج و دیهیم مجوس (مغ یا جادوگر)

عدد ۲۱ به عنوان عالم به تصویر کشیده شده است، و در عین حال لقب تاج مجوس را دارد. این عدد قول پیروزی و توفیق در هر کار و زمینه ای را می دهد و نشان دهنده هر نوع پیشرفت و ارتقای درجه، افتخارات، پاداش و به طور کلی صعود در هر زمینه کاری و زندگی است. این عدد نشانه پیروزی پس از دشواریهای سخت نیز هست، زیرا دیهیم مجوس تنها پس از آموزشهای دشوار و طولانی، همین طور هم آزمایشهای زیاد روحی و آزمونهای صبر و مقاومت به دست می آید. اطمینان کامل داشته باشد که پیروزی نهایی، با وجود تمامی مشکلات و مشقات، از آن او خواهد شد. این عدد ارتعاشی بسیار خوش یمن دارد و نشان دهنده پاداش کارمیک است. } (علایم ستاره ای صص ۴۲۶ و ۴۲۷)

نکته: بخش کارمیکی عدد ۲۱ نظیر پیروزی و توفیق و صعود را اگر فاکتور بگیریم. بخش تاج گذاری نظر بنده را بخود جلب می کند تاج گذاری چه کسی ژنرال السیسی ؟ یا به موازات وی فردی در یکی از مجامع مخفی تاج گذاری نمود؟!

در این تصویر مراسم انتقال مومیایی ها :۲۱ زن فانوس هایی را که ملاحظه می نمایید به طور نمادین در کنار اهرام به شکل خاصی تکان می دهند. گویی مسیر باند فرودگاه را نشان می دهند. :
همانگونه که ملاحظه می نمایید باز کد عدد ۲۱ تکرار شده است.

تصویر صورت فلکی اکلیل شمالی یا تاج که به انگلیسی آن را Corona Borealis می نامند در آسمان شب قاهره مصر ساعت ۹ و نیم شب به وقت محلی در شب مراسم رژه مومیایی ها.

در بالای صورت فلکی اکلیل شمالی صورت فلکی بادبادکی شکل عوا یا گاوران که در میان رودان انلیل و در اساطیر ایرانی هفت اورنگ نامیده می شود را ملاحظه می نمایید. نکته جالب ماجرا اینجا است که صورت فلکی عوا (انلیل) در نجوم قدیم ۲۲ کوکب در صورت دارد (یک کوکب خارج از صورت) که با تعداد حروف عبری و تعداد مومیایی ها مراسم رژه در مصر مطابقت دارد.

{اکلیل شمالی در اساطیر یونانی تاجی بود که دیونیسوس ایزد شراب و میگساری آن را به آریادنه، دختر مینوس، پادشاه سرزمین کرت هدیه داده بود.
دیونیسوس ایزد شراب بود، اما تنها قدرت سکرآور شراب را نشان نمی داد؛ بلکه دارای نفوذ اجتماعی بالا و صاحب کرم بود. در کنار همه این ها وی را عامل ترقی تمدن و همچنین وضع کننده قانون می دانستند. او به اندازه ایزد زراعت و تئاتر عاشق صلح و آرامش بود.
آریادنه ایزدبانوی حاصلخیزی سرزمین کرت و اولین بانوی برجسته اساطیر یونانی بود که بلافاصله در سرزمین کرت به رسمیت شناخته شد. }

تصویر دیونیسوس ایزد شراب در اساطیر یونان
وی مهمترین ایزد یونانی در دوره هلنیستی است. کیش دیونیسوس نقش بسیار پررنگی در تاریخ انجمن های مخفی دارد. ترکیه و آلبانی و یونان و قبرس جزو مهم ترین مراکز فعلی پرستش وی هستند.
{ در مورد کرت باید گفت، که بزرگ ترین جزیره یونان و پنجمین جزیره بزرگ در دریای مدیترانه است؛ در آن دوره پدر آریادنه، مینوس، شاه آن سرزمین بود. مینوس فرزند زئوس و اروپا بود؛ تمدن کرت قبل از شاه مینوس نیز وجود داشته و او به همراه همسرش یاسیفا والدین آریادنه و تعدادی دیگر از فرزندان بودند. آریادنه در سرزمین های ناکسوس، دلوس، قبرس و شهر آتن مورد پرستش قرار گرفت این سرزمین ها جزایر کهنی در نزدیکی یونان هستند _رومیان در مقام مقایسه، به او ایزدبانوی روشنفکری و آزادی نیز می گفتند و حتی شاعران رومی نیز او را وابسته به کرت می دانستند.}(کتاب اساطیر یونانی و صور فلکی صص ۶۱ و ۶۲)

همانگونه که ملاحظه می نمایید صورت فلکی اکلیل شمالی (تاج) اندکی پس از اتمام مراسم رژه کاملا بالا آمده بود باز می گویم احتمال دارد به موازات مراسم نمادین ظاهری رژه فردی در مجامع مخفی تاج گذاری نموده باشد.

تصویر اُبِلیسک در قاهره مصر و انوار آبی که از پایین در نوک ابلیسک جمع می شوند و شکل هرم را می سازند و از نوک ابلیسک انعکاس آن به آسمان می رود. رنگ آبی که رنگ پرچم رژیم منحوس اسراییل نیز هست.(ستاره شش پر آبی) در فیلم های غربی نظیر فیلم وارکرافت به عنوان رنگ جریان مثبت و خیر به نمایش در می آید. با توجه به تمام شواهد قبلی مطمئنا این رنگ نیز در این مراسم آگاهانه انتخاب شده است.

تصویر مربوط به مراسم رژه مومیایی ها در مصر

تصمیم نداشتم دیگر به رژه مومیایی ها در مصر بپردازم اما یکی از ادمین های مجموعه مطلبی را برای بنده فرستادند که به نظر بنده درست و قابل توجه بود بدین خاطر آن را با شما به اشتراک می گذارم.

🔶در تصویر سه خواننده زن را ملاحظه می نمایید.

🖤لباس خواننده سمت راستی سیاه است که حالت شب را تمثیل می نماید.

💙لباس خواننده وسطی سورمه ای است که نماد حالت گرگ و میش در بین الطلوعین است.

💛لباس خواننده سمت چپی طلایی است که خورشید و روز را تمثیل می نماید.

پ ن: بدون شک اینهمه نمادپردازی تصادفی نبوده و نیست و ما با یک طراح هوشمند و عضو انجمن های مخفی مواجه بوده ایم. 😊

در این تصویر ملاحظه می نمایید که طیف رنگ twilight که معنی گرگ و میش را می دهد سورمه ای است.

منبع:eitaa.com/soltannasir و eitaa.com/masaf

این مطلب را نیز بخوانید

فیلم صعود ژوپیتر۱

تصویر پوستر فیلم هالیوودی صعود ژوپیتر 🔶فیلم صعود ژوپیتر با درون مایه ای کاملا گنوسی، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − شش =