مسلمان شدن چهل یهودی در کربلا

با توجه به همه شرایطی که گفته شد و مردم ایران با آن در سالهای آتی روبرو خواهند شد. کسی را توصیه به اسکان در خارج از کشور نمی نمایم. تاریکی عجیبی در سرتاسر خاورمیانه به مرکزیت ایران این روزها وجود دارد و بیشتر نیز خواهد شد. درست است که غرب شاید بدلیل بعضی قوانین دولتی و فرهنگ اجتماعی و کمی مراسم های جادوی سیاه آیینی به نسبت خاورمیانه و رفاه اجتماعی، محیط به ظاهر مناسب تری برای زندگی در این روزها باشد. اما مردم ایران رفته رفته با یک شیب ملایم از حوادث و اتفاقات در حال واکسینه شدن می باشند. و روزی که حوادث بزرگ شکل بگیرد تاب تحمل حوادث را تا حدی دارند. اما پس از رسیدن ایران به انتهای سرپایینی در مسیر رسیدن به قله دقیقا در جایی که فکرش را نمی نمایید و ایران را در بدترین شرایط می بینید و غرب را در اوج رفاه مادی نابودی های بزرگ در آن سو از جهان آغاز خواهد شد. و حوادثی در آن سوی از جهان پیش خواهد آمد که جان بدر بردگان از آن حوادث مجبور به کوچ به خاورمیانه خواهند بود.
در شرایط پیش رو دل را و محبت را احیا نمایید. و اشک بر مصایب حضرت امام حسین علیه السلام و خاندانش و یارانش در روز عاشورا در احیای دل بسیار مهم است. در سفینه النجاه محبت حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام سوار شوید. تا گوهر ایمان خویش را در این سالهای منتهی به آخرالزمان به سلامت ببرید.
از استاد علی الاطلاق خویش حضرت مولانا زین الدین نقل دارم که ایشان می گفتند در سال یا سالهای منتهی به ظهور چهل نفر یهودی توسط فردی در کربلا مسلمان و مومن خواهند شد. و آنگاه روح مطهر حضرت اباعبدالله علیه السلام، شرایط را برای نزول حضرت عیسی بن مریم مسیح موعود روح الله فراهم خواهد آورد.
نمی دانم دقیقا مسئله چیست. اما از سخنان ایشان اینگونه استنباط نمودم که گویی با مسلمان شدن این چهل نفر کلیمی، اتفاقاتی در عالم مثال و ملکوت می افتد که مانند کلیدی می ماند که قفلی و یا طلسمی که سالهاست وجود دارد باز یا شکسته می شود تا شرایط برای تجهیز حضرت روح الله برای نزول فراهم آید.
بلایا و مصایب سالهای آتی هر چند که شاید تلخ باشد اما می تواند باعث نزدیکی قلوب مومنین به یکدیگر شود. به فتنه داعش در عراق دقت نمایید که چگونه گروه های مختلف کرد و اعراب اهل سنت و شیعیان و ایزدیان و غیره در برابر دشمن خارجی به یکدگیر نزدیک شدند. اما تا فتنه داعش پایان یافت. دوباره دوران اختلافات شروع شد.
در مسیر دل گام زنید و دل را احیا نمایید. و بهتر است همگی ما ترک گناه را فراموش ننماییم تا ان شاالله از نجات یافتگان باشیم.

منبع:https://eitaa.com/soltannasir

این مطلب را نیز بخوانید

نیسان آبی‌ که با معجزه آب شور و لجن را به آب شرب تبدیل می‌کند!

🔴 نیسان آبی‌ که با معجزه آب شور و لجن را به آب شرب تبدیل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − پانزده =