مواضع نجومی

{مواضع نجومی}

پیشتر در لابه لای گفتگو با استاد سلوکی ما شیخ محمدصابر اهل لرستان، ایشان به این نکته اشاره داشتند که برای یک سالک نباید مهم باشد که یک دستور را من باب مثال از قمر در عقرب شروع نکند. از فحوای سخنان ایشان اینگونه برای بنده مشخص شد که ایشان نه اینکه قائل به قمر در عقرب نیستند اما تاثیر آنچنانی برای آن بخصوص برای یک سالک قائل نیستند. و از منظر ایشان نباید خود را در قید و بند چنین اموری قرار داد. در روایات هم به عدم انعقاد عقد و سفر در این زمان اشاره شده است. در مورد سفر هم می توان گفت که اگر سفر ضروری باشد یا حتی زیارتی باشد. هیچ منعی برای سفر وجود ندارد. عمده فقهای پیشین نیز با توجه به روایات قمر در عقرب سفر کردن و عقد نمودن در این زمان را مکروه دانسته اند نه حرام.

اما حال سخنان استاد سمنانی ما درباره احکام نجومی و اعمال جادوی آیینی و سیاه مجامع مخفی و قبالیست ها : 👇

احکام نجومی برای شیعه و محبان مولا علی علیه السلام و حتی برای دینداران حقیقی ادیان دیگر مانند یک مسیحی مومن حقیقی یا یک یهودی مومن حقیقی در اکثر مواقع آنگونه که عده ای فکر می کنند نتیجه بخش نیست. یعنی یک شیعه حقیقی حتی اگر در نحوست ماه مانند محاق یا قمر در عقرب یا حتی ماه صفر دست به هر کاری بزند برایش نتیجه بخش هست و اگر احیانا نتیجه نیافت. لزوما ربطی به مواضع نجومی در آسمان ندارد.
هر چقدر 👈حلقه دایره قبالیست ها و مجامع مخفی برای شیعیان امام زمانی راستین تنگ تر شود. 👈احکام نجومی در زندگیشان پر رنگ تر می شود و هنگامی که موازنه قدرت از سمت اولیای الله شیعه و یاوران معنوی اهل باطن غیر شیعی امام زمانی که در وقت مقرر اسلام ظاهری هم خواهند آورد به سمت کافران و قبالیست ها و ایادی شیطان تنگ تر گردد. احکام نجومی و حتی تاریکی و تاثیر مناسک شان در زمان های خاص چون پوریم و حنوکا و اعیاد خون باری و خون خواریشان کم تاثیر تر و کم سوتر است.
با این سنگ محک می شود دریافت که چه وقت دو طرف این مصاف در جنگ های باطنی موفق تر عمل می کنند. آن هنگام که صدها مناسک در مواقع نجومی یا اعیاد خاص مانند حنوکا و پوریم و… بر پا میکنند اما شیعیان شادند و مومنین متوجه هیچ قبض یا گرفتگی نیستند. کفه ترازو به نفع ما و احکام نجومی هم با همه قربانی ها و مناسک بی تاثیر یا کم تاثیر است. اما هنگامی که دل ها تنگ، 👈تنفس ها تنگ، 👈عروق تنگ و حال و اتصالات معنوی سخت می شود کفه ترازو به نفع آنان در جریان است. و هر چه تجلی انوار خالص‌ شیعی در کسی بیشتر باشد از تیر و ترکش های انرژی مراسمشان و مواضع نجومی مصون تر خواهد بود.

منبع: eitaa.com/soltannasir

این مطلب را نیز بخوانید

خاک شناسی معنوی ۸ – شب والپورگیس ۱

{خاک شناسی معنوی ۸ }        { شب والپورگیس ۱ } بسم الله الرحمن الرحیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *