همزاد ۳

نکته ۲ : برای احضار همزاد نیاز به اجازه شخص است و تا شما اجازه ندهید فردی نمیتواند همزاد شما را احضار نماید. ( اگر بتواند جزو موارد نادر و استثنایی و عجیب است)
اگر شما از همزادتان پس از اجازه دادن برای احضارش بخواهید که به نزد فردی که به وی اجازه داده اید نرود وی از رفتن خودداری خواهد نمود.
نکته ۳ : همزاد شما از آنجا که نفس نفس شماست می تواند اطلاعاتی از گذشته و آینده شما به فردی که به وی مجوز همزاد می دهید بدهد بنابراین باید مواظب باشید که به هر کسی نباید مجوز همزاد داد.
با وجودی که خود فقیر نیز مجوز همزاد دادم اما به نظرم مجوز همزاد دادن حتی به افراد شناخته شده چندان کار درستی نیست چه برسد به افراد و اساتیدی که ممکن است خاکستری یا سیاه باشند.
باید توجه داشت که اگر شما دارای استعداد خاصی باشید. همزاد شما هم استعدادهای خاص و علوم خاصی را دارد. و هنگامی که شما مجوز احضار همزاد خویش را می دهید اگر شخص احضار کننده بخواهد ممکن است بتواند همزاد شما را تسخیر کند بنابراین باید احتیاط نمود.
نکته ۴: در یکی از موارد دیده شد که جناب والی زاده به فردی ظاهرالصلاح و متشرع گفتند که همزاد شما خبیث است.
یعنی ذات شما و وجودت خبیث است و فقیر پس از گذشت مدتی به این نتیجه رسیدیم که حق با ایشان بوده است.
نکته ۵ : آنگونه که فقیر متوجه شده ام دیدن همزاد با توانایی دیدن جنیان متفاوت است. دیده شده که فردی علوم غریبه، کار می نموده و با ریاضت توانسته بود جن تسخیر نماید. اما چشمانش توانایی دیدن همزاد را نداشته و نمی توانسته همزاد را ببیند. شاید علتی که بعضی افرادی که واقعا علوم غریبه را اصولی کار نموده اند و به اصطلاح دستی بر آتش دارند درک درستی نسبت به همزاد ندارند و آن را همان قرین جنی می دانند همین مسئله باشد.
نکته ۱ از ۵: فقیر نمی دانم آیا برعکس این قضیه هم صادق هست یا خیر ?
یعنی برای فقیر مشخص نیست که شخصی که ابتدا ریاضت ارتباط با همزاد را کشیده و موفق به دیدن و ارتباط با همزاد شده است. اما در حیطه جنیان کار ننموده است آیا می تواند جنیان را ببیند یا خیر ?
نکته ۲ از ۵: شخصی که اهل سلوک الی الله باشد با بالا رفتن روحانیت و نورانیت بدون ریاضت کشیدن به سبک علوم غریبه قادر به دیدن تمام این موجودات خواهد بود.
اما کسی که تنها به علوم غریبه می پردازد ممکن است قادر به دیدن بعضی از این موجودات نظیر همزاد نباشد زیرا در آن زمینه کار نکرده است.

ادامه…

منبع:https://eitaa.com/soltannasir

این مطلب را نیز بخوانید

اگر دجال را درک را کند‌‌.‌‌‌..

اگر دجال را درک را کند‌‌.‌‌‌.. سن، [المحاسن] عَنْ مُحَمَّدِ بْنِ عَلِیٍّ عَنِ الْمُفَضَّلِ بْنِ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *