ژنتیک و ماوراء ازدواج جن و انسان(۱)

{ ژنتیک و ماوراء ازدواج جن و انسان}

اما کاش غربی ها به آنچه عموم افراد جامعه از آن خبر دارند بسنده می نمودند . آنان سالهاست که بر روی مسائلی بسیار پیشرفته تر در علم ژنتیک تحقیق می نمایند که عموم افراد جامعه از آن بی خبرند . و آن ژنتیک ماوراء است .

یکی از مسائلی که سالهاست در میان علما محل سوال و اختلاف است . مسئله ازدواج  انسان و این فرومایگان (جنیان و پریان و دیوها ) می باشد .

عده ای اصل آن را غیر ممکن می دانند و عده ای این ازدواج را ممکن می دانند و معتقدند که از این ازدواج فرزندی متولد نمی شود .

و عده ای نیز قائل به ازدواج و فرزند دار شدن انسان و این فرومایگان هستند .  نظر سوم در این باب درست است .

فقیر یقین به امکان ازدواج انسان و این فرومایگان دارم . و یقین به امکان صاحب فرزند  شدن از چنین ازدواجی دارم .

از ازدواج انسان ها با این فرومایگان فرزندانی متولد می شود . که به این فرزندان جنسان , پریسان , دیوسان می گویند .

این فرزندان اگر تا حدود ۷۵% وجودیشان از این فرومایگان باشد . کاملا مرئی و به مانند یک انسان خواهند بود . و اگر بیش از ۷۵% وجودیشان از این فرومایگان باشد . آنگاه نامرئی می شوند . و در عالم و بعد این فرومایگان به حیات خویش ادامه می دهند .

مثال : اگر جنسانی ۷۰% وجود وی جن و ۳۰% وجود وی از انسان باشد . وی کاملا مرئی خواهد بود و در عالم ما به مانند یک انسان زندگی خوهد نمود حتی ممکن است خود وی نیز از جنسان بودن خویش با خبر نباشد . برای شخصی که با این فرومایگان سر و کار داشته است .

در چهره و حالات و حرکات صورت و بدن چنین موجودی نشانه هایی وجود دارد که تنها با کمی دقت قابل تشخیص می باشد . اما تشخیص  میزان درصد جنسان بودن علاوه بر تجربه عملی نیاز به علم باطنی دارد . که چنین علمی در اختیار اساتید قابل این فن (تسخیر و مسخرات ) می باشد .

نکته۱ : این میزان درصد که بیان شد

با میزان درصد آب بدن ارتباط مسقیم دارد .

نکته۲: شیخ اکبر محمد محی الدین ابن عربی در کتاب بی نظیر  فتوحات مکیه بابی در باره جنیان دارد . که بعضا نکات جالبی در آن وجود دارد و پس از وی صدر متألهان جهان ملاصدرای شیرازی بر اساس نظرات ابن عربی و آیات قرآن در کتاب ارزشمند مفاتیح الغیب که مقدمه ای بر تفسیر قرآن وی است . در باب جنیان از دیدگاه فلسفی خویش نظریه پردازی نموده است .

پس از این اعاظم عده ای از علمای اهل سلوک و عرفان در حوزه که جزء طرفداران فلسفه صدرایی و عرفان ابن عربی بوده اند . بر اساس این نظرات قائل به این مسئله شدند که ازدواج با جنیان ممکن نیست و یا فرزند دار شدن از این ازدواج ممکن نیست .

زیرا بر طبق نظر آنان جنیان موجودات مثالی هستند و عالم مثال عالمی است لطیف  حد فاصل بین عالم ماده و مجردات . در نتیجه ازدواج موجود مثالی با موجود مادی یا ممکن نیست و در صورت امکان فرزندی از آن متولد نخواهد شد .

با وجودی که این بزرگان خود اهل سلوک بوده اند . و بعضی از آنان با بخش علمی علوم غریبه نیز آشنایی داشته اند . اما ظاهرا گویی در باب وادی تسخیر و مسخرات اطلاعات دقیقی نداشته اند .

چون نظرات آنان بر خلاف واقع است .

و یا باید گفت نظرات آنان از باب تقیه بوده است .

و بعضی از مخالفین فلسفه و عرفان از سران مکتب تفکیک که دستی در وادی تسخیر داشته اند . ظاهرا بر همین تعریفات حکما از جن و یا حتی فرشتگان اشکال داشته اند .

زیرا آنچه که به عنوان حقیقت عینی با آن مواجه شده اند . با بعضی نظرات حکما یا شارحین معاصر حکمت تطابق کامل نداشته است .

فقیر به عنوان یکی از طرفداران فلسفه صدرایی و عرفان ابن عربی می گویم که ما باید در بعضی از  تعاریف خویش در باب عالم مثال و سایر مسائل حکمت تجدید نظر نماییم .

و نیاز داریم که در ساحت اندیشه به پیش برویم و از میراث گذشتگان به عنوان پایه ای  برای ساختن نظرات جدید و کامل تر استفاده نماییم . نه اینکه در گذشته در جا بزنیم . 😔

 

ادامه دارد ….

 

منبع:https://eitaa.com/soltannasir

این مطلب را نیز بخوانید

خاک شناسی معنوی ۸ – شب والپورگیس ۱

{خاک شناسی معنوی ۸ }        { شب والپورگیس ۱ } بسم الله الرحمن الرحیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *