ژنتیک و ماوراء ازدواج جن و انسان(۴)

{ ژنتیک و ماوراء ازدواج جن و انسان ۴}
فرزندان حاصل از ازدواج هایی که در مراسم های خاص انجمن های مخفی بدنیا می آیند . احتمالا نمونه ای از ژنوم آنان در اختیار آزمایشگاه های خصوصی وابسته به انجمن های مخفی قرار می گیرد. تا بر روی آن آزمایش و مطالعه انجام شود .
این که دانشمندان موسسات فوق سری غربی تاکنون موفق به انجام چه کارهایی شده اند , بدرستی نمی دانیم .
اما شاید کسی بگوید: پس با شرایطی که شما ذکر نموده اید . مطمئنا انجمن های مخفی , تا کنون هزاران فرزند دورگه با استعدادات خاص را متولد نموده اند.
پاسخ منفی است , اصولا اینچنین آزمایشگاه های خصوصی تحقیقاتی که فوق العاده پنهانی می باشند . شرایط تولید انبوه را ندارند .
ضمن اینکه تولید انبوه در چنین پروژه هایی علاوه بر هزینه های سنگین , نیازمند فضای لازم برای نگهداری می باشد . و وارد کردن این فرزندان به اجتماع نیز خود دردسری دیگر دارد .
حال آنکه این آزمایشگاه ها موسسات خصوصی ای می باشند که انجمن های مخفی وجود آنان را از دولت حاکمه در کشور محل فعالیت های خویش نیز پنهان می دارند .
و ضمن اینکه این انجمن ها علی رغم اینکه با یکدیگر در بسیاری موارد همکاری های مشترک دارند . و در راستایی هماهنگ کار می نمایند . اما در عین حال رقابت شدیدی نیز بر سر کسب قدرت با یکدیگر دارند .
اینکه عده ای از دشمن شناسان ما صحبت از یک نظام واحد فراماسانری جهانی می نمایند . حرفی کاملا اشتباه است . هر لژ یا معبد و فرقه مخفی ای تشکیلات خاص خود را دارد .
لژ بزرگ لندن با لژ بزرگ اسکاتلند و لژ بزرگ پاریس و لژ بزرگ نیویورک و لژ بزرگ لس آنجلس و ایلومیناتی ها و انجمن جمجمه و کلوپ بوهومیان و معبد ست (پرستندگان خدای ست مصری) و معبد ایشتار (پرستندگان ایشتار بابلی ) و….. تشکیلاتی جدای از یکدیگر می باشند . که در عین هماهنگی و همکاری بر سر اهداف مشترک با یکدیگر رقابتی بسیار شدید نیز دارند .
آنان بدلیل همین رقابت , در تشکیلات یکدیگر جاسوس هایی دارند .
گاه پس از پیدا نمودن مسائلی که آزمایشگاه های خصوصی وابسته به یک فرقه در حال تحقیق بر روی آن می باشد . با بعضی از اعضای بلند پایه آن فرقه وارد معامله می شوند و نتیجه تحقیقاتی آن آزمایش ها را خریداری می نمایند .
اگر مدیران فرقه ای که اسرارشان فروخته شده از مسئله اطلاع پیدا نمایند . عضو خائن را به قتل می رسانند .
البته گاه نیز اعضای بلند پایه فرقه خود تعمدا اخباری در مورد موفقیت های خویش در مسئله ای تحقیقاتی را به عنوان شایعه درست می نمایند .
تا اعضای دیگر انجمن های مخفی برای خرید اسرار وارد معاملات پنهانی شوند .
و با فروختن نتایج تحقیقات به صورت نصفه و نیمه به چندین انجمن مخفی دیگر , بخشی از هزینه های گزاف تحقیقات خویش را جبران می نمایند .
چنانچه سازمان ناسا نیز به عنوان یک موسسه تحقیقاتی ظاهری در علم نجوم بارها به چنین عملی اقدام نموده است .
و تحقیقات سری خویش را با شایعه سازی پیرامون آن در بازار سیاه به صورت نصفه و نیمه به کشورهایی نظیر روسیه و چین و …
و انجمن های مخفی فروخته است .
نکته : برخلاف اینکه بعضی نویسندگان و نظریه پردازان دشمن در آثار خویش صحبت از خلقت انسان توسط خدایان سومری بدلیل کشت ژنتیکی می نمایند .
آنچه که امروزه در آزمایشگاه های خصوصی انجمن های مخفی در حال انجام است کاملا متفاوت است . و دانشمندان این موسسات در حال تحقیق بر روی ژنتیک ماوراء هستند . تا بتوانند انسان هایی با توانایی های فراتر از خدایان فرومایه و سایر این فرومایگان تولید نمایند .

ادامه دارد ….

منبع:https://eitaa.com/soltannasir

این مطلب را نیز بخوانید

پیدایش دانش نجوم

پیدایش دانش نجوم مؤلف: بارتل.ال واندروردن مترجم: همایون صنعتی‌زاده ناشر: دانشگاه شهید باهنر (کرمان) کتاب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + 18 =