ژنتیک و ماوراء ازدواج جن و انسان(۵)

{ ژنتیک و ماوراء ازدواج جن و انسان ۵}
از آنچه که در آزمایشگاه های خصوصی وابسته به انجمن های مخفی در حال انجام است . اطلاع کامل و دقیقی در دست نیست . اما همانگونه که گفته شد در این آزمایشگاه ها فرزندان دو رگه به تولید انبوه نرسیده اند .
اما با این حال ما با تعداد بسیار زیادی از نسل دو رگه ها در جهان غرب مواجه هستیم . که در اثر ازدواج و عمل جنسی با این فرومایگان بوجود آمده اند .
جنسان ها و پریسان ها و دیوسان ها و دورگه های انسان و اساطیر (خدایان )
و همچنین دو رگه انسان و رپتالین ها { خزندگانی سوسمار شکل که جزء شیاطین غواص سلیمان (ع)بودند . و با جن و دیو و پری متفاوت هستند و در ابعادی دیگر از زمین ما زندگانی می نمایند }
آری ما با نسلی از دو رگه های غربی طرف هستیم که هم از جنبه فیظیکی توانمند هستتد و هم از جنبه توانایی های متافیظیکی . (البته توانایی های آنان با توانایی های مقام اولیا الله قابل قیاس نیست منتهی کثرت تعداد آنان کار را بسیار مشکل و خطرناک می نماید . ان شاء الله در آینده بابی مستقل در باره مهم بودن کثرت باز خواهیم نمود)
بسیاری از دشمن شناسان ما در اثر مطالعه منابع غربی , از احتمال دو رگه بودن خاندان منحوس سلطنتی بریتانیا سخن گفته اند . (دو رگه انسان و خزنده ها)فقیر نظر بر چند رگه بودن این خاندان دارم .
اما با این حال کمتر کسی از حضور نسل دو رگه ها در داخل کشور عزیزمان ایران خبر دارد .
عده ای از نسل دو رگه ها در ایران در اثر ازدواج بعضی علوم غریبه کاران مسلمان با جنیان بوجود آمده اند .
اما به درستی معلوم نیست از چه زمانی و چگونه ?! گروهی از کلیمیان ساکن استان های اصفهان و مرکزی و همدان , که در وادی علوم غریبه و ماوراء دستی داشته اند . با طایفه یا طوایفی ناشناخته از جنیان ارتباطاتی پیدا نمودند .
این اتفاق ظاهرا در دوره قاجاریه شروع شد .
اینان با این فرومایگان که پایشان به آن حیطه جغرافیایی خاص باز شده بود یا پایشان را باز نموده بودند . ازدواج نمودند و وارد معاملات و بده بستان هایی شدند . این گروه از کلیمیان به مرور از حیطه جامعه کلیمیان در منطقه شهرهای بزرگ نظیر اصفهان و کاشان و همدان فاصله گرفتند .
و به حاشیه این شهر ها یا روستا ها رفتند . و در آنجا ساکن شدند تا فعالیت هایشان از چشم هموطنان کلیمی خویش نیز پنهان بماند .
از فعالیت های آنان و شکل ارتباطاتشان با این موجودات اطلاع دقیقی در دست نیست .
اما این را به خوبی می دانیم که در دوران رژیم سابق (پهلوی) که فعالیت های فراماسون ها در کشور کاملا رسمی و بسیار گسترده بود , این گروه از یهودیان جذب لژهای داخلی شدند . یا شاید توسط این لژ ها شناسایی و دعوت به همکاری شدند . اما این را می دانیم که این گروه های کوچک و پراکنده از یهودیان دو رگه در همان دوران پهلوی به خارج از کشور(اروپا و آمریکا) کوچ نمودند .
تا از شناسایی مصون بمانند . آنان در خارج از کشور تحت دوره های آموزشی خاصی در حیطه اسلام شناسی و تشیع و عرفان و ماوراء و علوم غریبه و جادو قرار گرفتند . و سپس پس از انقلاب به شکل پراکنده از کشور های مختلف غربی در قالبی کاملا اسلامی و انقلابی وارد کشور شدند . و توانستند به مرور در بسیاری از دستگاه های مهم کشور به عنوان نیروهای ارزشی و مومن و انقلابی وارد شوند .
این دسته از یهودیان دو رگه بیشترین محل تجمعشان در شهر کرج می باشد . و سپس تهران و اصفهان . اینان کاملا به مانند یک مسلمان زندگی می نمایند . وهیچ نشانی از اعمال و مناسک یهودی در ظاهر و باطن (زندگی شخصی خویش) از خود نشان نمی دهند .
نکته : اینان به لژهای متفاوتی در خارج از کشور وابستگی دارند . و هر دسته , دسته دیگر را محکوم می نماید . و سعی می نماید بر علیه دسته دیگر به وزارت اطلاعات گزارش دهد .
نکته ۲: این دو رگه ها دارای توانایی های متافیظیکی نسبتاخوبی هستند . و
در منطقه غرب استان قزوین , گروهی کوچک از جنیان مرئی شده اند . که ظاهری مصری دارند . یعنی مدل موی زنانشان مصری و مردانشان نیز ریش هایی بزی شکل به مانند فراعنه مصری دارند . احتمالا این فرومایگان اجداد این یهودیان دو رگه می باشند . و اینان به نزد این فرومایگان می روند و مجالسی نیز برگزار می نمایند .
نکته۳: از سالها پیش پروژه ای تحت شناخت یهودیان مخفی در دو بخش جداگانه از وزارت اطلاعات کلید خورده است . و در حال بررسی شناخت این عوامل دشمن می باشند . فقیر ترجیح می دهم وارد این مبحث به دلیل حساس بودن آن نشوم . تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل
نکته ۴: ممکن است سوال شود که علمای قزوین و سایر بزرگان باطنی چرا سکوت می نمایند .برای پاسخ به این سوال
ان شاء الله بابی مستقل در آینده باز خواهیم نمود.

پایان

منبع:https://eitaa.com/soltannasir

این مطلب را نیز بخوانید

اگر دجال را درک را کند‌‌.‌‌‌..

اگر دجال را درک را کند‌‌.‌‌‌.. سن، [المحاسن] عَنْ مُحَمَّدِ بْنِ عَلِیٍّ عَنِ الْمُفَضَّلِ بْنِ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *