۲۰۲۳ و ۱۴۰۲

جالبه که در نوشته های قبلی به سالهای ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۴ اشاره شده بود که لینکش براتون میزارم:

                       ۲۰۲۳ و معامله قرن                              هشدار جدی ۱۴۰۱۰ و ۱۴۰۲                       سختی تا سال ۱۴۰۲

 

و حالا رهبر انقلاب فرموده اند در بازه زمانی ۵ سال آینده یعنی دقیقا از ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۴ که در مطالب بالا اشاره شده است(انشاالله ظهور نزدیک است):

تحلیل راهبردی بیانات مهم امام خامنه ای در تاریخ ۱۶ بهمن۹۸

۱. عمر حاکمیت آمریکا، رئیس جمهور تروریست آن و نمایش مضحک معامله قرن بسیار کوتاه است و در بازه زمانی ۵ سال آینده مهمترین اتفاقات تاریخ به وقوع خواهد پیوست.
۲. آینده جبهه حق روشن تر از هر زمان بوده و پیروزی نهایی بسیار نزدیک است.
۳. آنچه که باید از آن احساس خطر کرد، دشمنی دشمن خارجی نیست بلکه پاس گل منافقان داخلی می باشد.
۴. قطعا مخاطب خاص بیانات امام خامنه ای، یک فرد مسئولیت دار غافل در کشور است که فقط امام نام نحس او را به زبان نیاورد. این فرد غافل باید بداند باز هم مورد لطف امام قرار گرفت و نامی از او برده نشد و اگر به شیطنت ها و خباثت هایش ادامه دهد، کمتر از نیم‌روز زمان لازم است تا آرزوی استخر فرح را کند. کشور ما برای دست یابی به عزت، آزادی و اقتدار، دست کم ۳۰۰ هزار شهید تقدیم کرده است و #خباثت_خواص و #خیانت_خواص تا حدی که هزینه سقوط آنها بیشتر از هزینه ماندگاری آنها باشد قابل تحمل است و اگر خباثت و شیطنت به آستانه هزینه بیش از سقوط برسد، قطعا اسقاط فرد انجام خواهد شد چراکه هیچ مصلحتی بالاتر از حفظ نظام نیست.
۵. مقام معظم رهبری ناصح خیر و بزرگ منش و دور اندیش هستند و بخوبی به حرکات زیگزاگی و نفاق آمیز خواص اشراف دارند.
۶. اولویت برای حفظ اقتدار و تمامیت ارضی کشور شرکت در انتخابات است. مسئله، مسئله جمهوری اسلامی تنها نیست بلکه مسئله ایران است. مشارکت پایین یعنی تجزیه ایران و تبدیل به ایرانستان!!!
۷. آنچه که تهدید انتخابات است، برخی مسئولان کشور هستند. شورای نگهبان و قوه قضائیه باید بر اساس منویات امام خامنه ای، با مسئولان لجن پراکن و تشویش افکن و ناراضی تراش و شبهه افکن برخورد قانونی و شدید کند. مسئول عالی دولتی غافل یعنی شخص حسن روحانی غلط می کند که علیه شورای نگهبان لجن پراکنی می کند و بر اساس فتوای امام خمینی رحمت الله علیه او یک فرد فاسد است و باید علیه او اعلام جرم شود.
۸. ایران صاحب دارد، ملت با غیرت دارد، رهبر حکیم و مقتدر دارد و بزودی بر کسانی که امر بر آنها مشتبه شده، همه چیز روشن خواهد شد.
۹. نهضت امام خمینی با هدایت امام خامنه ای تا ظهور باهر النور مهدوی ادامه خواهد داشت و دل همه دوستان قرص و دل همه دشمنان سست باشد.

منبع: t.me/Patak96

این مطلب را نیز بخوانید

شواهدی بر وجود جنیان اهل سنت ۳

{ شواهدی بر وجود جنیان اهل سنت ۳ } حکایتی دیگر از مولوی محمدعمر سربازی  …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *