برنامه حسابداری کیان رایانه

حسابداری کیان رایانه:

جهت دانلود آموزش به انتهای مطلب مراجعه کنید

خلاصه ای درباره برنامه:

 • دمو دارد
 • ماژولی نمی باشد و در محیط داس می باشد
 • استفاده از دیتابیس —-
 • نصب ساده
 • محیط کاربری ساده و سبک
 • قابلیت شبکه —-
 • پشتیبانی دارد
 • آدرس : مشهد
 • تلفن: ۰۵۱۳۸۴۵۵۸۸۸
 • سایت: keyanacc.com

ویژگی ها این برنامه:

 • نرم‌افزار جامع حسابداری کیان یکی از جامع‌ترین نرم‌افزارهای حسابداری برای اصناف و بازاریان عزیز می‌باشد. این نرم‌افزار با قابلیت‌های عملیاتی فراوان در امور حسابداری، دارای کامل‌ترین و جامع‌ترین گزارشات مدیریتی می‌باشد که می‌تواند نیاز هر مدیری را در تهیه گزارشات برآورده سازد.
  این گزارشات شامل گزارشات آماری، ریالی، تعدادی در سطوح مختلف مشتریان، بانک‌ها، کالاها، اسناد، فاکتورها، چک‌ها و … می‌باشد

 

 • جامع‌ترین نرم‌افزار حسابداری به زبان ساده در میان کاربران معروف و مشهور است چرا که از همان ابتدای تولید این نرم‌افزار، قصد و نیت بر همین بوده تا بازاریان و اصناف محترم بتوانند به ساده‌ترین شکل ممکن از امکانات و قابلیت‌های آن بهره‌مند شوند.
  برای کار با این نرم‌افزار نیازی به تخصص و تسلط بر امور حسابداری کلاسیک و کامپیوتر نیست. از این رو تمامی کسبه‌ی محترم می‌توانند به سادگی آن را بیاموزند و با آن به شکلی حرفه‌ای و اثربخش کار کنند.
  ارزشمندی هر نرم‌افزار را می‌تواند به تعداد کاربران و مدت زمانی که از آن استفاده می‌کنند، سنجید. باعث افتخار و مباهات ماست که نرم‌افزار جامع حسابداری کیان توانسته است از سال ۱۳۷۵ تا کنون، یعنی قریب به ۲۰ سال رضایت مشتریان خود را جذب نماید و در این مدت در کنار آن‌ها باشد.

 

 • ارزشمندی نرم‌افزار حسابداری کیان از منظر دیگری نیز قابل بررسی و تحلیل است. با توجه به سادگی و کارآمدی که این نرم‌افزار دارد، بازاریان عزیز برای استفاده از آن نیازی به استخدام حسابدار و صرف هزینه‌های پرسنلی دیگر ندارند. فرض را بر این بگذارید که نرم‌افزاری با قیمت ۵۰ هزار تومان تهیه کرده باشید، اگر قرار بر این باشد که برای استفاده از این نرم‌افزار حسابداری با حقوق حداقلی ماهیانه ۹۰۰ هزار تومان استخدام نمایید، هزینه‌ی کاربری این نرم‌افزار در سال اول نزدیک به ۱۲ میلیون تومان خواهد بود. هزینه‌ای که نرم‌افزار جامع حسابداری کیان به هیچ عنوان به کاربران خود تحمیل نمی‌کند. از این رو می‌توان آن را به عنوان ارزشمندترین نرم‌افزار حسابداری به حساب آورد.

 

 • اطمینان به هر نرم‌افزار حسابداری، جزء مهمی از نیازهای کاربران به حساب می‌آید. اگر کاربران نتوانند به محاسبات و دقت عمل نرم‌افزار اطمینان نمایند، در عمل نسبت به آن دلسرد و دلزده خواهند شد و به مرور آن را کنار خواهند گذاشت. گاها پیش می‌آید که افراد در کار با نرم‌افزار حسابداری‌شان به اشتباهات فاحشی از سمت نرم‌افزار برمی‌خورند که هم به لحاظ حیثیتی و هم به لحاظ خسارات مالی برایشان بسیار گران تمام می‌شود. از این رو می‌توان اطمینان به نرم‌افزار را از منظر مشتریان بسیار مهم دانست. با کمال افتخار به اطلاع شما خواننده محترم می‌رساند که در دو دهه فعالیت نرم‌افزار جامع حسابداری کیان در میان اصناف، توانسته‌ایم جایگاه مطمئن و اطمینان‌بخشی را برای کاربران عزیز فراهم آوریم. بسیاری از اوقات پیش آمده که کاربران عزیز مجبور شده‌اند که صورتحساب‌های نرم‌افزار خود را با مشتریان خود که از نرم‌افزارهای دیگری استفاده می‌کردند، تطبیق دهند و رفع مغایرت نمایند. در تمامی این موارد، این عملکرد نرم‌افزار جامع حسابداری کیان بوده که سربلند بیرون آمده و موجب افتخار و مباهات کاربران خود را فراهم ساخته است. کاربران این نرم‌افزار به دقت محاسبات و صحت گزارشات آن، به اندازه‌ای اطمینان دارند آن‌گونه که به چشمان خود مطمئن هستند

 

 • این برنامه می‌تواند به صورت هم‌زمان و مجزا حسابداری ۱۰۰۰ مجموعه‌ی مختلف را ثبت و نگه‌داری نماید. برنامه با قفل سخت‌افزاری به صورت کاملا عملیاتی در اختیار شما خواهد بود و اگر قفل سخت‌افزاری به دستگاه متصل نباشد، فقط به صورت نمایشی اطلاعات را به شما نمایش خواهد داد. یعنی این برنامه را بر روی هر تعداد کامپیوتر که مایل باشید، می‌توانید نصب نمایید و بر روی هر کامپیوتر تا ۱۰۰۰ حسابداری از آن استفاده کنید.
  در این برنامه نیازی به تعریف کد برای مشتریان و کالاها، ثبت سند حسابداری و … نمی‌باشد و بازاریان محترم و کسبه‌ی گرامی بدون این‌که دانش حسابداری داشته باشند، می‌توانند از این برنامه استفاده کنند.
  یک سال خدمات نرم‌افزار جامع حسابداری کیان رایگان بوده و پنج سال تعهد پشتیبانی دارد و تا ۱۵ روز قابل عودت خواهد بود.

دانلود برنامه نصب نرم‌افزار جامع حسابداری کیان ورژن ۲۴

حجم: ۵ مگابایت

نوع فایل:ZIP

دانلود

دانلود آموزش این برنامه

حجم: ۳ مگابایت

نوع فایل:PDF

دانلود

دانلود آموزش نصب برنامه

حجم: ۳ مگابایت

نوع فایل:PDF

دانلود

 

این مطلب را نیز بخوانید

بر نامه حقوق و دستمزد سیب

برنامه حسابداری کسبه: برای دانلود برنامه به انتهای مطلب مراجعه کنید خلاصه ای درباره برنامه: …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *