برنامه حسابداری کوثر حساب(رایگان)

برنامه حسابداری کوثر حساب:

برای دانلود برنامه به انتهای مطلب مراجعه کنید

 

خلاصه ای درباره برنامه:

 • دمو دارد و بیشتر نسخه ها رایگان است
 • ماژولی نمی باشد
 • استفاده از دیتابیس SQL
 • نصب ساده
 • محیط کاربری ساده و سبک
 • قابلیت شبکه دارد
 • پشتیبانی دارد
 • آدرس : تهران – ستارخان – چهاراه خسرو – روبروی فروشگاه LG ساختمان زمرد – پلاک ۹۴۶ – واحد ۱
 • کتابفروشی
 • فروشگاهی
 • حقوق و دستمزد
 • اتومبیل
 • پیمانکاری
 • مالی
 • شن و ماسه

قبلا خواندن اطلاعات این نرم افزار اگه دوست داشتی سری به لینک زیر بزن

کتابلاین اولین سرویس دریافت آنلاین اطلاعات کتاب در کشور

 

معرفی نرم افزار حسابداری کتابفروشی کوثر حساب:

نرم افزار کتاب فروشی کوثر حساب یکی از بهترین و تخصصی ترین نرم افزارهای حسابداری جهت استفاده صنف کتاب فروشی ها و انتشارات می باشد.
امکانات تخصصی در این نرم افزار باعث شده عملیات حسابداری کتابفروشی ها به ساده ترین شکل ممکن و البته با بهترین سرعت و دقت در محاسبات صورت گیرد.
سادگی محیط کاربری این نرم افزار باعث شده است که کاربران آن بتوانند با حداقل دانش رایانه و حسابداری با این نرم افزار کار کرده و از امکانات آن به صورت کامل استفاده نمایند.
در این نرم افزار با توجه به اهمیت اطلاعات کتاب ها و یا نشریات، بخش کاملی جهت ثبت اطلاعات کتاب ها در نظر گرفته شده است که می توان انواع فیلدهای کلیدی همانند عنوان پارسی یا لاتین، نویسنده، مترجم، ناشر، سرشناسه، شابک و.. را ثبت نمود.
همچنین با توجه به تنوع زیاد کتاب ها و اسامی متفاوت این امکان فراهم شده است تا بتوان جستجو کتاب ها را بر اساس تمام ویژگی های آن انجام داد.
علاوه بر این امکانات، با توجه به استفاده کتاب فروشی ها از بارکدخوان در فعالیت های فروش خود، در نرم افزار کتاب فروشی کوثر امکان کامل کار با دستگاه بارکد خوان در انواع عملیات جستجو یا ثبت فاکتورها فراهم شده است تا کار ثبت اطلاعات بدون نیاز به تایپ کردن فراهم شود.
همچنین امکان تولید و چاپ بارکد برای کتاب ها یا کالاهای فاقد بارکد نیز فراهم شده است.
با توجه به اینکه بعضی کتاب فروشی ها علاوه بر فروش کتاب لوازم تحریر هم جزو کالاهای فروشگاهی آن ها می باشد، در نرم افزار کتابفروشی کوثر این امکان فراهم شده است تا علاوه بر ثبت کتاب ها، بتوان اطلاعات کالاهای گروه لوازم تحریر را نیز ثبت نمود و در هنگام فروش یا خرید هر دو این دو گروه کالا را با یک دیگر در فاکتور ثبت نمود.
اعلاوه بر امکانات فوق، نرم افزار حسابداری کتابفروشی کوثر حساب شامل امکانات بسیار دیگری نیز می باشد که در ادامه می توانید به مطالعه آنها بپردازید.
در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و پاسخگویی به سوالات شما میتوانید با همکاران ما در واحد پشتیبانی در ازتباط باشید

 

خرید و فروش کتاب ها و سایر کالاهای خود را هم زمان انجام دهید
در برخی کتاب فروشی ها علاوه بر فروش کتاب، کالاهایی دیگر مانند لوازم التحریر نیز وجود دارد. این خرید و فروش، این نیاز را ایجاد می کند تا بتوان هم زمان این دو گروه کالا را با هم در فاکتورهای خرید و فروش ثبت نمود.
در نرم افزار حسابداری کتاب فروشی کوثر حساب این امکان وجود دارد تا بتوانید علاوه بر ثبت کتاب ها یا نشریات خود، سایر کالاهای خود را با ویژگی ها و خصوصیات سفارشی آن ها ثبت نمایید.
با وجود ویژگی تعریف انواع گروه بندی های درختی در نرم افزار حسابداری کوثر حساب شما می توانید تمامی کالاهای خود را که حتی در گروه های مختلف قرار دارند ثبت نمایید
شما می توانید سایر کالاهای خود را به همراه کتاب ها در فاکتورهای خرید و فروش ثبت نمایید. برای جستجوی سریع کالاهای خود می توانید علاوه بر عنوان کالاها یا اطلاعات کتاب از سایر ویژگی های آن ها نیز برای جستجو استفاده نمایید.

 

با دستگاه بارکد خوان به سادگی کار کنید
یکی از ضروری ترین امکانات در نرم افزارهای حسابداری قابلیت کار با دستگاه بارکدخوان می باشد. در نرم افزار کتابفروشی کوثر حساب امکان کار با بارکدخوان به ساده ترین روش امکان پذیر است. برای جستجو در لیست کالاها یا کتاب ها در هر فرم تعریف یا انتخاب کالاها، کافیست در کادر جستجو بارکد کلیک کرده و با فشردن دکمه اسکن بارکد خوان بارکد کتاب یا کالا را اسکن کنید. عملیات جستجو کالا به سادگی صورت می گیرد و کتاب معادل با بارکد اسکن شده نمایش داده می شود.
در فرم های خرید و فروش هم کار با بارکدخوان به همین سادگی است. فقط کافیست دکمه ثبت کالا با بارکدخوان را فعال کنید و فقط بارکدهای کتاب ها را اسکن نمایید.
علاوه بر قابلیت اسکن بارکدها با دستگاه بارکدخوان، این قابلیت در نرم افزار کتابفروشی کوثر حساب وجود دارد تا بتوانید، برای کالاهای خود بارکد سفارشی تعریف کنید.
همچنین این امکان وجود دارد تا بتوانید بارکدهای سفارشی خود را با چاپگرهای معمولی یا بارکد زن چاپ نمایید.

 

ثبت کامل اطلاعات کتاب

در نرم افزار کتابفروشی کوثر حساب این امکان فراهم شده است تا به صورت کامل بتوانید اطلاعات کتاب های خود را ثبت کنید. این اطلاعات منطبق بر اطلاعات شناسنامه ای کتاب می باشد که در تمام کتاب ها وجود دارد.
از جمله این اطلاعات می توانید به سرشناسه، عنوان کتاب، مشخصات ناشر، سال انتشار، کد شابک، شماره کتابخانه ملی و… اشاره نمود.
همچنین با ثبت عکس کتاب می توانید در جستجو و معرفی آن به مشتریان با دقت بیشتری این کار را انجام داد.
همچنین با ثبت نام لاتین کتاب، می توانید علاوه بر عنوان فارسی آن، کتاب خود را بر اساس نام لاتین آن جستجو و ثبت نمایید.

 

بدون تایپ کردن جستجو کنید و فاکتور ثبت کنید

مهم نیست عنوان کتاب شما چقدر طولانی یا به چه زبانی ثبت شده باشد، در نرم افزار کتابفروشی کوثر حساب می توانید با استفاده از بارکدخوان و اسکن بارکد یا همان کد شابک کتاب به سریع ترین روش ممکن و بدون تایپ حتی یک کلمه کتاب مورد نظر خود را جستجو نمایید.
همچنین این امکان در نرم افزار کتاب فروشی کوثر حساب وجود دارد که کالاهای خود را با اسکن بارکد آن در فاکتورها ثبت نمایید این روش به شما این امکان را می دهد که کالاهای فاکتورهای خود را به سریع ترین روش ممکن ثبت نمایید.
در هنگام ثبت کالاهای فاکتور توسط بارکدخوان با اسکن بارکد کتاب، سایر اطلاعات آن مانند تعداد و قیمت آن به صورت خودکار ثبت می گردد.

 

جستجو اطلاعات به حرفه ای ترین شکل ممکن

ما ادعا می کنیم که امکانات جستجوی نرم افزار کتاب فروشی کوثر حساب جزو منحصر به فرد ترین و حرفه ای ترین قابلیت های این نرم افزار نسبت به نرم افزارهای مشابه می باشد.
در نرم افزار حسابداری کوثر حساب شما می توانید متن خود را بر اساس تمام آیتم های اطلاعاتی کتاب ها جستجو نمایید.
مهم نیست کلمات مورد نظر شما در ابتدا یا انتهای عنوان کتاب باشد یا لاتین یا فارسی باشد، با تایپ هر کلمه از متن شما، نرم افزار کلیه اطلاعات منطبق بر متن شما را فیلتر می کند.
این روش سریع ترین روش جستجو در تمام نرم افزارهای مشابه می باشد.
علاوه بر جستجو حرف به حرف، امکان پیشرفته تری برای جستجو در نرم افزار کتابفروشی کوثر حساب وجود دارد که به شما این امکان را می دهد تا متن مورد نظر خود را در تمام ستون های اطلاعات جستجو نمایید.
این روش این قابلیت را در اختیار شما می گذارد تا با تایپ هر حرف در کادر جستجو، کلیه ردیف های منطبق بر متن وارد شده در تمام ستون های جدول اطلاعات فیلتر شوند.

 

از امکانات گزارش گیری حرفه ای لذت ببرید

ما به جرأت می گوییم در نرم افزار حسابداری کوثر حساب و تمام نسخه های این نرم افزار، پیشرفته ترین امکانات جهت جستجو و گزارش گیری وجود دارد.
علاوه بر جستجوهای ساده و بازه ای که اجازه گزارش گیری بر اساس کلیه ستون های اطلاعاتی را می دهند، امکانات جستجو بر اساس فیلتربندی، تک تک ستون ها نیز در بخش گزارش گیری نرم افزار وجود دارد.
همچنین نوار فیلتر پیشرفته نرم افزار این قابلیت را به کاربران نرم افزار کتابفروشی کوثر حساب می دهد تا بتوانید اطلاعات خود را در تمام ستون های برنامه جستجو نمود.
علاوه بر آن، امکان صادر کردن اطلاعات نرم افزار به برنامه های مهم و کاربردی همچون Access ،Excel و word تنها با یک کلیک امکان پذیر است.

 

همیشه از آخرین وضعیت مشتری های خود آگاه باشید.

مسلما همه مشتریان شما خوش حساب نیستند و شما نیاز دارید تا وضعیت حساب آن ها را همیشه مشاهده نمایید.
در نرم افزار حسابداری کتاب فروشی کوثر حساب این امکان وجود دارد تا شما مشتریان خود را در چهار وضعیت آبی، سبز، زرد و قرمز تعیین نمایید.
مشتریان آبی افرادی هستند که حساب خاصی با شما ندارند و یا حساب آن ها تسویه شده است.
مشتریان سبز افراد خوش حساب هستند.
مشتریان زرد، افرادی هستند که حساب خود را با تأخیر تسویه می کنند و مشتری خوش حسابی نیستند.
مشتریان قرمز، افرادی هستند که بد حساب هستند و علاوه بر تاخیر طولانی در تسویه حساب، دارای چک یا چک های برگشتی هستند.
در تمام فرم هایی که شما نام شخص را انتخاب می کنید وضعیت فرد انتخابی به شما نمایش داده می شود.

 

با غیر فعال سازی مشتریان یا کالاها سرعت جستجو را چند برابر کنید

ثبت کالاها یا مشتریان در نرم افزار حسابداری یکی از معمول ترین کارها در تمام نرم افزارهای حسابداری می باشد.
اما ثبت این اطلاعات به مرور باعث بالا رفتن حجم این اطلاعات می گردد و در دراز مدت باعث کند شدن سرعت جستجو در فرم های انتخاب کالا یا مشتریان می گردد.
در نرم افزار حسابداری کتابفروشی کوثر حساب این امکان وجود دارد که شما بتوانید کالاها یا اشخاصی که نیازی به آن ها ندارید را غیر فعال کنید تا در فرم های انتخاب کالا یا اشخاص نمایش داده نشوند.
این امکان باعث کم شدن لیست اطلاعات جدول شده و مسلما سرعت جستجو را بسیار بالاتر می برد.
البته امکانات خاص تری جهت غیر فعال سازی کالاها وجود دارد که شما می توانید تمام کالاهایی که موجودی آن ها صفر شده است را غیر فعال کنید.
البته امکان فعال سازی تمام کالاها یا اشخاص غیر فعال شده در هر لحظه وجود دارد.
همچنین در فرم تنظیمات گزینه هایی قرار گرفته که با فعال کردن آن ها می توان کالاها یا مشتریان غیر فعال شده را در فرم های انتخاب کالا یا اشخاص، مشاهده نمود.

سایر امکانات و قیمت برنامه

 

لذت استفاده از محیط زیبا و یکپارچه کوثر حساب

یکی از ویژگی های مجموعه محصولات حسابداری کوثرحساب استفاده از محیط یکپارچه با رابط کاربری بسیار زیبا در تمام محصولات می باشد.
علاوه بر آن کلیه فرم های نرم افزار حسابداری کوثر دارای رابط کاربری یکسان بوده که این امر علاوه بر هماهنگی در نرم افزار، یادگیری و بالا بردن کارایی آن را برای کاربران آسان نموده است.
همچنین در تمام فرم ها امکانات مشترک و خاصی وجود دارد که کاربر با یادگیری امکانات یک فرم می تواند آن را در تمام فرم های دیگر نرم افزار حسابداری استفاده نماید.

 

تعریف فروشگاه بدون محدودیت

نرم افزار حسابداری فروشگاهی کوثرحساب این امکان را به شما می دهد تا بتوانید اطلاعات فروشگاه یا فروشگاه های خود را ثبت کنید.
در ثبت چندین فروشگاه هیچ محدودیتی وجود ندارد و شما می توانید هر فروشگاه را به صورت پیش فرض تعیین کنید.
با این عمل نام و آرم فروشگاه انتخابی شما در سرتیتر تمام فرم های چاپی نمایش داده می شود.

 

ثبت اطلاعات کامل کالاها در قالب لیست درختی

شما می توانید بدون محدودیت هر نوع از کالاهای خود را تعریف کنید و جزئیات کامل آن را ثبت نمایید، همچنین می توانید برای کالاها و محصولات خود عکس انتخاب نمایید.
نرم افزار حسابداری فروشگاهی کوثر حساب این قابلیت را برای شما فراهم می کند تا کالاهای خود را در قالب لیست درختی تو در تو بدون محدودیت گروه بندی کنید.
در فرم تعریف کالاها علاوه بر امکان تعریف عنوان یا گروه کالاها، این قابلیت در نظر گرفته شده تا بتوان اطلاعات کامل تری همانند شرکت سازنده، مدل کالا را ثبت نمود.
علاوه بر آن امکان ثبت بارکد کالا وجود دارد تا علاوه بر جستجوی سریع کالاها بر اساس بارکد در فرم انتخاب کالا، بتوان در فرم های فاکتور خرید و فروش کالاهای فاکتور را با سرعت ثبت نمود.
علاوه بر کادرهای اطلاعاتی خاص یک کادر دیگر به عنوان سایر مشخصات قرار دارد تا بتوان علاوه بر اطلاعات اصلی کالا ویژگی های دیگر محصولات را نیز درآن ثبت نمود.

 

کالاهای فاکتورهای خود را بدون تایپ کردن ثبت کنید

ثبت یا جستجوی کالاها توسط بارکد و دستگاه بارکدخوان یکی از ویژگی های خاص در نرم افزار حسابداری فروشگاهی کوثرحساب می باشد که توسط آن می توانید بدون تایپ کردن، کالاهای خود را جستجو کنید.
همچنین در فرم های فاکتورهای خرید و فروش این قابلیت وجود دارد تا با فعال سازی امکان ثبت کالا با بارکد، تنها با اسکن بارکد، کالاهای مورد نظر خود را در فاکتور ثبت کنید.
یک قابلیت خاص در هنگام ثبت کالا در فاکتور وجود دارد که توسط آن نیازی به ثبت تعداد کالا پس از اسکن بارکد کالا نمی باشد.
در صورتی که قبلا کالا را در فاکتور ثبت کرده باشید و دوباره بارکد آن را اسکن کنید تعداد آن به صورت خودکار در لیست افزایش می یابد.

 

قبل از فروش کالا به مشتریان از وضعیت حساب آن ها مطلع باشید.

مطمئنا شما هم مشتریانی داشته اید که پس از فروش کالا به آن ها نتوانسته اید پول آن را وصول کنید و یا اینکه پول خود را به سختی وصول کرده اید و مشتریان شما پس از مدت ها حساب خود را تسویه کرده اند.
بدون شک برای شما خیلی ضروری است تا قبل از فروش کالاهای خود به مشتریان، از وضعیت حساب آن ها و یا مبلغ بدهی آن ها مطلع باشید تا در صورت نیاز از فروش کالاهای خود به مشتریان بد حساب خودداری نمایید.>به همین دلیل در نرم افزار حسابداری فروشگاهی کوثر حساب امکانی وجود دارد که شما می توانید به محض انتخاب یک شخص از وضعیت مالی آن مطلع شوید.
این وضعیت ها که به چهار رنگ آبی (بی حساب) ، سبز (خوش حساب) ، زرد (تسویه با تاخیر) و قرمز (بد حساب) تعریف شده اند به شما اطلاع می دهند که وضعیت حساب مالی مشتری انتخاب شده در چه مرحله ای است و با اطلاع از این موضوع، می توانید نسبت به فروش کالاهای خود بهتر تصمیم بگیرید.
همچنین آخرین مبلغ بدهکاری یا بستانکاری شخص نیز به شما نمایش داده می شود و شما را در فروش یا خرید بهتر در مورد یک شخص خاص کمک می نماید.
علاوه بر موارد یاد شده یک امکان دیگر وجود دارد که در فاکتورهای خرید و فروش صورت گرفته یا شخصی انتخابی را به ما نمایش می دهد و شما می توانید از میزان کارکرد یک شخص خاص مطلع شوید.

 

سایت امکانات و قیمت برنامه

 

 

 


حسابداری نمایشگاه اتومبیل:

نرم افزار حسابداری نمایشگاه خودرو کوثر حساب، یک برنامه جهت انجام امور حسابداری نمایشگاه های اتومبیل می باشد که توسط تیم برنامه نویسی شرکت حسابداری کوثر طراحی گردیده است.
این نرم افزار حسابداری دارای امکانات ویژه ای می باشد که به کاربران این قابلیت را می دهد که بتوانند اطلاعات اتومبیل های موجود در نمایشگاه را ثبت نموده و درآنها جستجو نمایند.
این نرم افزار حسابداری کلیه امور مالی و اداری مرتبط با یک نمایشگاه اتومبیل را در خود جای داده است که از جمله این امکانات می توان به موارد زیر اشاره نمود.
امکان ثبت کامل اطلاعات خودروها به همراه اطلاعات امکانات، لوازم جانبی، مدارک تحویلی و مدارک ناقص خودرو
ثبت اطلاعات مالک خودرو (فروشنده) و همچنین خریدار یا متقاضی خودرو
ثبت اطلاعات حسابداری بانکی
ثبت اطلاعات فروش خودرو، تقاضاهای خودرو توسط خریداران
امکان ثبت مبایعه نامه با کلیه جزئیات منطبق بر برگه های مبایعه نامه سازمان ثبت اسناد کشور
ثبت اطلاعات تحویلی خودرو از فروشنده به خریدار
ثبت انواع قراردادهای فروش خودرو مانند فروش اقساطی، اجاره به شرط تملیک و سایر قراردادهای متفرقه
ثبت کلیه عملیات های مالی خرید و فروش خودروها و طرف معامله
امکان ثبت انواع چک های دریافتی و پرداختی با قابلیت پیگیری وضعیت آن ها
امکان یادآوری انواع چک های بانکی
و..
علاوه بر موارد ذکر شده این نرم افزار دارای قابلیت اجرا تحت شبکه می باشد.
امکان خروجی گرفتن اطلاعات به نرم افزارهای پرکاربردی همچون word ،Excel ،Access و…نیز از قابلیت های این برنامه حسابداری می باشد.

سایر امکانات و قیمت ها

 

حسابداری شرکتی پیمانکاری:

نیاز شرکت های پیمانکاری به یک نرم افزار جامع جهت انجام امور حسابداری و مالی خود انگیزه ای شد تا شرکتفناوری اطلاعات مهر آزرم پارس اقدارم به طراحی یک نرم افزار ویژه جهت انجام امور حسابداری شرکت های پیمانکاری نماید.
یکی از مهم ترین و اصلی ترین نیازهای این شرکت ها، امکان دسته بندی اطلاعات بر اساس پرژه ها و قراردادهایی می باشد که توسط این شرکت ها اجرا می گردد.
در نرم افزار حسابداری پیمانکاری امکان ایجاد لیست درختی از شرکت ها، پروژه ها یا قراردادها و همچنین پوسته بندی هر قرارداد یا پروژه به دسته های مختلف وجود دارد.
از امکانات این نرم افزار حسابداری می توان به موارد زیر اشاره نمود:
امکان تعریف چندین شرکت
امکان تعریف پروژه های (قرارداد) مختلف در هر شرکت به صورت درختی بدون محدودیت در تعداد
امکان تعریف پوشه ها و زیر پوشه های مختلف به صورت درختی جهت دسته بندی اطلاعات بدون محدودیت در تعداد
تعریف اطلاعات پایه شامل اشخاص، حساب های بانکی و…
ثبت انواع فاکتورهای خرید و فروش و کالاهایی که جهت مصارف شرکت مورد نیاز می باشد
ثبت کلید عملیات مالی شامل دریافت و پرداخت های نقدی و غیر نقدی (چک، حواله، اینترنت بانک و …)
امکان ثبت تمام سندهای بدهکار / بستانکار
امکان پیگیری چک های دریافتی و پرداختی به صورت های پاس شده، در انتظار، برگشت شده و …
و…
این نرم افزار علاوه بر امکانات یاد شده امکان اجرا تحت شبکه و توسط چند کاربر به صورت همزمان را دارا می باشد.
همچنین پنل پیامکی این برنامه به کاربران این قابلیت را می دهد تا بتوانند انواع پیامک های مورد نیاز خود را از فرم های مختلف به انواع شماره ها ارسال نمایند.

سایر امکانات و قیمت ها

 

نرم افزار مدیریت مالی شرکتی
نرم افزاری ساده اما کارآمد جهت ثبت انواع عملیات دریافت و پرداخت در شرکت ها و پروژه ها

یکی از مهمترین حوزه های کاری یک شرکت امور مالی آن می باشدکه بیشترین چالش را برای مدیران شرکت ها به همراه دارد. بسیاری از شرکت ها نیاز به نرم افزاری جهت ثبت و مدیریت حسابهای مالی خود و مخصوصا دریافت و پرداخت های خود را دارند.
نرم افزار مدیریت مالی شرکتی کوثرحساب یک نرم افزار ساده است که با استفاده از آن می توانید دریافت و پرداخت های صورت گرفته توسط اشخاص را در آن ثبت و گزارش گیری نمایید.
مهمترین امتیاز این نرم امکان تعریف شرکت های مختلف و همچنین پروژه های هر شرکت به صورت درختی می باشد، که کار ثبت و دسته بندی اطلاعات را آسان می نماید.

سایر امکانات و قیمت ها

 

نرم افزار حسابداری شن شویی کوثر حساب
نرم افزاری ساده اما کارآمد جهت ثبت و صدور فیش شن شویی

نرم افزار حسابداری شن شویی کوثرحساب یک نرم افزار ساده و کار آمد جهت ثبت و صدور فیش شن شویی یا حمل سایر مصالح ساختمانی می باشد.
این نرم افزار امکانات ثبت انواع شرکت ها و پروژه هایی که حمل مصالح در آنها صورت گرفته است را به صورت درختی می دهد که با استفاده از آن می توانید کلیه فیش های خود را به صورت درختی و تودرتو دسته بندی نمایید.
همچنین امکان چاپ فیش به صورت تکی و دسته ای را برای شما فراهم می کند.
علاوه بر موارد یاد شده می توان با استفاده از فرم جستجو پیشرفته انواع گزار شات خود را به روش های مختلف تهیه نمود.

سایر امکانات و قیمت ها

 

دانلود نسخه دمو فروشگاهی

حجم: ۲۲ مگابایت

نوع فایل:ZIP

نام کاربری : Admin
رمز عبور : Admin

دانلود

دانلود نسخه دمو کتابفروشی

حجم: ۲۲ مگابایت

نوع فایل:ZIP

نام کاربری : Admin
رمز عبور : Admin

دانلود

دانلود نسخه دمو حقوق و دستمزد

حجم: ۵۳ مگابایت

نوع فایل:ZIP

دانلود

دانلود نسخه رایگان مالی

حجم: ۲۰ مگابایت

نوع فایل:ZIP

دانلود

دانلود نسخه رایگان شن و ماسه

حجم: ۱۰ مگابایت

نوع فایل:ZIP

دانلود

دانلود نسخه رایگان شخصی

حجم: ۷۳ مگابایت

نوع فایل:ZIP

دانلود

مرکز آموزش

 

این مطلب را نیز بخوانید

برنامه حسابداری سپینود

برنامه حسابداری سپینود:   خلاصه ای درباره برنامه: دمو ندارد ماژولی نمی باشد استفاده از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 2 =