نکته مهم ذوالقرنین،کوروش، آخر الزمان۲

بسم الله الرحمن الرحیم

در این متن پیشتر سخن از این گفته بودم که مشخص نیست که کوروش کبیر برگزیده مردوخ رئیس پانتئون بابلی است یا برگزیده یهوه خداوندگار یکتا در نزد قوم بنی اسراییل.
اکنون پاسخ این پرسش خویش را یافته ام. متن استوانه کوروش کبیر کاملاً درست است. و وی برگزیده مردوخ بوده است. و یهودیان بعل پرست که بعل ایزد فرومایه کنعانی را که همتای مردوخ است را می پرستیدند. در جای جای کتب یهودیان ردپای پرستش بعل به جای خداوندگار یکتا وجود دارد. حتی اساس صهیونیسم بر پایه پرستش بعل است. و حق دارد که شیمون پرز ملعون کوروش کبیر را نخستین صهیونیست می داند.
و با داده های اخیری که یافته ام. نشان خواهم داد که کوروش کبیر نه تنها موحد نبوده چه برسد به ذوالقرنین و پیامبر بودن. بلکه مقابل نبی زمان خویش ایستاده است.

پیشتر گفته ام و اکنون می گویم ذوالقرنین متعلق به بازه بین ۱۷۰۰ قبل میلاد الی ۳۰۰۰ قبل میلاد است و به طور قطع بیش از دو هزار قبل میلاد است.
فقیر پیشتر نشان دادم که مطلع الشمس و مغرب الشمس در نظر مردمان باستان دو دریای پایین و بالا بوده است که یکی خلیج فارس و دیگری دریای سیاه بوده است.
ذوالقرنین به نص احادیث معتبر هم عصر خضر علیه السلام بوده که ایشان پس از طوفان نوح و پیش از ابراهیم خلیل علیه السلام پای به عرصه وجود گذاشتند.
و تمام کسانی که ذوالقرنین را کوروش و اسکندر و دیگران متاخر می دانند از این احادیث گریران اند و پاسخی برای آن ندارند.

ذوالقرنین قرآن را مدتهاست که به احتمال قوی یافته ام. اما علت تاخیر در نوشتن این یافته آن است که تحلیل متون درباره ذوالقرنین قرآن سخت است. وی تمام گزینه های کاندیدای ذوالقرنین بودن را دارد. اصلا در متون میان رودان وی ذوالقرنین است. وی مورد خشم و غضب ایزدان میان رودان و در راس آنان انلیل رییس ایزدان در آن بازه قرار می گیرد. اما وی ارتباطات حسنه ای هم بنا به متون با بعضی ایزدان داشته است. که اینکار را در تحلیل محتوای متون مشکل می نماید نشان دادن ذوالقرنین قرآن این خط و کمک را به دشمنان ادیان الهی می دهد که نظریات خود را در این باره دنبال نمایند.
اما فکر می کنم که چاره ای نیست و باید نوشت زیرا در برهه حساسی به سر می بریم. فقیر حتی محل احتمالی سد را نیز پیدا نمودم. تمام گزینه ها مطابقت لازم را دارد.

در مورد کوروش کبیر منتظر مقالات آینده باشید. و تمام کسانی که مومن به قرآن هستند و از کوروش کبیر یک قدیس می سازند. باید جداً تامل نمایند و با خود بیندیشند. که آیا واقعا مومن و موحد هستند یا مشرک و دشمن نبی زمان خویش?!

اکنون که این سطور را می نویسم یاد این ابیات حکیم ابوالقاسم فردوسی می افتم. تفو بر تو ای چرخ گردون تفو

علت این مهم این است که می بینم چگونه یهودیان بعل پرست سطر به سطر کتب مقدس خویش را تغییر داده و تحریف کرده اند. چگونه سلیمان نبی حشمت الله که به تعبیر قرآن مجید و عزیز ساحت وی از آنچه یهودیان به وی نسبت داده اند پاک بوده در کتب تنخ متهم به پرستش خدایان تمدن های بیگانه می شود و کوروش کبیر برگزیده یهوه می شود.
به شما نشان خواهم داد که چگونه یهودیان بعل پرست ناشیانه متن داستان کوروش کبیر را تغییر داده اند. و چگونه در حق شخصی موحد در این داستان گزافه گفته اند. و شخصی مشرک و برگزیده مردوخ را موحد و برگزیده خدای یکتا معرفی نموده اند.

باید اعتراف نمایم که یکی از علل دیگری که از نشان دادن ذوالقرنین تاریخی طفره رفتم ایجاد حالت رعب و وحشت در خوانندگان بوده است. زیرا اگر خوانندگان گرامی بدانند که سد ذوالقرنین کجاست و این فرومایگان در حال تلاش برای شکستن سد هستند. شاید دچار حالت ترس شوند. منکر احتمال وجود زلزله مهیب در شهر طهران در یک دهه پیش و رو نیستم. و همچنین احتمال حمله نظامی به خاک کشورمان نیز کماکان وجود دارد. اما این را می گویم که طهران در یک دهه پیش و رو حتی اگر زلزله و جنگ را هر دویشان را پشت سر بگذراند به کلی نابود نخواهد شد. و همچنان یک کلان شهر بزرگ باقی خواهد ماند.
نکته: سالها پیش استاد فاطمی نیا در برنامه این شب ها در صدا و سیما سخن از این مهم کردند. که در دوره ای خطر حمله نظامی به ایران از سوی ایالات منفصله آمریکا وجود داشت (احتمالاً دوران بوش پسر) و اولیای خدا در مجلسی خداوند را به حق خاتون و سرور زنان دو عالم حضرت سیده النساالعالمین فاطمه زهرا سلام الله علیها قسم دادند. تا خداوند خطر حمله را دفع نمود. این سخن استاد فاطمی نیا با سخنان جناب دکترمحسن رضایی در دوران بوش پسر هم خوانی دارد. که سالها بعد جناب دکتر محمود احمدی نژاد در مناظره مستقیم با ایشان سخن از این مسئله نمودند. علی ای حال این خطر به عقب افتاده اما کامل رفع نشده است. هم اکنون طرح مرحله به مرحله ای در کانون های قدرت بر علیه ایران وجود دارد و آن سناریوی لیبی شدن ایران و یا اگر نشد عراق شدن ایران است. خیلی از کانال های معاند در پوشش های مختلف سخن از نابودی نظام در چهلمین سال انقلاب می نمودند. دیدید که اتفاق نیفتاد. و نخواهد افتاد. نظام چهل و یکمین سال خود را نیز پشت سر خواهد گذاشت. عده ای اکنون سخن از ۱۳۹۹ و قران علویین می نمایند. در اینکه قران علویین پیش و رو مهم است و ما در حد فاصل این قران تا قران بعدی وارد دوره آخرالزمان می شویم حداقل برای فقیر شکی نیست. و در اینکه با وضعیت فعلی اقتصادی و معیشتی مردم مظلوم ایران چه قران علویین باشد چه نباشد. آستانه تحملشان بالاخره حدی دارد. و کوچکترین جرقه ای می تواند آتش اغتشاشات را مشتعل نماید نیز شکی نیست اغتشاشاتی که در سال ۱۳۹۹ احتمال آن می رود قدرتی بیش از سال ۹۶ و ۹۸ خواهد داشت. حتی احتمال اغتشاشات با کوچکترین جرقه ای در چند ماه پایانی امسال نیز وجود دارد. اما می گویم که خطر اصلی برای نظام در سال ۱۴۰۰ تا ۱۴۰۲ است. اگر این سه سال را نظام پشت سر بگذارد. این نظام ان شاالله با تغییراتی ساختاری به آخرالزمان و ظهور متصل می شود. اگر هم تقدیر اینگونه رقم نخورد که این مهم اتفاق بیفتد. نگران نباشید از خاکسترش اینبار ققنوسی پدید خواهد آمد که ایران اسلامی شیعی به عرش آشیانی خواهد کرد. به ذات ذوالجلال و الاکرام قسم که خارج نشینان بی خاصیت و اپوزیسیون احمق اعم از پهلوی و منافقین و فرشگرد و گذار و … آرزوی حکومت مستمر بر این آب و خاک را به گور خواهند برد.
اینکه چرا به اهل شریعت از علما میان جامگان گفته می شود. علتش این است که شریعت به مانند بند رشمه که میان را می بندد دو نیمه تاریک پایینی بدن و روشن بالایی بدن را از هم جدا می نماید. به عبارت دیگر شریعت مرز شایست ناشایست ها را تعیین می نماید.

ادامه دارد…

منبع:https://eitaa.com/soltannasir

این مطلب را نیز بخوانید

شواهدی بر وجود جنیان اهل سنت ۱

{ شواهدی بر وجود جنیان اهل سنت ۱ } بسم الله الرحمن الرحیم همانگونه که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *